Birfatura

Hızlı, Kolay, Güvenli Faturalama Sistemi

BirFatura Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BirFatura Bayilik Şartları

E-ticaret Sektöründe Satış Yapan Firma Portföylerine Sahip İşletmeler Portföyü Arasında E-faturaya Geçmiş Veya Yakın Zamanda Geçecek Firmalara E-fatura çözümlerimizi Sunabilecek şirketler. Sektörden Bağımsız Olarak Gib Portal üzerinden Fatura Kesen Firmalara Satış Yapabilecek Kişiler. Erp/crm Muhasebe, Stok Takip Vb. Yazılımları Olup E-fatura Süreçlerini Entegrasyon İle Birfatura üzerinden Yapmak İsteyen Firmalar.

BirFatura Bayilik Açıklaması

BirFatura Yazılım Teknolojileri A.Ş. firmamız  Temmuz 2016 yılında faliyete girmiştir. 2020 Bilişim 500 listesinde yer almış, Eylül 2020 itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde edip, 2021 yılında ise “Yılın E-Ticaret Çözümü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Kısa bir sürede kendisini e-ticaret ve entegrasyon sektörlerinde kanıtlayıp rakipleriyle aynı kulvarda yer alarak binlerce kobiye hizmet verir hale gelmiştir.

BirFatura.com; e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen entegre olarak, tek panelden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından isterse Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri özel hazırlanmış, online bir yazılımdır. EDönüştür.com ise e-ticaret sektörü dışındaki firmaların kullanabileceği diğer yazılım hizmetimizdir. 

2023 yılında faaliyete geçirdiğimiz bayilik sistemimiz aracılığıyla hem bayilerimizin hem de markamızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayarak beraber yürümeyi hedefliyoruz. Sizler de BirFatura bayiliği yapmak, bu hedefin bir parçası olmak ister, mevcut portföyünüzü kullanarak yapacağınız satış veya yönlendirmeler doğrultusunda ticaret hacminizi daha da genişletmek isterseniz sizleri de bayimiz olarak görmekten kıvanç duyarız.

 

https://birfatura.com/birfatura-bayiligi/

 

BirFatura Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç