Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Açıklaması

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik

 Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik VeriyorDynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Hakkında : 21. yüzyıl küresel iletişim çağıdır. Bu çerçevede akıllı telefon, tablet, laptop gibi ürünlerin kullanımı gün güne artmaktadır. Türkiye, 75 milyonluk nüfusu ile gerek dünya gerek Avrupa pazarında önemli bir yer tutmaktadır. Hem kaliteyi aramak hem de tüketici hakkını daha ileri bir seviyeye taşımak açısından şirketimiz 2013 yılından itibaren faaliyet halindedir. 

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Şirketimizin amacı, bilişim teknolojisinde cam ekran yüzeyleri koruma hedefinde en iddialı ürün olan Liquid Armor’u ülkemize getirmek ve diğer ürünlerin kullanımında karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmaktır. Nano teknolojisi kullanılarak elde edilen buluşları takip etmeyi ve yeni nesil kaliteyi ülkemiz tüketicisinin hizmetine sunmayı gerekli bulmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve kalite güvenliği, temel çalışma prensiplerimizdir. Şirketimizin ismi Etik Ticaret’tir. Bu sadece bir isimlenme değil, aynı zamanda kurum felsefesidir. Etik Ticaret, Dynaflo Liquid Armor’un Türkiye temsilcisidir. 

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Veriyor Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucunun Özellikleri ve Kullanım Alanları

  • Çizilmeye Etkili
  • Dokunmatik Duyarlılığı Korur
  • Parlaklık Sağlar
  • Suya Dayanıklıdır
  • Kir Tutmaz

Dynaflo Ürün Tanıtımı

1. Liquid Armor'u ne kadar zamanda bir yeniden uygulamam gerekir? 

*Çizilmeye karşı direnç 6 ay sürecektir. Bu direnç kullanıma bağlı olarak esneklik gösterebilir en iyi çözümler için her 3 ayda bir yeniden uygulanmalıdır. Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik 

2. Liquid Armor metal veya plastik yüzeylere de uygulanabilir mi?

 *Liquid-Armor cam yüzeylerde mükemmel koruma sağlar biz metal ve plastik yüzeyler için tavsiye etmiyoruz. 

3. jelatinle karşılaştırıldığında bu görünmez tabaka ne kadar etkilidir? 

-Telefon, Tablep gibi ürünlere kullanılan jelatinler kısa sürede ekranın görüntü kalitesinde ve dokunmatik hassasiyetinde düşüşlere neden olmaktadır, plastik tabanlı bir formda olduğu için de uzun süre ekranla uğraşanlar için göz bozulmalarına sebebiyet vermektedir Liquid Armor ise bir nano kaplamadır ne dokunma hassasiyetine ne de görüntü kalitesine hiç bir şekilde zarar vermemektedir. 

4. Liquid Armor normal camları çizilmez yaparken dayanıklı camlarda ne kadar etkilidir?

 -Liquid Armor kullanım alanına bağlı olarak tüm cam yüzeylerde olumlu sonuçlar verir ve cam yüzeyleri çizilmeye karşı daha dayanıklı yapar. Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu ürünü için Türkiye Genelinde Bayilikler verilecektir. 

 

Dynaflo Sıvı Ekran Koruyucu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR