Bayilik veren firmalar

Telefon & Aksesuar Bayilikleri

aramanızda 31 adet sonuç bulundu.

Telefon Bayilik Şartları

Cep telefonlarının kullanımı azalmak bir yana her geçen gün katlanarak artmaya devam ediyor. Cep telefonu kullanma yaşı neredeyse ilkokul çağına düşerken telefon bayilikleri almak her geçen gün daha karlı hale gelmeye başlıyor. Teknolojiden anlayan, müşteri ilişkileri kuvvetli olan ve aynı zamanda karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimciler bayilik veren firmalar araştırmasında telefon bayilikleri alternatifleri arasında seçim yapmaya çalışıyor.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda açılan telefon bayilikleri yüksek kazanç elde edilmesini sağlarken pazarda tutundurmayı da kolaylaştırıyor. Telefon satışının yanı sıra telefon kullanım deneyimini iyileştiren aksesuarlar da hedef kitleden yoğun ilgi görüyor. Ekran koruyucular, şarj kabloları ve birbirinden renkli telefon kılıfları hedef kitlenin ilgisini çekmeye yetiyor.

Telefon bayilikleri ile ilgilenen girişimciler telefon bayilik şartları hakkında detaylı bilgi almak ister, çünkü bu sektör birçok fırsatı barındırdığı gibi farklı risklere de yol açabilir. Marka bilinirliğinin desteğini almak isteyen girişimciler tanınmış firmalarla iş ortaklığı yaparak faaliyet gösterecekleri lokasyonlarda telefon satışı gerçekleştirebilirler. Telefon bayilikleri almak için gereken şartlar bayilik veren firmalar tarafından izlenen şirket ve bayilik politikasına göre değişiklik gösterebilir.

Telefon bayilikleri açarak yalnızca telefon satışı mı yapılacağı, aksesuar satışının olup olmayacağı ya da GSM operatörleriyle işbirliği kurulup kurulmayacağı telefon bayilik şartları üzerinde farklılık yaratan unsurlardır. Genellikle GSM operatör bayiliği almak isteyen kişilerin öncelikle telefon dükkanı açmaları gerekirken yalnızca telefon bayilikleri fırsatlarından yararlanmak isteyen girişimciler işletmelerini göreceli olarak daha kolay bir şekilde hayata geçirebilirler.

Telefon bayilikleri için gerekli teminatın sağlanması, bayilik alınacak markanın şirket değerlerinin benimsenmesi, telefon ve aksesuar satışı için marka kriterlerine uygun lokasyon seçilmesi ve yatırım bedeline sahip olunması telefon bayilik şartları arasında yer alır. Her firmanın öne süreceği şartlar aynı olmaz, bu nedenle telefon bayilikleri almak isteyen girişimcilerin ilgilendikleri firmayla detaylı görüşmeler gerçekleştirmeleri gerekir.

Telefon Aksesuar Bayiliği Açmak

Telefon aksesuar bayiliği açmak ve geniş bir hedef kitleye hitap ederek bol kazanç sağlamak birçok girişimcinin hayalidir. Telefonların ömrünü uzatan; düşmelere, çarpmalara ve kırılmalara karşı onları koruyan; kullanıcı deneyimini iyileştiren ve kişisel beğenileri gözler önüne sermeyi kolaylaştıran aksesuarlar tüm telefon sahiplerinin ilgisini çekiyor. Özellikle telefonların incelmesi, dokunmatik ekranların hassasiyeti ve kadın kullanıcıların telefon kılıflarını tarzlarının bir parçası olarak yorumlamaları telefon aksesuar bayiliği açmak fikrini parlatıyor. Telefon bayilikleri ile birlikte telefon aksesuar bayilikleri alan girişimciler hedef kitlelerine aynı anda birçok farklı kalemdeki ürünü satma şansı yakalarken; sadece telefon aksesuar bayilikleri alanlar da ürün çeşitliliği ile karlılıklarını çoğaltabiliyor. Sadece tek bir markanın ürünlerinden ziyade birçok markanın ürünlerini hedef kitlesine sunarak çeşitliliğin avantajlarını yaşayan girişimciler telefon aksesuar bayilikleri ile düzenli olarak gelir elde edebiliyor. Bu iş fikrinde de lokasyon seçimi hayati bir önem taşıyor.

Telefon Bayiliği Açma Maliyetleri

Telefon bayiliği ücretleri, bayilik veren firmalar tarafından belirleniyor, bu sebeple her marka kendi bayilik ücretlerini kendisi belirliyor. Telefon bayiliği açma maliyetleri işletmenin açılacağı lokasyona, bölgeye, bayilik veren firmanın bayilik ücreti politikasına ve marka değerine göre değişiklik gösteriyor. Diğer bir deyişle bayilik ücretleri ile ilgili net bir söylemde bulunmak doğru olmuyor. Ancak genelleme yapılması gerekirse telefon bayiliği açma maliyetlerinin 20 bin USD’den başladığını söyleyebiliriz.

Telefon bayilikleri ile kazançlı bir döneme adım atmak isteyen girişimciler sitemizde ilanlarını yayınlayan bayilik veren firmalar arasından seçim yapabilirler ve firma yetkilileriyle bağlantıya geçebilirler. Doğru analizlere dayanan seçimlerle telefon bayilikleri açarak fark yaratan ticari başarılara imza atabilirler.

YATIRIM MALİYETİ