1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Silvanus Dikey Bahçe

Silvanus Dikey Bahçe

Silvanus, 11 yıllık peyzaj deneyimi ile iç ve dış mekanlarda estetik doğa güzelliğini yansıtan, özel dikey bahçe projeleri yapan peyzaj firmasıdır. Sürdürülebilir ve yenilikçi dikey bahçe çözümlerimiz ile geliştirdiğimiz saksılı dikey bahçe sistemimizi, f

Ev, Bahce ve Dekorasyon

1000000 ₺

Silvanus Dikey Bahçe Türkiye’nin dikey bahçeler konusunda uzmanlaşan ilk firmasıdır. 2011 yılından beri sadece dikey bahçeler alanında Tasarım, Kurulum ve Bakım olmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Bugüne dek uygulamış olduğumuz tüm Dikey Bahçelerimiz’in kendine özgün tasarımlarıyla, her projenin ayrıca adından bahsedilmesini sağlamış olduk.

Sürdürülebilir ve yenilikçi dikey bahçe çözümlerimiz ile geliştirdiğimiz saksılı dikey bahçe sistemimizi, franchise fırsatı olarak sizlere sunmaktayız. Franchise partnerliği ile sizde kendi dikey bahçe kariyerinizi başlatabilir, her geçen gün artan sektör hacmine ortak olabilirsiniz. Şirketimiz eğitim, kurulum ve sektör tecrübesini her zaman sizlerle buluşturmaya hazırdır.

Dikey bahçelerin projelerdeki talepleri sürekli artmakta ve birçok marka, bakış açısına dikey bahçeyi dahil etmektedir. Franchise ortaklığı ile kanıtlanmış markamız ve iş modelimizden yararlanabilirsiniz. Geniş eğitim ve desteklerle sektördeki yolculuğunuzu hızlı şekilde şekillendirebilirsiniz. Şimdi dikey bahçe kariyerinize adım atın ve bizimle iletişime geçin.

  1. Mutfak Gereçleri
  2. Ev Tekstili
  3. Dekorasyon ve Aydınlatma

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Silvanus Dikey Bahçe Şartlar & Koşullar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör