Drivemining

Geleceğin Parçası Ol

DriveMining Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Tutar bayilik hakkı olarak 500.000 dolar olarak alınıyor ve karşılığında ortak bir cüzdanda EnviDa Token olarak tutuluyor ve anlaşma sonunda anlaşmaya göre dağıtım yapılıyor.

DriveMining Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DriveMining Bayilik Şartları

Kripto Dünyasında Bir Altyapısı Olması.
Madencilik Sektöründe Bir Altyapısı Olması.
Taşımacılık Sektöründe Kuvvetli Bağlantıları Olan Ve Bu Konuda Atılım Yapabilecek.

DriveMining Bayilik Açıklaması

     DriveMining projesi, herkes için verimli ve pasif madenciliğe kapı açan bir kripto para madenciliği projesidir. Şirketlerin, yoğun sermayeli yatırımlar yapmak zorunda kalmadan kripto piyasasının zincirine katılmalarını sağlıyoruz. Bu sayede sadece sağlam bir veri tabanı oluşturmakla kalmıyor, kripto dünyasına ve blockchain teknolojisine daha önce kripto ile ilgisi olmayan firmaları da ekleyerek kripto devrimine katkıda bulunuyoruz.

     EnviDa, çevresel verilerin toplanması için merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir ekosistem oluşturan benzersiz bir projedir. Patentli DriveMining teknolojimize dayanarak, dünya çapındaki yolcu taşımacılığı veya ulaşım şirketleri, çeşitli ölçüm sistemlerinden ağımızı veriyle beslerken kripto para madenciliği yoluyla ek pasif gelir elde ederek mobil veri toplayıcıları haline gelir.

     Bir diğer ürünümüz olan çevre sensörü ise diğer Drive Mining ürünlerine kıyasla daha ucuz ve daha basit bir üründür. Bu ürün için aracın elektrikli veya hibrit elektrikli olması gerekmez. Sensörü araca entegre ederek, geçilen rotadaki çevresel verileri toplayabilir, bunları blok zincirinde doğrulayabilir ve ödül olarak EnviDa Token kazanılabilir.

     Son ürünümüz ise 360 derecelik bir kamera ve 3D tarama ile birleştirilmiş bir sistemdir. Araca takılarak hem geçilen güzergah üzerindeki sokak görüntülerini toplayabilir hem de bölgelerin gerçek zamanlı haritası oluşturulabilir ve yine ödül olarak EnviDa Token kazanılabilecek. Bunlardan birini veya tercihe göre bir kombinasyonunu satın alınılırsa araç sürülürken pasif gelir elde edilebilecek.

DriveMining Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR