1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Fast Food
 3. Altınmaşa

Altınmaşa

Altınmaşa bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Altınmaşa bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Fast Food

100000 ₺

Kurumsal

AltınMaşa bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı.

1990lı yıllarda İzmir-Kordon'da ve Efes Oteli'nin arkasında büfelerde "Kömürde Sandviç" ve "Kumru" yapılırdı. İzmir'in ve Türkiye'nin her yerinden insanlar bu güzel sandviçlerden yemeye gelirler ve buralarda çok uzun kuyruklar oluşurdu. Hatta birçok ünlü sanatçı, oyuncu, sporcular İzmir'e geldikleri zaman bu büfelere mutlaka uğrayarak, İzmir'in bu meşhur sandviçlerinden yemeden gitmezlerdi.

Altınmaşa, o yıllardan gelme bir isimdir. O yıllarda hızlı, pratik ve güzel sandviç yapan kişilere "ALTINMAŞA" denirdi. Bizde gerçekten bu işin en iyilerinden biri olarak bu isimle sizlere hizmet etmeyi uygun bulduk. Farkımız, kalitemiz ve profesyonelliğimizdir.

Altınmaşa hizmete girmiş/girecek tüm şubelerde izmirin güzeli kumru&kömürde sandviç’e dair en keyifli lezzetler ile misafirlerimizi aynı çatı altında kaliteli ürün ve hizmet vizyonu ile buluşturmayı amaçlıyor.Bununla sınırlı kalmayarak güleryüzlü ve hızlı paket servisi ile bu muhteşem lezzeti siz değerli misafirlerimizin evine kadar taşımayı görev edindi.

Biz Altınmaşa olarak;

 • Farklılığı,sinerji oluşturabilmenin en önemli unsuru olarak kabul eden
 • Değer yaratma ve müşteri memnuniyeti odaklı
 • Etik değer ve İlkerlere bağlı birlik ve paylaşım bilinciyle hareket eden bir takım kurma hedefindeyiz

Kullandığımız ürünler %100 dana etinden yapılmaktadır. Ürünlerimizde domuz eti ve türevleri kesinlikle bulunmamaktadır.

Vizyon

Ege bölgesinin üstün hammaddeleri ile hazırlanan Altınmaşa etiketli ürünlerimizi en iyi işletmelerimizde müşterilerimize sunarak  Kumru&Kömürde Sandviçi keyif ve mutluluğa dönüştüren Türkiyenin en iyi kaliteli fast food & cafe zinciri olmak.

Misyon

Kurum kültürümüz hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürünler sunarak müşteri memnuniyetrini arttırmak

Topluma ve çevreye çevreci karakterimiz ile kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde arttırmak

Tüm kaynaklarımızı verimli kullanarak sürekli gelişmek tanınan ve talep edilen bir marka olmak yeteneklerin geliştirildiği katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği iyi bir çalışma ortamı yaratarak çalışan sürekliliğini ve mutluluğunu sağlamak.

Kurum Kültürümüz

Altınmaşa; kurum kültürünün ayrılmaz parçası olan lezzet sağlık ve mutluluğun ülke, toplum, doğa ve çevre yararına iş ve özel yaşama etkin kılınması için insana değer vermeyi amaçlayan temel ilke ve değerlerimiz işığında yaşanıp yüceltilmesidir.

Kalitemiz

Altınmaşa için kalite misafirlerimize sunduğumuz her ürünün her hizmetin temel kıstasıdır.Kalite ve standartlarımızı eksiksiz uygulanmasını sağlamak amacıyla kontrol ve eğitimlerimiz ürünlerimizin sipariş aşamasında başlayıp masanıza evinize gelene kadar geçen sürede farklı noktalarda farklı birimler tarafından sürekli yapılmaktadır..Ayrıca misafirlerimiz bizimle vakit geçirdikleri süreç içerisinde dekorasyon sunum hizmet ve lezzet olarakda memnunuiyeti Altınmaşa için vazgeçilmez kalite öğelerindendir

Altınmaşa için en önemli hedef sürekli ve gelişen yüksek bir kalitedir.

Tarzımız:

Kumru bir keyiftir.

Kömürde sandviç bir keyiftir.

Altınmaşa bu keyfe hizmet amacıyla misafirleri için hep iyi en rahat en lezzetli en temiz, en kaliteli ve göze hoş geleni hedeflemiştir.

Dekorasyonda kullanılan malzeme ve renklerden sandviç malzemelerine çalışanlarımızın kıyafetlerinden dinlediğiniz müziğe kadar hepsi yöneticilerimizin titiz çalışmaları sonucu misafirlerimize ulaşmaktadır.

Geleneksel tatlarınızdan vazgeçmeden geliştirmek çeşitlendirmek yenilemek bir Altınmaşa özelliğidir. Ait olduğumuz toplumumuzun ihtiyaçlarına ve değerlerine lezzet alışkanlıklarına bağlılığımız Altınmaşanın değişmeyecek tarzıdır.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: FAST FOOD
 • Kuruluş Yılı : 2007
 • Toplam Çalışan Sayısı: 35
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : REKLAM GÖRÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK
  BAHÇELİ
  ANA CADDE ÜZERİ
  PAKET SERVİSİNE UYGUN
  MİN. 20 M2-500 M2 VE ÜZERİNDE YERLER
 • Girişimcide Aranan Özellikler : İLERİ GÖRÜŞLÜ,MOTİVASYONU VE ÖZGÜVENİ YÜKSEK,YÖNETİM VE PLANLAMA KONUSUNDA DİSPLİN SAHİBİ,İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,HIRSLI AMA ESNEK, İŞİN BAŞINDA BİZZAT DURACAK, AYNI ZAMANDA EĞLENCELİ KİŞİLİĞE SAHİP YOL ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : - BİLGİ ALMA
  - BAŞVURU DEĞERLENDİRME
  - LOKASYON ANALİZİ
  - SÖZLEŞME
  - DEKORASYON HAZIRLIĞI
  - EĞİTİM SÜRECİ
  - ALTINMAŞA AÇILIŞI
  - AÇILIŞ SONRASI ÇALIŞMA PROGRAMI
 1. Kumpir
 2. Pizza
 3. Hamburger

Altınmaşa Bayilik Destekleri

Altınmaşa Şartlar & Koşullar

Altınmaşa Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör