1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Sağlık Sektörü
  3. MYPHARMA

MYPHARMA

Kurulduğumuz günden bu yana Samsun OMÜ Teknopark bünyesinde ARGE’ye önem vererek pazara sunduğumuz ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve aynı zamanda Türkiye İlaç sektöründe bir yer edinmek isteyen yaklaşımımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sağlık Sektörü

Kurulduğumuz günden bu yana Samsun OMÜ Teknopark bünyesinde ARGE’ye önem vererek pazara sunduğumuz ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve aynı zamanda Türkiye İlaç sektöründe kalıcı bir yer edinmek isteyen yaklaşımımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kendi işini oluşturmak isteyen ve ilaç satış konusunda deneyimli ve istekli kişilerle birlikte çalışarak “Kazan- Kazan” kültürü ile birlikte çalışacağımız ekip arkadaşları arıyoruz. Geleceği hedefliyoruz.

Yaşam kalitesini arttıracak ve birçok hastanın tedavisinde katkı sunduğumuz Destekleyici Tedavi Ürünlerimizle bayilik alacak girişimcilere ürün çeşitliliği yaratma fırsatı ve geleceği değiştirme fırsatı sunmak istiyoruz.

Sağlık sektöründe Gıda Takviyesi ve Destekleyici Ürün pazarının lehine değişen koşullar eşliğinde kazanç sağlamak isteyen girişimcilere şartların ve adayların uygunluğu doğrultusunda bir iş ortaklığı başlatmak istiyoruz.

www.mypharmatr.com

  1. Mama
  2. Gıda Takviyeleri
  3. Otc Ürünler

MYPHARMA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MYPHARMA Şartlar & Koşullar

Sağlık Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör