Tarihi Ortaköy Kumpircisi

Türkiye’Nin Ilk Kumpircisi Olan Tarihi Ortaköy Kumpircisi Zengin Konsepti Ve Profesyonel Sistemi Ile Türkiye Genelinde Bayilik Vererek Büyümeye Devam Etmektedir.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* İstanbul içi anahtar teslim bayilik bedeli 110.000 TL + KDV – İstanbul dışı anahtar teslim bayilik bedeli 35.000 TL + KDV. Bayilik bedelleri ile ilgili en net bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Şartları

Uygun Kriterlerde Lokasyon Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olunması
Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olunması

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Açıklaması

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik

Tarihi Ortaköy Kumpircisi gıda sektörüiçerisinde faaliyetlerine başladığı 1991 yılında açtığı restaurantı ile başlamıştır. Türk halkının damak tadına uygun olarak titizlikle hazırlanan kumpirlerini müşterilerine sunarak sektörde bir ilke imza atmıştır.  Lezzet, hijyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen marka kumpiri Türk damak tadının değişmez lezzetlerinden biri haline getirmiştir. 2015 yılında ulusal bir restaurant zinciri haline gelen marka gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. İstanbul içi ve İstanbul dışı bayilikler vererek istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Şartları

Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik almak isteyen girişimcilerden buldukları dükkanın içeriden ve dışarıdan fotoğraflarını çekmelerini ve dükkan adresi ile birlikte 0534 339 55 47 numaralı hatta göndermelerini talep etmektedir. 24 saat içerisinde firma yetkilileri girişimciye lokasyon ile ilgili olumlu ya da olumsuz dönüş yapmaktadır. Olumlu dönüş yapılan girişimciler ile franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. Franchise sözleşmesi imzalandıktan sonra yaklaşık 30 gün içerisinde dükkanın açılış hazırlığı tamamlanmaktadır. 

Marka yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde, okul ve dershane yakınlarında konumlandırılan işletmeleri tercih etmektedir. Açılacak Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayisinin minimum 30 m2 ile 100 m2 arasında bir alana sahip olması gerekmektedir. İşletmenin konseptinin firma standartlarına uygun olması gerekmektedir. Dükkanın konsepti için gereken proje firma tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Firmanın İstanbul dışı bayilik için anahtar teslim bayilik bedeli 35.000 TL + KDV’dir. İstanbul dışındaki bayilerden reklam bedeli ve cirodan pay alınmamaktadır. İstanbul içi bayilik için anahtar teslim bayilik bedeli 110.000 TL + KDV’dir. İsim hakkı bedeli 60.000TL + KDV ; mimari proje, dekorasyon ve inşaat işleri için m2 fiyatı 650 TL + KDV; aylık reklam katılım payı 500 TL + KDV’dir. Ayrıca cirodan %3 + KDV pay ve aylık  1000 TL + KDV royalty bedeli alınmaktadır.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Avantajları

Türk damak tadına çok uygun bir lezzet olan kumpir ile ilgili sektörde hala büyük bir açık olması Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik almak isteyen girişimciler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Firma bayilerinin ihtiyaç duyduğu en kaliteli malzemeleri en uygun fiyattan almasına aracılık etmektedir. Markanın müşterilerine sunduğu ekstra ücretli seçeneklerin yoğun talep görmesi bayilerin gelirinin artmasını sağlamaktadır. Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik almak isteyen girişimcilerine düşük açılış maliyetleri ile başarısı kanıtlanmış bir iş modeline sahip olma olanağı sunmaktadır. Firmanın kar marjı çok yüksektir ve İstanbul dışı kampanyasında bayilik alan girişimcilerin ödediği toplam yatırım bedeli 3 – 4 ay içerisinde net kar olarak geri kazanılmaktadır.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Destekleri

Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik alan girişimcilerine dükkanın açılışı ile birlikte tüm süreçleri takip ederek 7/24 hizmet vermekte ve tüm süreçlerin sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır. Operasyon ekibinin onayı ile açılışa hazır olduğu belirlenen işletmeler, markanın destek ekibi ile birlikte satışa başlamakta ve personel gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Çeşitli medya kuruluşlarında yayınlanan reklamlar ile marka bilinirliği artırılmakta ve bayilerin daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi sağlanmaktadır. Franchise sözleşmesi imzalandıktan sonra en fazla 15 gün içerisinde tüm demirbaş ve ekipmanlar bayilere ulaştırılmaktadır. Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik alan girişimciler işletmelerini istedikleri zaman kapatabilmektedir. Bunun için herhangi bir cezai bedel ya da tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. 

Gıda sektörü bayilikleri içerisinde en karlılardan biri olan Tarihi Ortaköy Kumpircisibayilik almak isteyen girişimciler firma ile temasa geçerek detaylı bilgi sahibi olabilmektedir.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR