İdm Sağlık Bayilik

Dental (Diş) İmplantı Konusunda Ndi Implantları Türkiye Ana Distribütoru Olarak Faaliyet Gösteriyoruz.

İDM Sağlık Bayilik Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Ürün temini için kullanılacaktır

İDM Sağlık Bayilik Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İDM Sağlık Bayilik Bayilik Şartları

Dental İmplant Konusunda Tecrübeli
Bulunduğu Bölgede Portföye Sahip

İDM Sağlık Bayilik Bayilik Açıklaması

NDI Implant Hakkında

Alman üretimli ve vida şeklinde tasarlanmış̧ “NIKO” implantları; yüksek kalite, basitlik, güvenilirlik ve sonuç demektir.

İDM sağlık olarak sizlere Alman menşeli, titanyum implantı “NIKO” yu sunuyoruz. Sürekli olarak implant sistemini, araştırma ve geliştirme ile son teknolojiyi takip ederek güncel tutmaktadır.

Bu sistemi oluştururken tüm dünyadaki implant otoritelerinin kabul ettiği klasik prensiplerin yanı sıra, en son bilimsel araştırmaları, en önemli teknolojileri ve geniş klinik deneyimleri de rehber almıştır.

 

NDI İmplantlarının Avantajları:

Yüksek düzeyde biyo uyumluluk, güçlü mekanik dayanıklılık ve en önemlisi temiz yüzeydir. İ̇mplantlar Almanya’da, en ileri teknolojiye sahip İsviçre ve Alman üretimli makinalar kullanılarak üretilmektedir. İmplantın üretiminde “teknik olarak” temiz Grade-4 (ASTM F67-00) titanyum kullanılmıştır.

İmplantların yüzeyleri, özel teknolojiler kullanılarak işlenmekte ve kontminantlardan temizlenmektedir. İmplant tasarımı ve vida geometrisi en zorlu klinik vakalarda bile (düşük kemik yoğunluğu olan bölgelerde) hızlı bir implant iyileşmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda kemik dokusunun sıkışma oranını da düşürmektedir. Mikro ve makro rahatlatmanın birlikte kullanılması, özellikle kontak bölgelerde osteosentez ve kemik rejenasyonunu sağlayan hücrelerin oluşumunu arttırmaktadır.

“Optimum”, “De Luxe”, “Short” ve “Standart Plus” implantlarda tek tip platform kullanılmaktadır. Bu implant sistemi tek ve iki aşamalı implant uygulama prosedürlerine imkân tanımaktadır.

Tüm ürünler başarısı kanıtlanmış̧ gama radyasyonu ile dezenfekte ve steril edilmektedir. Bir implant, paketinde kapama vidasıyla birlikte gönderilmektedir.

İ̇mplantlar ile abutmentler, altıgen-koniksel(hexagon-conical) bağlantıya sahiptir ve bu da 10 yıldan fazla süreli klinik kullanımı başarısını sağlamaktadır. Abutmentlerin şekilleri ve formları sayesinde implant-dişeti bağlantısı daha güvenilir hale gelmekte ve implantın etrafında olası kemik rezorbsiyonunu da engellemektedir.

 

İş Özeti:

Uygun yer: Türkiye geneline bayilik veriliyor.

İlk sermaye: Yatırımcıdan giriş bedeli alınmıyor.

Ciro hedefi: Bulunduğunuz şehir ve lokasyona göre değişiyor.

Royalty: Net satıştan komisyon alınıyor.

Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durabilecek, vizyonu yüksek, sistemi geliştirecek işletmeciler tercih ediliyor.

İDM Sağlık Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR