1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Yöntem Araç Takip

Yöntem Araç Takip

Sunduğu çözümler ile pek çok hizmeti sunan Yöntem Araç Takip şirket araçlarının takibi ile ilgili hizmetlerini yaygınlaştırmak için bayilik vermeye devam etmektedir.

Elektronik ve Teknoloji

Yöntem Araç Takip GPS ve araç takip sistemleri sektörü bünyesinde faaliyet gösteren lider firmalar arasında yer almaktadır.  2007 yılında İstanbul’ da kurulan Yöntem Araç Takip GPS ve araç takip sistemleri sektöründe bayilik veren firmalar arasında firmalara özel çözümler sunması ve üstün hizmet kalitesi ile fark yaratmaktadır. Sektöre getirdiği yenilikler ve yenilikçi bakış açısı ile hizmetlerini sürdüren Yöntem Araç Takip ülkenin her yerinde yaygın yetkili teknik servisler ve konusunda uzman ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. Her türlü araca monte edilebilen gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş veri alma ve gönderme cihazları ile müşterilerine hizmet veren Yöntem Araç Takip tarafından sunulan araç takip uygulaması mobil cihazlar aracılığı ile kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Yöntem Araç Takip Bayilik Şartları

Yöntem Araç Takip bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markanın internet sitesi üzerinde yer alan bayilik başvurusu formunu doldurarak yapabilmektedir. Yöntem Araç Takip bayilik alacak girişimcilerinin yeterli yatırım gücüne sahip olmasını ve herhangi bir ticari engeli bulunmamasını talep etmektedir. Yöntem Araç Takip bayilik almak isteyen girişimcinin başvurusu ön değerlendirmeye tabi tutulmakta ve bu sürecin olumlu sonuçlanması durumunda bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgiler kendisi ile paylaşılmaktadır. Yapılan yüz yüze görüşmede karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda taraflar arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Yöntem Araç Takip tarafından bayilik alan girişimcilere verilen eğitim süreci tamamlandıktan sonra Yöntem Araç Takip bayileri müşterilerine hizmet vermeye hazır hale gelmektedir.

Yöntem Araç Takip Türkiye’nin her bölgesi için bayilik başvurularını kabul etmektedir. Ortalama kar marjı % 10 - % 25 civarında olan Yöntem Araç Takip bayilik alan girişimciler yaptıkları yatırımın geri dönüşünü 12 ile 24 ay arasında alabilmektedirler.

Yöntem Araç Takip Bayilik Avantajları

Yöntem Araç Takip araç takip sistemleri satışı yapmakta olup giderek daha fazla şirket tarafından kullanılan ve büyümeye açık bir pazarda faaliyet göstermektedir. Araç takip programı ile filo araç izleme dahil pek çok hizmeti en kaliteli şekilde sağlayan Yöntem Araç Takip sektörün lider markası haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle Yöntem Araç Takip bayilik alan işletmeler de müşteri kitlelerini ve buna bağlı olarak da satış hacimlerini ve karlılıklarını artırabilmenin avantajlarından yararlanmaktadırlar. Müşterilerine ve iş ortaklarına en yüksek faydayı sağlamak için son teknoloji ürün donanımını ve yazılımını kullanan Yöntem Araç Takip verilerin güvenilirliği konusunda gösterdiği hassasiyet ile de müşteri memnuniyetini e yüksek noktalara ulaştırmaktadır. Güvenilir ve profesyonel bir firmanın çatısı altında GPS ve araç takip sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bayiler rakipleri karşısında güçlü bir rekabet avantajına sahip bulunmaktadırlar. Yöntem Araç Takip alanında uzman ekibi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemekte ve en uygun çözümleri sunmaktadır.

Yöntem Araç Takip Bayilik Destekleri

Yöntem Araç Takip bayilik alan girişimcilere marka tarafından eğitim desteği, pazarlama desteği, proje desteği, bölge koruması, ortak reklam desteği ve el kitabı sunulmaktadır. Ayrıca Yöntem Araç Takip bayilik alan girişimciler markanın teknik desteğinden sürekli olarak yararlanabilmekte ve bu yollar oluşabilecek müşteri memnuniyetsizliklerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Yöntem Araç Takip uzman ekibi sayesinde hem bayilerine hem de bayileri aracılığı ile müşterilerine düzenli hizmet vermektedir.

Siz de ülkemizde yeni sayılabilecek GPS ve araç takip sistemleri sektöründe yer almak istiyorsanız Yöntem Araç Takip yetkilileri ile iletişim kurabilir, bayilik koşullarını inceleyebilir ve koşulların size uygun olması durumunda bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca GPS ve araç takip sistemleri ile ilgili bilgi almak isteyen girişimciler yaptıkları internet aramaları esnasında “Avea araç takip sistemi”, “Arvento”, “Yöntem nedir”, “Kabis”, “Yöntem Koleji” ve “Yöntem temizlik” aramalarının sonuçları ile de karşı karşıya kalabilmektedir.

  1. Sektörel Yazılımlar

Yöntem Araç Takip Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Yöntem Araç Takip Şartlar & Koşullar

  • Firma Olmak
  • Bilişim Sektöründe Olmak
  • Girişim Sektöründe Girişimde Bulunmak İstemek

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör