Gritty Shop

Deneyimli Ekibi Ile Hizmet Kalitesini Yükseltmeyi Ve Türkiye’nin Global Markası Haline Gelmeyi Hedefleyen Gritty Shop Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Gritty Shop Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik bedeli 10.000 USD’den başlamaktadır. Toplam yatırım bedeli 150.000 TL civarındadır.

Gritty Shop Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Gritty Shop Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Markanın Beklentilerini Karşılayan Lokasyon Seçmek
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek

Gritty Shop Bayilik Açıklaması

Gritty Shop Bayilik

Gritty Shop telefon aksesuarları sektöründe faaliyet göstermektedir. Gritty Shop tarafından geliştirilen ürün ve servisler tüm Türkiye’de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Telefon aksesuarları, Dijital Lazer ve UV Led Baskı Teknolojileri, teknik servis ve yedek parça sektöründe başarılı bir örnek teşkil eden firma bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Gritty Shop’un hedefi deneyimli ekibi ile hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükselterek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak ve Türkiye’nin global markası haline gelmektir. Firma girişimciler için dünya çapında bayilik fırsatı yaratmaya ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmek için yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir. 

Gritty Shop Bayilik Şartları

Gritty Shop bayilik bedeli 10.000 USD’den başlamakta, toplam yatırım bedeli 150.000 TL civarında olmaktadır. Girişimcilerin genel işletme bilgisine ve kişiye özel makineler hizmet deneyimine sahip olmaları beklenmektedir. Firma isim hakkından ücret ve cirodan pay almamaktadır. İşletmelerin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde, perakende işletmeciliğine uygun ana arterlerde açılması istenilmektedir. İş yeri giriş katında minimum 30 m2 olmalıdır. 200 m2’ye kadar olan alanlarda Gritty Shop bayilik açılmasına izin verilmektedir. 30 m2, 50 m2, 100 m2 olarak açılan bayilikler bulunmaktadır. İşletmelerin ön cephe genişliğinin minimum 2,5 m, cephe genişliğinin 6 m olması gerekmektedir. Her kat için tavan yüksekliğinin minimum 2,90 m kuralına uyması beklenmektedir. Firma vizyon sahibi ve girişimci ruhlu işletmeciler ile çalışmayı tercih etmektedir. Mağaza içerisine yapılan masrafların firmadan alınan total mal değerinin %10’una kadar olan kısmı Gritty Shop tarafından karşılanmaktadır. Firmanın bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgi telefon ile edinilebilmektedir.

Gritty Shop Bayilik Avantajları

İsim hakkı bedeli ve cirodan pay almayan firma, telefon bayilikleri arasında en düşük maliyetli bayilik olarak bilinmektedir. Sektöründe lider bir marka olması, girişimcilerini diğer markalardan bir adım öne çıkarmaktadır. Gritty markası adı altında aksesuar bayiliğiveren ilk ve tek firma olması, müşteriler için çok farklı ürün seçenekleri sunması ve ekonomik fiyatları ile hali hazırda büyük bir müşteri kitlesine sahip olma fırsatı vermektedir. Lider bir firma ile büyük bir kesime çok özel ürünlerin satışını yapmak, girişimcilere kısa sürede kar elde etme ve yatırımlarını garanti altına alma avantajını sunmaktadır. Firma tarafından verilen bayilik eğitimi, girişimcilerin başarılı olmasına yardımcı olmaktadır. İlerleyen süreçlerde deneyim ve becerileri artıracak eğitimler de verilmektedir.

Gritty Shop Bayilik Destekleri

Gritty Shop bayiler ürünleri %30 indirimli almaktadır. Reklam, poşet, kataloglar ile her türlü sosyal medya reklamlarından bayiler de yararlanmaktadır. Bayilerin satamadığı ürünler, paketlerinde deformasyon olmamak şartıyla bir aylık süre içerisinde değişime tabi tutulabilmektedir. Bayiler istekleri doğrultusunda işletmelerinde Gritty Shop ürünleri dışındaki ürünleri de satabilmektedir. Firma bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerine Çin’den doğrudan ithalat imkanı sunmakta ve her türlü garantiyi vermektedir. Bayilere eğitim, pazarlama, lokasyon seçimi, reklam, grafik tasarım, banner ve kampanya görselleri başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlanmaktadır.

Ticari hayata adım atmak için Gritty Shop bayilik almayı tercih edenlerdenseniz, bu yazımızdaki bilgileri değerlendirebilir ve firma ile iletişime geçerek kendi işletmenizin sahibi olabilirsiniz.

Gritty Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR