Fordent Medikal

Firmamız 2012 Yılından Beri Dental Sektördeyiz. Üstün Alman Teknolojisi Ile Üretilen Bi̇o3 Implantlarının Türkiye Distrübütörlüğünü Yapmaktayız.

Fordent Medikal Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fordent Medikal Bayilik Şartları

Dental İmplant Sektöründe Deneyim.

Fordent Medikal Bayilik Açıklaması

Kurumumuz 2011 yılında sektörde faaliyetine başlamıştır. Kurucularımız farklı markaların satış ve satış sonrası destek alanındaki bilgi birikimlerini Fordent Medikal çatısı altında toplamışlardır. Tecrübelerimizin ışığında Dental İmplant alanında ilk önceliğin kalite olmasından hareket ederek ülkemize Bio3 Implants‘ı getirerek sektöre sunmuştur.

Fordent Medikal olarak tüm satış ve hizmet politikamızda dürüstlüğü ve kaliteyi göz önünde bulundurarak sektöre sunmuş olduğumuz ürünlerimiz ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

Tüm bunların ışığında günümüzde yerli ve distribütörlüğünü yaptığımız ithal ürünler ile hizmet ağımızı genişlettik. Bio3 Premium Dental Implant ile cerrahi bir çok ürünün tedarikçisi olarak satışını ve satış sonrası desteğini sunmaktayız.

Amacımız ithal ettiğimiz ürünlerde kaliteyi  ön planda tutarak makul fiyat politikamızla satış ve hizmet ağımızı genişletmektir. Bu çerçevede merkezimiz İstanbul olmak üzere deneyimli personelimiz ve bayilerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak birinci önceliğimizdir.

Fordent Medikal Bayilik Verdiği Bölgeler

İletişime Geç