Ebrar Group

Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek Olan, Diş Sağlığı Sektöründeki Şirketimiz Türkiye Genelinde Bayilikler Verilecektir.

Ebrar Group Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Şirket Kuruluş Masrafı, Ofis Dekor Masrafı, Demo ve Teşhir Ürün Masrafı, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Yetkilendirme ve Belgelendirme Masrafı.

Ebrar Group Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ebrar Group Bayilik Şartları

Şahız, Limited Ya Da Anonim Şirket Olunması / Kurulması
En Az 30m2 Ofis Alanına Sahip Olunması Ve 25m2 Showroum
İşletme Sahibi Ya Da Temsilcisinin En Az Önlisans Mezunu Olması
Kamu İhalelerine Katılmaya Bir Engelinin Bulunmaması

Ebrar Group Bayilik Açıklaması

Şirketimiz, kaliteli ve rekabetçi dişhekimliği ürünlerini türkiye çapında dağıtıp dişhekimlerine ulaştırmak amacıyla yeni bir yapılandırmaya karar vermiştir. Bu yapılandırma ''yerel ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı için'' Türkiye genelinde  Bayilikler verilecekdir.

Şirketimiz, büyüyen yapısı ile ticaretine aracılık ettiği ve üretimini sağladığı ürünlerini sürekli arttırmaktadır. Ürün tercihlerinde kalite ve servis seviyesine çok önem veren şirketimiz, Dünya'da sektörün önde gelen markalarını portföyüne katmış ve dişhekimleri ürünün'de 56.000 kalem ürüne ulaşmıştır. 

Bayilere sunacağımız özellikler'den bir kısmı:

-- Güvenilir firmadan kurumsal hizmet almak için hizmette mükemmellik perspektifi, disiplinli çalışma, akıllı sistemler ve bilgi çağı ürünleri.

-- Alırken kazanmak için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve özel toplu paket avantajlarından faydalanmak.

-- Satış öncesi fizibilite ve bilgilendirme ve güçlü satış sonrası hizmet desteği, yerel ve hızlı teknik servisi ve yedek parça ve düzenli eğitim desteği

 

 

Ebrar Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR