Mr. Kumpir

2006 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Mr Kumpir; Türkiye Ve Dünya Genelinde Franchise Veren Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

Mr. Kumpir Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Mr. Kumpir bayilik ücretleri seçilen bayilik konsepti ve işletme alanına göre değişiklik gösterebiliyor.

Mr. Kumpir Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mr. Kumpir Bayilik Şartları

Franchise Başvuru Formunun Doldurulması
Franchise Sözleşmesine Bağlı Kalınması
Doğru Lokasyonda İşletme Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması

Mr. Kumpir Bayilik Açıklaması

Mr. Kumpir Bayilik

Düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve bir o kadar da prestijli bir yatırıma imza atmak isteyenlerin dikkatini çeken Mr. Kumpir hem Türkiye genelinde hem de yurt dışında bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 

Patatesin en lezzetli halini farklı malzemelerle harmanlayarak hedef kitlesiyle buluşturan Mr. Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilere yüksek kârlı bir seçenek sunuyor. Bütçe sıkıntısı yaşayan girişimcilere kiosk konseptli bayilikler sunarak seçim yapmayı kolaylaştıran markanın faaliyet alanı Türkiye ile sınırlı kalmıyor; Umman, Ürdün, Almanya, Cezayir, Libya, Irak gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyor. Franchise veren firmalar arasında prestiji ile bir adım öne geçen Mr. Kumpir; Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Suudi Arabistan, Avusturya gibi ülkelere de franchise veriyor. 

Mr. Kumpir bayilik almayı düşünen ve kumpir bayilikleri açma konusunda istekli olan girişimciler bu yazımızda Mr. Kumpir bayilik şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. 

Mr. Kumpir Bayilik Şartları

Başta kumpir olmak üzere panini, salata, sıcak ve soğuk sandviçler, ızgara gibi farklı alternatiflerin sunulduğu Mr. Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak bayilik konseptini seçmeleri gerekir. Mr. Kumpir bayilik almak isteyenler dilerlerse cafe tarzında dilerlerse kiosk konseptinde bayilik alabiliyor. Kiosk bayilik konseptleri için gereken yatırım bütçesinin cafe-restoran konseptine oranla daha uygun olduğu biliniyor. 

Mr. Kumpir bayilik almak için Mr. Kumpir bayilik başvuru formu dolduruluyor, bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi önem arz ediyor. Sonrasında firma yetkilileri girişimcilere geri dönüş yaparak lokasyon ve Mr. Kumpir bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi aktarabiliyor. 

Mr. Kumpir franchise alacak girişimcilerden Mr. Kumpir kurumsal hizmet anlayışına bağlı kalınmasını, müşteri memnuniyeti sağlamasını, güler yüzlü ve hızlı servis vermesini bekliyor. Hizmet verilen ve Mr. Kumpir tabelası taşıyan işletmelerin temizliğine de önem veriliyor. Hizmet ve ürün standartlarının takibi için düzenli olarak deneyim süreçlerini işleten Mr. Kumpir bayilik verdiği işletmelerin cirosunu ve hizmet yeterliliğini kontrol ediyor. 

Mr. Kumpir bayilik bütçesi seçilen bayilik konsepti ve işletme alanı doğrultusunda değişebiliyor. Bu nedenle en net bilginin firma yetkilileri ile yapılan yüz yüze görüşme sırasında alınması gerekiyor. 

Mr. Kumpir bayilikleri için yapılan yatırım doğru lokasyon seçildiği takdirde kısa sürede amorti ediliyor. Girişimcilerin marka stratejisine uygun lokasyon seçebilmesi için firma lokasyon seçimi konusunda destek ve danışmanlık veriyor. Marka imajına zarar vermeyecek işlek lokasyonlarda bulunan dükkanlar için istenen kriterler lokal bazda değişiklik gösterebiliyor. 

Mr. Kumpir Bayilik Almanın Avantajları

Kumpir bayilikleri girişimciler arasında oldukça popüler. Kumpirin doyurucu olması ve leziz tadı özellikle gençlerin dikkatini çekmek için büyük bir fırsat sunuyor. Söz konusu Mr. Kumpir bayilikleri olduğunda markanın yüksek bilinirliği müşterilerin güvenini kazanmaya yetiyor. 

Mr. Kumpir yalnızca kumpir severleri değil; farklı lezzetler arayanlar tarafından da ziyaret ediliyor. Dolayısıyla ürün seçeneklerindeki zenginlik hitap edilen hedef kitleyi genişletiyor. Mr. Kumpir bayilik alan girişimcilerin başarılı olması adına danışmanlık veriyor ve çeşitli destekler sunuyor. Temel amaç “kazan-kazan” ilkesinin hayata geçirilmesi olduğu için bölge koruması, eğitim, personel, pazarlama ve reklam gibi destekler önem kazanıyor. 

Siz de fast food bayilikleri arasında kumpir bayilikleri almayı tercih ediyorsanız; Mr. Kumpir bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Mr. Kumpir Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR