Apron İlaç

Turkiye Diş Hekimligi Urunleri İth.i̇hr.ltd Şti̇.

Apron İlaç Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Bayilik Şartları Acente ve Bayilerimiz ofis ve saha satışı mantığı ile çalışmakta olduğu için talep edilen şartlar 20m2 - 100m2 arası ofis ve satış konusunda kendine güvenen 2 ila 4 kişilik çalışan ekipten ibarettir.

Apron İlaç Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Apron İlaç Bayilik Şartları

Bayilik Şartları acente Ve Bayilerimiz Ofis Ve Saha Satışı Mantığı İle çalışmakta Olduğu İçin Talep Edilen şartlar 20m2 - 100m2 Arası Ofis Ve Satış Konusunda Kendine Güvenen 2 İla 4 Kişilik çalışan Ekipten İbarettir. Ayrıca Her Bayinin Vergi Mükellefi Olma şartı Aranmaktadır.
Bayilik Destekleri : Her Acente Ve Bayimize Reklam, Tanıtım Ve Eğitim Hizmetleri Verilmektedir. Ayrıca Acente Ve Bayi çalışanlarına Belirli Periyotlarda Hizmet Eğitimi Ve Satış Oryantasyonu Verilmektedir.
Yıllık Satış Oranına Bakılarak İlk 3 Bayimize Yıl Sonunda Belirli Hediyeler Verilmekte (örn: Araba, Yurtdışı Tatili Vb.) Bayi çalışanlarınada Ayrıca Motive Hediye Ve Primleri Verilmektedir.
Bayilik Yatırım Maliyeti : İşe Başlayabilmeniz İçin Büyük Rakamlara İhtiyaç Duymamaktasınız. Ofisiniz Ve Satış\pazarlama Elemanlarınız Var İse Karşılıklı Yapılacak Sözleşme Doğrultusunda Hemen Satış Yapmaya Ve Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz. Eğer Yeni Bir Oluşum İçinde İseniz Bizimle İrtibata Girerek İş Planınızı Oluşturabilirsiniz.

Apron İlaç Bayilik Açıklaması

Firmamız Avrupa normlarına uygun, konusunda ilk sırada yer alan markaların distribitörlüğünü yapmaktadır.

Merkezi ANKARA /ÇANKAYA’da ve Diğer Şubesi Mersinde bulunan implant sektöründe faaliyet gösteren firmamıza belli bir strateji çerçevesinde düzenli hekim ziyaretleri yaparak ürün tanıtımı ve satış sonrası hizmetinden sorumlu olarak satış temsilcileri ve Bayi aranmaktadır. Türkiye distribütörlüğü olduğumuz MPİ İmplant'ta (MEDİCAL PRECISIONIMPLANTS) hizmet vermekteyiz.

Türkiye genelinde bayilikler verilecektir.(Powered of Regina BOSCH)

SAHA GÜCÜNDE Aranan Nitelikler İmplant satış ve pazarlama deneyimi olan ve daha önceden implant sektöründe deneyimi olan en az ön lisans egitimi olan satış temsilcileri aranmaktadır.

BÖLGE VE İL BAZINDA BAYİLİKLER • Birebir bayilik isteyen firmalar ile görüşülecektir. Bayilik için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

• PERSONEL DESTEĞİ

• EĞİTİM DESTEĞİ

• PAZARLAMA DESTEĞİ

• BÖLGE KORUMASI •

Ürünlerin ve markaların kalitesi, sertifikasyonu, yeterliliği ve ciddiyeti konusunda oldukça seçici davranarak toplumumuza en kaliteli hizmet ve ürünleri en ideal şekilde sunmayı başarmaktadır. Temsilcisi olduğu markaların ürünlerinin sadece satışı ile değil bu ürünlerin içinde olduğu ve kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıcı projelerin ve kullanım alanlarının açılması için aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.

APRON İLAÇ MED.İTH.İHR.LTD.

 

Apron İlaç Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR