1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Sağlık Sektörü
 3. Ebrar Dental

Ebrar Dental

Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki Şirketimiz Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir.

Sağlık Sektörü

100000 ₺

Sizlere hazırladığımız bu yazımızda  Ebrar Group bayilik şartları  ve  bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. 

Şirketimiz, kaliteli ve rekabetçi Diş Hekimliği ürünlerini Türkiye çapında dağıtıp Diş Hekimlerine ulaştırmak amacıyla yeni bir yapılandırmaya karar vermiştir. Bu yapılandırma ''yerel ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı için'' Türkiye genelinde  Bayiler verilecektir.

Ebrar Group, büyüyen yapısı ile ticaretine aracılık ettiği ve üretimini sağladığı ürünlerini sürekli arttırmaktadır. Ürün tercihlerinde kalite ve servis seviyesine çok önem veren şirketimiz, Dünya'da sektörün önde gelen markalarını portföyüne katmış ve Diş Hekimleri Ürünlerinde 56.000 kalem ürüne ulaşmıştır.

Diş Hekimleri ürünlerinde kaliteyi arttıran Dental ve Tıbbi Malzemeler gibi ürünleri bulunan Ebrar Group Dental ve Tıbbi Malzemeleri bayiliği alan girişimcilere mevcut işletmelerinde ürün çeşitliliği yaratma fırsatı sunuyor. 

Dental ve Tıbbi sektöründeki hareketlenmeden kazanç sağlamak isteyen girişimciler Ebrar bayilik şartlarını karşıladıkları takdirde karlı bir iş ortaklığına başlayabiliyor. 

Ebrar Bayilik Şartları

Ebrar Diş Hekimleri malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren ve ürünlerini satmaya istekli girişimcilere ve Diş Depolarına bayilik veriyor. Ürün siparişi veren ve ürünlerin ödemesini peşin olarak gerçekleştiren bayiler Ebrar Group'un %100 Uluslararası ürünlerini satma hakkına sahip olabiliyor. Firma ürün satışlarının devamlılığı durumunda girişimcilerden yine maddi bir beklenti içine girmiyor veya herhangi bir ek ödeme talep etmiyor. 

Hali hazırda Dental ve Tıbbi ürünlerin satışını yapan bir ticari işletmeye sahip olunması firmanın öncelikleri arasında yer alıyor. Sadece Ebrar ürünleri satmak isteyen ve henüz ticari faaliyeti bulunmayan girişimcilere de firma bayilik verebiliyor. Bu süreçte girişimcilerle detaylı olarak görüşmeler gerçekleştiriliyor ve işletmenin başarısı adına kendilerine danışmanlık hizmeti sağlanıyor. 

Diş Hekimleri ve diğer tıbbi sarf malzemelerinin satışını yapmak ve aynı zamanda tedarik sürecinde sıkıntı yaşamamak isteyen girişimciler Ebrar bayilik alarak düzenli gelir elde edebilecekleri bir işletmenin sahibi olabiliyor.

 • Şahız, Limited ya da Anonim Şirket olması veya kurulması,
 • En az 30m2 Ofis alanına sahip olunması ve 30m2 Showroum
 • Şirketimizi Temsile uygun, Modern Dekora Sahip olunması
 • Kamu İhalelerine katılmaya bir engelinin bulunmaması

Bayilik Maliyetleri:

Şirket Kuruluş Masrafları, Masrafı, Ofis Dekor Masrafı, Demo ve Teşhir Ürün Masrafı, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Yetkilendirme ve Belgelendirme Masrafı.

Ebrar Bayilik Almanın Avantajları

Ebrar bayilik almak isteyen girişimcilere ürünler hakkında eğitim desteği sunuyor. Eğitim desteğine ek olarak pazarlama desteği de veren İEbrar bölge koruması desteği ile girişimcilerin karlılığını arttırıyor. 

Bölge koruması desteği ile ilgili ince eleyip sık dokuyan Ebrar yetkilileri; ürünleri yalnızca rafta tutan ve satış adına aktif olarak çalışma yürütmeyen firmalara bölge koruması sunmuyor. Diş Hekimleri ve Diş Depoları ile görüşüp ürün satışlarını arttıran ve markaya katkı sağlayan iş ortakları ise Ebrar ürünlerini satmak adına o ildeki tek yetkili haline geliyor.

Bayilere sunacağımız özellikler'den bir kısmı:

 • Güvenilir firmadan kurumsal hizmet almak için hizmette mükemmellik perspektifi, disiplinli çalışma, akıllı sistemler ve bilgi çağı ürünleri.
 • Alırken kazanmak için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve özel toplu paket avantajlarından faydalanmak.
 • Satış öncesi fizibilite ve bilgilendirme ve güçlü satış sonrası hizmet desteği, yerel ve hızlı teknik servisi ve yedek parça ve düzenli eğitim desteği

Bayilerimizden beklentilerimiz:

 • Bulunduğu Bölgelerde Ebrar Group'u en iyi şekilde temsil edebilmesi,
 • Özellikle Diş Hekimleri ile, Özel Hastane ve Dental Depolar gibi kuruluşlarla aktif olarak görüşmeler gerçekleştirebilmeli,
 • Bizim tarafımızdan gönderilen müşterilere en iyi şekilde ürün tedariği ve hizmeti sunabilme,
 • Bireysel müşterilerle birebir ilgilenerek ürün ve hizmetlerimizi en iyi şekilde anlatabilmeli,
 • Ebrar ile sürekli bağlantı halinde olmalı,

Tüm bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve siz de Dental ve Tıbbi ürünler satışı yapıyor; ürün çeşitliliğinizi arttırarak kazançlarınızı yükseltmek istiyor veya  Dental Sektöründe Bayilik almayı hedefliyorsanız karşılıklı değerlendirme neticesinde sizi de Ebrar ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

 1. Medikaller
 2. Dünya Mutfakları

Ebrar Dental Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ebrar Dental Şartlar & Koşullar

 • Türkiye'deki il merkezlerinde ya da havaalanlarında hizmet veren araç kiralama servisleri, bayimiz olabilir. Bayimiz olabilmek için en az 2 yıl deneyim gereklidir. Bayilik başvurusu sırasında gerekli evraklar: Vergi Levhası, Ticari Faaliyet Belgesi, Ticari Sicil Belgesi, Ofis Fotoğrafları, Sektör Deneyimine Dair Bilgilendirme Yazısı, Detaylı ( yıl / km / marka / model v.b. bilgileri içeren) Araç Listesi dosyalarını bilgi@opalrentacar.com e-posta adresine lütfen gönderin. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Sağlık Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör