1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. BilgiKurumsal

BilgiKurumsal

2012 yılında kurulan BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir.

Elektronik ve Teknoloji

BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir. 2012 yılından bu yana hızla büyüyen şirketimiz, 15.000’in üzerinde işletmeye hizmet vermektedir.

BilgiKurumsal Bayisi Olun Kazanın

Kazan kazan mantığı ile gelirlerinizi artırın.

Kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünlerimizi satın.

Binlerce İşletmenin Tercihi
2012 yılından bu yana 15.000'nin üzerinde işletmenin tercih ettiği marka olduk. Sektör tecrübemizle ve hiç bitmeyen enerjimizle her zaman yanınızdayız.

Geniş Ürün Yelpazesi
Müşterilerinizin taleplerini tek bir yerden karşılayın. Kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web sitesi ürünlerimizle geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

Ömür Boyu Kazanç
Sattığınız web sitesi ürünlerinden gelir elde etmenin yanında web sitelerinin yıllık yenilemelerinden de ömür boyu pasif gelir elde etme imkanına sahip olacaksınız.

Bayi Eğitimleri
BilgiKurumsal panel kullanımı, paket özellikleri, müşteri yönetimi gibi konularda bayilerimize eğitimler veriyoruz. Tecrübemizi bayilerimize aktarıyoruz.

Yüksek Kazanç Fırsatı
BilgiKurumsal ürün satışlarından elde edilen gelirin yanında, site kurulumu, özel tasarım, içerik girişi gibi ek hizmetler verilerek daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlıyoruz.

Teknik Destek
Teknik departmanımız ile her zaman müşterilerimize destek oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana gerek telefonse gerekse ticket sistemi ile kesintisiz teknik destek veriyoruz.

  1. Sektörel Yazılımlar
  2. Domain ve Hosting
  3. 3D Yazıcı

BilgiKurumsal Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BilgiKurumsal Şartlar & Koşullar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör