Mutfak gereçleri bayilik

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Mutfak gereçleri bayilik

Mutfak gereçleri alanında bayilik veren markalar tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Mutfak gereçleri bayiliği için markalar ile iletişime geçin

Filtrele
“Mutfak gereçleri bayilik” sektöründe 35 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Safa Girişken Toptan

Safa Girişken Toptan

Manifatura-Mefruşat-Ev Tekstili-Züccaciye-Ev Gereçleri-Elektrikli Ev Aletleri

GROW Dünyası

GROW Dünyası

Evde Bitki Yetiştirme Malzemeleri Satış Dükkanı

Zavansa 5.000 ₺

Zavansa

Aradığın ne varsa

Silvanus Dikey Bahçe 1.000.000 ₺

Silvanus Dikey Bahçe

Silvanus, 11 yıllık peyzaj deneyimi ile iç ve dış mekanlarda estetik doğa güzelliğini yansıtan, özel dikey bahçe projeleri yapan peyzaj firmasıdır. Sürdürülebilir ve yenilikçi dikey bahçe çözümlerimiz ile geliştirdiğimiz saksılı dikey bahçe sistemimizi, f

LokmanAVM

LokmanAVM

Bitkisel Ürünler Şifalı Bitkiler Doğal Kozmetik ürünler, diğer Ticari Ürünlerin Tanıtım Dağıtım Pazarlaması Perakende Toptan ve Online Satış Mağazaları ile beraber xml link entegrasyonu ile satış ağını dünyaya yaymaktır.

ViTEV concept 500.000 ₺

ViTEV concept

Profesyonel çözüm ortaklarımız ile güclerimizi birleştirip, kaliteli, şık ve modern ürünleri bir araya getirerek, her bütçeye uygun, her tarza uygun ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile Satış noktalarımız aracılığıyla sizler ile buluşturuyoruz.

Soft Halı

Soft Halı

Halı, Kilim ve Yolluk Üretim Fabrikası

LABOTTI HOME DESIGN 1.000.000 ₺

LABOTTI HOME DESIGN

LABOTTI Home, ürettiği mutfak, yatak odası, salon, yemek odası ve bahçe mobilyalarında kendine has çizgisiyle çözümler sunarken, şömine, beyaz eşya, küçük mutfak aletleri, pişirme ürünleri, ev aksesuarlarında dünya markalarını sizlerle buluşturmaktadır.

Global Olive Wood

Global Olive Wood

Nature's Texture Art

Duvarland

Duvarland

Firmamız Özel baskılı duvar kağıt baskıları imla etmektedir. Merkezimiz Antalya'da olup Türkiye geneli bayilikler vermektedir.

Mudo

Mudo

Mudo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mudo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Tefal

Tefal

Tefal bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Tefal bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Linens

Linens

Linens bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Linens bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Schafer

Schafer

Schafer bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Schafer bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

İnoksan

İnoksan

İnoksan bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İnoksan bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

PEGU BEBEK MODASI
750 ₺

PEGU BEBEK MODASI

Bebeğiniz için aradığınız tüm tekstil ürünleri.

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

Yemek yapabilmek, yapılan yemekleri servis edebilmek ve aynı zamanda yemeğe gelen misafirleri etkileyebilmek için en önemli unsurlardan biri olan mutfak gereçleri; tüm evlerin değişmez ihtiyaçları arasında yer alır. Her sene modası değişen ve hayat kolaylaştıran mutfak gereçleri bayilikleri veren firmalar; girişimcilerin dikkatinin odak noktası olmayı sürdürmektedir.

Tencere, tava, servis tabağı, yemek takımı, sahanlar, ibrik, süzgeç, yemek kaşığı, tahta kaşık, elek, kalbur, mutfak terazisi, çorba tasları, düdüklü tencere, depolama kapları, mutfak robotları, kahve makineleri ve daha birçok ürünün dahil olduğu mutfak gereçleri; yüksek kar bırakmanın yanı sıra girişimcilere prestij de sunan iş fikirleri arasında konumlanır. Dolayısıyla mutfak gereçleri bayilik fırsatları girişimciler tarafından yakından takip edilir.

Mutfak Gereçleri Bayilikleri Veren Firmalar

Yeni evleneceklere, evini yenileyeceklere ya da ihtiyaç sahiplerine satış yapma sunan mutfak gereçleri birçok farklı markanın bayilikleri alınarak satılabilir. Girişimciler dilerlerse bayilik veren firmalar arasından tek biri ile dilerlerse ürün satış bayiliği alarak birden fazla markayla müşterilerine hitap edebilme şansı yakalarlar. Mutfak gereçleri bayilikleri veren firmalar yapılan bayilik sözleşmesi kapsamına göre farklı bayilik şartları öne sürebilirler, farklı bayilik bütçesi talepleri içerisine girebilirler. Bu aşamada girişimcilerin bayilik veren firmalar arasında karşılaştırma yapması ve mümkünse hem marka bilinirliği yüksek hem de fiyat skalasıyla en geniş kitleye hitap eden markalarla yola çıkması gerekir.

Mutfak Gereçleri Bayilikleri Karlı Mıdır?

Elbette! Mutfak gereçleri bayilikleri alan girişimciler; seçtikleri lokasyon, yola çıktıkları marka ve güler yüzlü hizmet verip vermedikleri özelinde yüksek karlılık elde edebilirler. Az önce de belirtildiği gibi hem yeni evleneceklere hem evini yenilemek isteyenlere hem ihtiyacı olanlara hem de yeni evlenenlere ev hediyesi alacaklara hitap eden mutfak gereçleri bayilikleri yatırımcıların en kısa sürede amorti edilmesi adına önem taşır.

Mutfak gereçlerinin çeşitliliği, mutfak eşyalarının hayat kolaylaştırması ve tasarımlarının sürekli güncellenmesi de girişimcilere satış yapma imkanı tanımaktadır. En yeni çıkan modelleri işletmesinde bulunduran mutfak gereçleri bayileri büyük markalarla çalışmanın tüm avantajlarından yararlanma fırsatı yakalamış olurlar.