Telefon & Aksesuar Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Telefon & Aksesuar Bayilikleri

Bayilik veren telefon & aksesuarları firmaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak telefon & aksesuarları bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Telefon & Aksesuar Bayilikleri” sektöründe 12 adet bayilik ilanı bulunuyor.
İyoo Telefonun İçin 500.000 ₺

İyoo Telefonun İçin

Yenilenmiş cihazlara İyoo ile 12 ay Tam Koruma! İyoo yenilenmiş cihaz pazarında hizmet veren teknik servis ve ek garanti firmasıdır. Toptan yenilenmiş cihaz bayiliği ve 0 telefon bayiliği vermektedir.

Linktech

Linktech

Cep telefonu aksesuarları alanındaki faaliyetlerine 2008 yılında baslayan Linktech sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Asya ülkelerinde de çalışmalarına devam etmektedir.

Mobicaps Mobil Aksesuar 100.000 ₺

Mobicaps Mobil Aksesuar

Mobicaps, yurt içinde 20 şanslı yatırımcı ile büyüme ivmesini yükseltmek istemektedir.

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Kvk

Kvk

Kvk bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kvk bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kılıf & Kılıf

Kılıf & Kılıf

Kılıf & Kılıf bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kılıf & Kılıf bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Gritty Shop 250.000 ₺

Gritty Shop

Deneyimli ekibi ile hizmet kalitesini yükseltmeyi ve Türkiye’nin global markası haline gelmeyi hedefleyen Gritty Shop bayilik vermeye devam etmektedir.

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cepmar

Cepmar

Cepmar bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Cepmar bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Buff Labs Türkiye

Buff Labs Türkiye

Buff Labs Türkiye bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Buff Labs Türkiye bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

FX Mobil GSM Center

FX Mobil GSM Center

FX Mobil GSM Center bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, FX Mobil GSM Center bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Mobilworx

Mobilworx

Mobilworx bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mobilworx bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

Telefon Bayilik Şartları

Cep telefonlarının kullanımı azalmak bir yana her geçen gün katlanarak artmaya devam ediyor. Cep telefonu kullanma yaşı neredeyse ilkokul çağına düşerken telefon bayilikleri almak her geçen gün daha karlı hale gelmeye başlıyor. Teknolojiden anlayan, müşteri ilişkileri kuvvetli olan ve aynı zamanda karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimciler bayilik veren firmalar araştırmasında telefon bayilikleri alternatifleri arasında seçim yapmaya çalışıyor.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda açılan telefon bayilikleri yüksek kazanç elde edilmesini sağlarken pazarda tutundurmayı da kolaylaştırıyor. Telefon satışının yanı sıra telefon kullanım deneyimini iyileştiren aksesuarlar da hedef kitleden yoğun ilgi görüyor. Ekran koruyucular, şarj kabloları ve birbirinden renkli telefon kılıfları hedef kitlenin ilgisini çekmeye yetiyor.

Telefon bayilikleri ile ilgilenen girişimciler telefon bayilik şartları hakkında detaylı bilgi almak ister, çünkü bu sektör birçok fırsatı barındırdığı gibi farklı risklere de yol açabilir. Marka bilinirliğinin desteğini almak isteyen girişimciler tanınmış firmalarla iş ortaklığı yaparak faaliyet gösterecekleri lokasyonlarda telefon satışı gerçekleştirebilirler. Telefon bayilikleri almak için gereken şartlar bayilik veren firmalar tarafından izlenen şirket ve bayilik politikasına göre değişiklik gösterebilir.

Telefon bayilikleri açarak yalnızca telefon satışı mı yapılacağı, aksesuar satışının olup olmayacağı ya da GSM operatörleriyle işbirliği kurulup kurulmayacağı telefon bayilik şartları üzerinde farklılık yaratan unsurlardır. Genellikle GSM operatör bayiliği almak isteyen kişilerin öncelikle telefon dükkanı açmaları gerekirken yalnızca telefon bayilikleri fırsatlarından yararlanmak isteyen girişimciler işletmelerini göreceli olarak daha kolay bir şekilde hayata geçirebilirler.

Telefon bayilikleri için gerekli teminatın sağlanması, bayilik alınacak markanın şirket değerlerinin benimsenmesi, telefon ve aksesuar satışı için marka kriterlerine uygun lokasyon seçilmesi ve yatırım bedeline sahip olunması telefon bayilik şartları arasında yer alır. Her firmanın öne süreceği şartlar aynı olmaz, bu nedenle telefon bayilikleri almak isteyen girişimcilerin ilgilendikleri firmayla detaylı görüşmeler gerçekleştirmeleri gerekir.

Telefon Aksesuar Bayiliği Açmak

Telefon aksesuar bayiliği açmak ve geniş bir hedef kitleye hitap ederek bol kazanç sağlamak birçok girişimcinin hayalidir. Telefonların ömrünü uzatan; düşmelere, çarpmalara ve kırılmalara karşı onları koruyan; kullanıcı deneyimini iyileştiren ve kişisel beğenileri gözler önüne sermeyi kolaylaştıran aksesuarlar tüm telefon sahiplerinin ilgisini çekiyor. Özellikle telefonların incelmesi, dokunmatik ekranların hassasiyeti ve kadın kullanıcıların telefon kılıflarını tarzlarının bir parçası olarak yorumlamaları telefon aksesuar bayiliği açmak fikrini parlatıyor. Telefon bayilikleri ile birlikte telefon aksesuar bayilikleri alan girişimciler hedef kitlelerine aynı anda birçok farklı kalemdeki ürünü satma şansı yakalarken; sadece telefon aksesuar bayilikleri alanlar da ürün çeşitliliği ile karlılıklarını çoğaltabiliyor. Sadece tek bir markanın ürünlerinden ziyade birçok markanın ürünlerini hedef kitlesine sunarak çeşitliliğin avantajlarını yaşayan girişimciler telefon aksesuar bayilikleri ile düzenli olarak gelir elde edebiliyor. Bu iş fikrinde de lokasyon seçimi hayati bir önem taşıyor.

Telefon Bayiliği Açma Maliyetleri

Telefon bayiliği ücretleri, bayilik veren firmalar tarafından belirleniyor, bu sebeple her marka kendi bayilik ücretlerini kendisi belirliyor. Telefon bayiliği açma maliyetleri işletmenin açılacağı lokasyona, bölgeye, bayilik veren firmanın bayilik ücreti politikasına ve marka değerine göre değişiklik gösteriyor. Diğer bir deyişle bayilik ücretleri ile ilgili net bir söylemde bulunmak doğru olmuyor. Ancak genelleme yapılması gerekirse telefon bayiliği açma maliyetlerinin 20 bin USD’den başladığını söyleyebiliriz.

Telefon bayilikleri ile kazançlı bir döneme adım atmak isteyen girişimciler sitemizde ilanlarını yayınlayan bayilik veren firmalar arasından seçim yapabilirler ve firma yetkilileriyle bağlantıya geçebilirler. Doğru analizlere dayanan seçimlerle telefon bayilikleri açarak fark yaratan ticari başarılara imza atabilirler.