Otantik Kumpir

1989 Yılında Lezzet Yolculuğuna Başlayan Otantik Kumpir Menüsüne Eklediği Eşsiz Lezzetleri Daha Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Otantik Kumpir Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Marka yatırım maliyetinin 50.000 USD’den başladığı bilgileri bulunmakla birlikte kesin rakamlar marka yetkililerinden alınabilmektedir.

Otantik Kumpir Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Otantik Kumpir Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Yeniliklere Açık Olmak
Ticari Açıdan Bir Engeli Olmamak
İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmak

Otantik Kumpir Bayilik Açıklaması

Otantik Kumpir Bayilik

Otantik Kumpir gıda sektörü içinde 1989 yılından bu yana faaliyet gösteren köklü bir marka olup Türkiye’nin en büyük yerli fast food markası olma yolundaki iddiasını sürdürmektedir. Fast food konseptli en büyük yerli marka olan Otantik Kumpir gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında karlılığı ve geri dönüşümü yüksek olması ile dikkat çekmektedir. Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde hizmet veren Otantik Kumpir bayilik vererek daha fazla şehre lezzetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.

Otantik Kumpir Bayilik Şartları

Otantik Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilerinden bir kereye mahsus olmak üzere başlangıç bedeli almaktadır. Başlangıç bedelinin ne kadar olduğu Otantik Kumpir bayilik  alacak girişimcinin restoran ve fast food üniteleri seçimine göre değişiklik göstermekte olup franchise sözleşmesinde bu rakam kesin olarak belirtilmektedir. 

Otantik Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilerine Fast Food konsepti ve Cafe House& Restoran konsepti olmak üzere iki farklı yatırım olanağı sunmaktadır. 

Fast Food Konsepti: Alışveriş merkezi Fast Food modeli için 50 ile 80 metrekare arası alana ihtiyaç duyulmaktadır. Sinema, iş merkezi, alışveriş merkezleri gibi 18 – 35 yaş arası kitlenin yoğun olarak bulunduğu bölgeler bu konsept için tercih edilmektedir. Bu konseptten karlılık elde edilebilmesi için bölgede bulunan iş yeri, ofis yoğunluğunun ve konut sayısının dikkate alınması gerekmektedir. 

Cafe House & Restoran Konsepti: Bu konsept için 100 – 150 metrekare alana sahip mekanlar istenilmektedir. Bu konsept ile müşterilerine markanın keyifli ortamında daha fazla vakit geçirme imkanı sağlayan Otantik Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilerin taleplerini internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Bayi adayları ile karşılıklı görüşmelerde anlaşmaya varılması durumunda sözleşme imzalanmaktadır.

Otantik Kumpir Bayilik Avantajları

Otantik Kumpir bayilik alan girişimciler marka bilinirliği yüksek seviyede bir marka ile çalışmanın avantajlarından yararlanmaktadırlar. Uluslar arası standartlarda ürün ve hizmet kalitesine sahip olan Otantik Kumpir bayilik alan girişimcileri ile bu bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta, onların da müşteri memnuniyeti ve karlılığı yüksek işletmelere sahip olması için gerekli destekleri sağlamaktadır. Denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir işletim sistemi ile iş hayatına adım atan Otantik Kumpir bayileri iş hayatının risklerini minimize edebilmektedir. Kendi işinin sahibi olan işletmeciler diğer yandan Otantik Kumpir uzmanlığını da yanlarına almakta, markanın AR-GE çalışmaları sonucu sürekli geliştirilen ürün çeşitliliği sayesinde yeni müşterilere hitap edebilme fırsatından yararlanmaktadırlar.

Otantik Kumpir Bayilik Destekleri

Otantik Kumpir bayilik alan girişimcilerine yer seçimi konusunda yaptığı fizibilite çalışmaları ile destek olmakta ve Otantik Kumpir bayilik alan girişimcilerin karlı bir işletmeye sahip olması için gereken en önemli noktada büyük bir katkı sağlamaktadır. Otantik Kumpir bayilik alan girişimcilerine tecrübeli kadroları aracılığı ile operasyonel destek de sağlamaktadır. Otantik Kumpir bayilik alan girişimciler ile bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra işletmenin alt yapı desteğini sağlamakta, açılış öncesi eğitim ve tanıtım uygulamalarını gerçekleştirmekte ve ihtiyaç duyulan her konuda destek vermektedir. Otantik Kumpir bayilik alan girişimcilerin karşılaşabileceği sorunları, karlılık oranlarını ve yatırımlarının geri dönüş sürelerini değerlendirmekte ve çıkan sonuçlara göre çözümler üretmektedir. Marka merkezi tarafından yapılan hedef kitle araştırmaları, doğru pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve hazırlanan reklam kampanyaları ile bayilerin daha geniş kitlelere ulaşması hedeflenmektedir.

Otantik Kumpir Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR