Tarihi Ortaköy Kumpircisi

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Açıklaması

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: 1991 yılında Hacı Melik Güzelaydın, Beşiktaş Ortaköy`de açtığı restoran ile Türk halkını kumpirle tanıştırdı. Tarihi Ortaköy Kumpircisi, 1991'den beri müşterilerine kalite ve lezzeti sunmaya devam ediyor. Kumpiri ilk restoranı olan Ortaköy`de müşterilerinin beğenisine sunan Hacı Melik Güzelaydın, sektörde bir ilke imza atmıştır. Hacı Melik Güzelaydın, hizmet sektöründeki 30 yıllık tecrübesi boyunca, lezzet, hijyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve kumpiri Türk damak tadının değişilmez lezzetlerinden biri haline getirmiştir. 

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Konusudur. 

 Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik ve Bayilik Şartları Kumpiri kendi özel formülüyle hazırlayan Tarihi Ortaköy Kumpircisi bu lezzetle tüm Türkiye`yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir. Her şubesinde tamamen hijyenik şartlar altında kumpir satışı yapan Tarihi Ortaköy Kumpircisi kalitesini ISO 9001 ( Kalite Yönetim Sistemi ) ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır. Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2015 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Tarihi Ortaköy Kumpircisi hızla büyümeye devam ediyor.

 Firma ismi: Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiyede kumpir, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbulu veya tüm Türkiyeyi ele aldığımızda, çok yaygın değildir, bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat kumpir heryerde yoktur. Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır, buda bizim işletmecilerimiz için büyük bir fırsattır. 

Tarihi Ortaköy Kumpircisi, bayilerinden royalty bedeli ve kârdan pay almamaktadır ve restorantlarımız da kullanılan temel malzemelerin marka ve standartlanın değiştirilmemesi sözünü alarak baskılı poşet, reklam ve ambalaj ürünleri dışında diğer ürünleri bayilerimiz anlaşmalı olduğumuz gıda distribitörlerinden kendileri temin etmektedir, buda bayilerimizin en kaliteli malzemeleri en iyi fiyattan aracısız almasını sağlamaktadır.

Kar marjı çok yüksektir, bayilerimizde satılan 15 standart malzeme seçilen bir full kumpirin reçetesiyle ve tüm mezelerin kaşık gramajları ile hesaplanmış maliyeti 3.60kr - 3.80kr arasında değişmektedir 15 tl den satılmaktadır. Duble seçenekleri ile ve pastırma, füme et, somon füme, ton balığı, dana roastbeef, parmesan peyniri gibi ekstra ücretli seçeneklerlede genelde kumpirlerimiz 20-25 tl civarında talep görmektedir. 

Tarihi Ortaköy Kumpircisi, hiçbir şubesinde margarin, pasta yağı, kalitesiz kaşar, kalitesiz sosis ve kalitesiz mezelerin kullanılmasına müsade etmez. İşletmenin başında mesai yapabilecek olan, gıda sektöründe tecrübeli adayları beklemekteyiz.

 

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR