1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Mobicaps Mobil Aksesuar

Mobicaps Mobil Aksesuar

Mobicaps, yurt içinde 20 şanslı yatırımcı ile büyüme ivmesini yükseltmek istemektedir.

Elektronik ve Teknoloji

100000 ₺

Mobicaps Mobil Aksesuar'ın tecrübesini yanınıza alarak perakende sektöründe sağlam temellerde, kârlılığın kontrolünüzde olduğu istikrarlı kazanç sağlayan bir iş kurmak ister misiniz?

 

Tespitler ve Gereklilik:

Mobicaps'ın faaliyet gösterdiği mobil aksesuar perakendeciliği sektörü, genel itibarla  fırsat sektörü olarak görüldüğü için her dükkan yeri bulan az sayılabilecek bir sermaye ile işe giriş yapmak istemektedir. Sektörün dinamikleri ve perakendecilik tecrübesi olmadan bir dükkan veya kiosk açarak işe başlayan birçok yatırımcının, malesef kısa zaman içerisinde işini kapatma ya da devretme noktasına geldiği gözlenmektedir. Yeri çok iyi seçilmiş, "burada kesin iş yapar" heyecanıyla açılmış mağazalar dahi yanlış ürün stoklama, envanter kontrolü, yetkin personel alamama, perakende dinamikleri bilgisizliği ve stok döngü hızını ayarlayamamak gibi birçok nedenle yok olup gitmektedir.

Doğru noktada, doğru yatırımla, doğru ürün karması ve doğru kira anlaşmaları ile müşterisine güven veren bir yatırım ise, işletme dinamikleri bakımından ciddi bir tecrübe ve birikimle koruma altına alınarak ilerlendiğinde ise aksesuar perakendesinde sürdürlebilir kazanç sağlamak ve büyümek mümkün. Buradan hareketle, bilgi ve yazılım olarak her noktada kontrolü elinizde tutabileceğiniz dört başı mamur iş modeli geliştirmiş bir markayla girişimde bulunmanın önemi işe yatırılacak sermayeden daha önemlidir.

 

Tecrübe ve Birikim:

Kurucumuz ve Genel Müdürümüz Sn. Sadi Toprak'ın uzun yıllar elektronik perakende sektör lideri Bimeks firmasında edindiği yönetimsel birikim ve saha deneyimlerinin katkılarıyla faaliyetlerini sürdüren Mobicaps; franchise başvurusu akabinde başlayan yoğun ilgi ve tecrübe aktarımı ile yeni işinizin doğru temellerle kurulup sağlıklı işlemesini amaçlamaktadır. İş ortaklığını sürdürlebilir ve makul oranda kârlı kılmak adına, işin başında nasıl ise devamında da aynı alaka ve geliştirme yönlendirmeleri devam etmektedir.

Mağaza/Kiosk yerine karar verilmesi, personel mülakatları, işe alınması, oryantasyon süreçleri, açılış kampanyaları ve periyodik kampanyalar planlaması, teşhir ve düzen çalışmalarını yönetmek gibi hususlar Mobicaps'ın iş ortağının hep yanında olacağı hususlardan bazılarıdır.

 

Amaç:

Mobicaps, mağazacılık İş ortağı ile kazan kazan teorisini hayata geçirerek sürdürülebilir ve istikrarlı kazanç hedeflemektedir. İşin tespit ve kuruluş aşamasından başlayarak tüm süreçlerdeki kriterler bu ilke çerçevesinde yürütülmektedir. Doğru yer, doğru personel, satış becerileri gelişimi, doğru ürün gamı, doğru teşhir gibi kavramların altı, tamamen kazan kazan ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle doldurulmuştur.

Sınırlı sayıda şanslı yatırımcı hedefleyen Mobicaps, bilimsel ekonomik veriler ışığında ve dürüstlük düsturunu önde tutan iş ortakları oluşturacaktır.

 

Mobicaps İş Ortaklığı Modeli:

Tüm ürünlerini barkod etiket sistemi ile satarak, canlı stok takibi yapabilen Mobicaps, aynı sistemi iş ortağı için de kurup eğitimlerini vererek teslim eder.

Karar verilen yatırım cinsi kiosk veya mağaza olarak belirlendikten sonra, proje çizimi, yapının kurulması süreçlerini isteğe bağlı olarak kendisi üslenerek yatırım masraflarını iş ortağı adına minimize etmeyi amaçlar. Danışmanlık ve iş takibi süreçlerinde müdahil olan Mobicaps, yapı/inşaat masraflarını iş ortağı adayına fatura eder. Böylece anahtar teslim bir işin sahibi olmanızı sağlar.

Kârlılık paylaşımı esasına dayalı bu sistemde iş ortağı ürünleri Mobicaps'ten temin eder.

 

Başvuru:

Detaylar başvurusu sonrası süreçte müzakere edilerek ilerlenir. Başvuru, ciddiyet belirtilmesi, lokasyon, mali yeterlilik, rakip analizleri bakımından değerlendirme maliyetlerinden ötürü ücretlidir. Başvuru akabinde 3 iş günü içerisinde Mobicaps yetkilisi sizinle irtibata geçer. Marka bedeli gibi konuları kapsayan görüşmeden sonra, işi kurmayı düşündüğünüz lokasyon hakkında detaylı araştırma yapılır ve yerinde gözlem için ziyaret edilirsiniz. Bu incelemeden sonra yatırımın doğruluğu bilimsel olarak tarafımızca kanıtlandığı taktirde kurulum süreci başlar.

Kârlı iş ortaklığı projenizde görüşmek üzere

  1. Telefon & Aksesuarları

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Mobicaps Mobil Aksesuar Şartlar & Koşullar

  • Bayi, sözleşme konusu malların tüm çeşitlerinden satın alarak dağıtmak ve taraflarca tespit edilecek hedeflere ulaşabilmek için belirli miktarlarda satmak zorundadır. Taraflar bayiinin mevsimlere göre ve yıllık olarak satış hedeflerini aşağıdaki şekilde tespit etmişlerdir. Bu hedeflerin her yıl biraz daha arttırılması tarafların ortak dileğidir. Bu nedenle Bayi bu hedeflere ulaşmak için çaba sarf edecektir. Bir önceki satış hedefini aşan bayilerin satış hedefleri, bir önceki yıl fiilen gerçekleştirdikleri miktarlar dikkate alınarak arttırılır.

Mobicaps Mobil Aksesuar Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör