Safa Girişken Toptan

Manifatura-Mefruşat-Ev Tekstili-Züccaciye-Ev Gereçleri-Elektrikli Ev Aletleri

Safa Girişken Toptan Bayilik Avantajı

% 40 İskonto *
* %40'a varan ıskontolar

Safa Girişken Toptan Bayilik Şartları

Vergi Levhası
İlgili Kategoride İşletme Sahibi Olmak Satıcı Olmak

Safa Girişken Toptan Bayilik Açıklaması

Nesiller boyu süren asırlık perakende tecrübesini gelecek nesillere aktarmak ve sektöre yön vermek adına, 1993 Yılında  Orta Mahalle Can Sokak No:15 Adapazarı/Sakarya ‘da 80 m²  lik kendi mağazasında hizmete başladı.Hizmet verdiği süreçte gerçekleştirdiği innovasyon yatırımları ile çağın ilerisinde bir bakış ve görüş ile kendini ikame ederek kendisine ait 2100 m2 lik toptan merkez binasında hizmete devam etmektedir. 

  Ürün yelpazasini zamanın ve piyasanın ön gördüğü şekilde tül, perde, manifatura, ev tekstili, züccaciye ve  elektrikli ev aletleri  kapsamında sürdürmektedir. Safa Girişken Toptan kendini kanıtlamış sektörün önde gelen markalarının ana bayiliğinin yanı sıra kendisine ait olan Per-Class markası ile fason üretime  devam etmektedir. Ticaretinde dürüstlük,güven ve hak ölçülerini kendine şiar etmiş olan Safa Girişken Toptan geçmişten almış olduğu bilgi ve tecrübeyi zaman tezgahında işleyerek çağın gerektirdiği şekilde kendini geliştirerek sektöre örnek olma çabasındadır. 

Ürün Kategorileri

  • Manifatura
  • Mefruşat
  • Ev Tekstili
  • Ev Gereçleri
  • Züccaciye
  • Elektrikli Ev Aletleri

 

www.safagirisken.com.tr 

Sitemizde bayilik sistemi mevcuttur burdanda bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler kargo yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Türkiye'nin her yerine kargo imaknımız mevcuttur. 

 

Safa Girişken Toptan Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç