Virüs Buster

Vi̇rus Buster Hava Yoluyla Bulaşan Tüm Vi̇rüslere Ve Bakteri̇lere Karşi Koruma Kalkani Oluşturan Bi̇r Üründür.

Virüs Buster Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* DENEME BAYİLİĞİ İÇİN EN AZ 1 PAKET (20 ADET) ÜRÜN ALIMI GEREKMEKTEDİR. BEDELİ 1.800 TL.DİR

Virüs Buster Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Virüs Buster Bayilik Şartları

BÖlgesinde Ürün Tanıtım Ve Pazarlamasını, Tam Veya Yarı Zamanlı Olarak Yapabilecek Kişilere Veya Kurumlara Bayilikler Vermek İstiyoruz. Minimum Deneme bayilik Paketimiz İçeriğinde Ürün Tanıtımının Yapılabilmesi İçin 1 Paket Ürün Alımı Gerekmektedir.

Virüs Buster Bayilik Açıklaması

VİRÜS BUSTER NEDİR ?

Virus Buster; içeriğiindeki patenli özel formülü ile, bilinen kötü huylu tüm virusler, bakteriler ve mantarlara karşı etkili bir üründür. Ürün açıldıktan sonra üzerindeki deliklerden salınan renksiz, kokusuz Klordioksit gazı (Co2) etrafınızda görünmez bir kalkan oluşturur. Boylece; 30 gün boyunca hava ve damlacık yoluyla bulaşan bakteri ve viruslere karşı, size ve sevdiklerinize koruma kalkanı oluşturur. Günümüz pandemi döneminde; gerek bireysel kullanımlarda, gerek kurumsal kullanımlarda kişilerin sağlığını koruma noktasında çok tercih edilen bir ürün durumundadır. Kişiler hem kendilerini, hem de eş ve çocuklarını korumak için, ürünü tercih etmesi kaçınılmazdır. Bu da satıcılığını-bayiligini yaptığınız bu üründe kolay, hızlı, karlı bir satış yaparak güzel kazançlara imza atmanıza olanak sağlar. Ayrıca firmamız VIRUS BUSTER ürünü
dışında da cok yakında saglık konusunda birçok alan ve ürün konusunda anlaşmalar yaparak siz bayilerimize sürekli yeni ve tercih edilir ürün gamı sunacaktır.

BİRLİKTE KAZANALIM... Sloganıyla
Bayilerimiz ile birlikte ciddi kazançlara imza atılacaktır. Bu oluşumun içinde olmak size ekonomik özgürlüğünüzü
yakalama ve kendi isinizi kurma imkanı sağlayacaktır. 

Virüs Buster Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR