Cepmar

Cepmar Bayilik Açıklaması

Cepmar Bayilik

Cepmar Bayilik Hakkında : Son yıllarda hızla yaygınlaşan Smartpohe Akıllı telefonlar Tablet bilgisayarlar ve bunlara ait hertürlü  aksesuarlarını tek çatı altında  birleştirerek sektöre yeni boyut kazandıran firmamız;  Konforlu ve nezih ortamlarda, yaklaşık 3500 çeşit iletişim ürününü bir arada sunabilen Cepmar  markası, hiç bir firmaya benzemeyen özel dizayn edilmiş kendine özgü dekorasyonu, şıklığı,kaliteli ürün çeşitliliği  ile bireylerin iletişim ihtiyacını tek kaynaktan tüketiciye sunma konforu ile müşterisinin ilgi odağı oldu.

Yatırım Maliyetine oranla Kar marjı oldukça yüksek olan sistemde yüksek karlılık ve  kazanma imkanı sunmaktadır yer tespiti fizbilite yaptığımız lokasyonlarda  bayilikler vermekteyiz.

  • FİRMA İSMİ : CEPMAR
  • BAYİLİK KATEGORİSİ : Cep telefonu ve Tablet aksesuarları
  • KURULUŞ YILI : 2005
  • BAYİ-FRANCHİSE SAYISI:  4

Cepmar Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılır. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra görüşmelere başlanır; ardından bölge, şehir, ve ilgili kişiler ile ilgili görüşmeler ve lokasyon tespiti yapılır. Gerekli  uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi tanzim edilerek süreç başlar.

 Cepmar Bayilik ve Bayilik Şartları

Kurulumun yapılacağı dükkânın ana cadde üzerinde ise , Gsm operatörü mağazalarına yakınlığına trafiğinin yoğunluğuna dikkat etmek gerekmektedir Avm de ise kapı giriş sayısı aylık bazda 200.000 üzeri Avm ler tercih edilecektir. Yatırım  maliyeti tercih edilecek olan işletme modeline göre 20.000 -100.000 $ olarak değişiklik göstermektedir. Cepmar; yapılan fizibilite çalışması sonucunda “işletmeye uygun” onayı verilen dükkânın dekorasyon ve kurulum süreci ile ilgilenmekte, işletmeye hazır hale getirmektedir. Cepmar konseptinde planlanan işletmeler Avm kiosku için 10,8 m2 Mağaza konsepti için minumum 35 m2 olmalıdır.

Cepmar Bayilik Destekleri

Eğitim ve Pazarlama Desteği : Cepmar olarak açılış gününüz belirlendiği andan itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama desteğini Mağazanıza vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. 1 haftalık bu süreç içerisinde alanında uzman eğitmenimiz tarafından ürün yerleştirmesi ve sunumu, işletmecilik, müşteri ilişkileri, satış eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir. Kasiyer, satış, vs... işlerde görevli personeller işletme açılmadan Cepmar En yakın Mağazamızda 1 hafta önce işbaşı eğitimlerine tabi tutulurlar. Eğitim Akademisi ile çalışanlarımızın Ürün bilgisi ve sunumu konusunda eğitimleri tamamlanır.

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Cepmar Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR