1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. DriveMining

DriveMining

Geleceğin Parçası Ol

Elektronik ve Teknoloji

1000000 ₺

     DriveMining projesi, herkes için verimli ve pasif madenciliğe kapı açan bir kripto para madenciliği projesidir. Şirketlerin, yoğun sermayeli yatırımlar yapmak zorunda kalmadan kripto piyasasının zincirine katılmalarını sağlıyoruz. Bu sayede sadece sağlam bir veri tabanı oluşturmakla kalmıyor, kripto dünyasına ve blockchain teknolojisine daha önce kripto ile ilgisi olmayan firmaları da ekleyerek kripto devrimine katkıda bulunuyoruz.

     EnviDa, çevresel verilerin toplanması için merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir ekosistem oluşturan benzersiz bir projedir. Patentli DriveMining teknolojimize dayanarak, dünya çapındaki yolcu taşımacılığı veya ulaşım şirketleri, çeşitli ölçüm sistemlerinden ağımızı veriyle beslerken kripto para madenciliği yoluyla ek pasif gelir elde ederek mobil veri toplayıcıları haline gelir.

     Bir diğer ürünümüz olan çevre sensörü ise diğer Drive Mining ürünlerine kıyasla daha ucuz ve daha basit bir üründür. Bu ürün için aracın elektrikli veya hibrit elektrikli olması gerekmez. Sensörü araca entegre ederek, geçilen rotadaki çevresel verileri toplayabilir, bunları blok zincirinde doğrulayabilir ve ödül olarak EnviDa Token kazanılabilir.

     Son ürünümüz ise 360 derecelik bir kamera ve 3D tarama ile birleştirilmiş bir sistemdir. Araca takılarak hem geçilen güzergah üzerindeki sokak görüntülerini toplayabilir hem de bölgelerin gerçek zamanlı haritası oluşturulabilir ve yine ödül olarak EnviDa Token kazanılabilecek. Bunlardan birini veya tercihe göre bir kombinasyonunu satın alınılırsa araç sürülürken pasif gelir elde edilebilecek.

  1. Sektörel Yazılımlar

DriveMining Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

DriveMining Şartlar & Koşullar

  • Tüzel Kişilik
  • Sözleşmede belirtilen şartlar

DriveMining Fotoğraflar

DriveMining 0
DriveMining 1
DriveMining 2

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör