Mypharma

Kurulduğumuz Günden Bu Yana Samsun Omü Teknopark Bünyesinde Arge’ye Önem Vererek Pazara Sunduğumuz Ürünlerin Üretimini Gerçekleştirmekte Ve Aynı Zamanda Türkiye İlaç Sektöründe Bir Yer Edinmek..

MYPHARMA Bayilik Avantajı

- *
İskonto detayı belirtilmemiş.

MYPHARMA Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MYPHARMA Bayilik Açıklaması

Kurulduğumuz günden bu yana Samsun OMÜ Teknopark bünyesinde ARGE’ye önem vererek pazara sunduğumuz ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve aynı zamanda Türkiye İlaç sektöründe kalıcı bir yer edinmek isteyen yaklaşımımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kendi işini oluşturmak isteyen ve ilaç satış konusunda deneyimli ve istekli kişilerle birlikte çalışarak “Kazan- Kazan” kültürü ile birlikte çalışacağımız ekip arkadaşları arıyoruz. Geleceği hedefliyoruz.

Yaşam kalitesini arttıracak ve birçok hastanın tedavisinde katkı sunduğumuz Destekleyici Tedavi Ürünlerimizle bayilik alacak girişimcilere ürün çeşitliliği yaratma fırsatı ve geleceği değiştirme fırsatı sunmak istiyoruz.

Sağlık sektöründe Gıda Takviyesi ve Destekleyici Ürün pazarının lehine değişen koşullar eşliğinde kazanç sağlamak isteyen girişimcilere şartların ve adayların uygunluğu doğrultusunda bir iş ortaklığı başlatmak istiyoruz.

www.mypharmatr.com

MYPHARMA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç