Silvanus Dikey Bahçe

Silvanus, 11 Yıllık Peyzaj Deneyimi Ile Iç Ve Dış Mekanlarda Estetik Doğa Güzelliğini Yansıtan, Özel Dikey Bahçe Projeleri Yapan Peyzaj Firmasıdır. Sürdürülebilir Ve Yenilikçi Dikey Bahçe..

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Firma beklentilerine göre belirlenebilir.

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Şartları

Detaylar İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Açıklaması

Silvanus Dikey Bahçe Türkiye’nin dikey bahçeler konusunda uzmanlaşan ilk firmasıdır. 2011 yılından beri sadece dikey bahçeler alanında Tasarım, Kurulum ve Bakım olmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Bugüne dek uygulamış olduğumuz tüm Dikey Bahçelerimiz’in kendine özgün tasarımlarıyla, her projenin ayrıca adından bahsedilmesini sağlamış olduk.

Sürdürülebilir ve yenilikçi dikey bahçe çözümlerimiz ile geliştirdiğimiz saksılı dikey bahçe sistemimizi, franchise fırsatı olarak sizlere sunmaktayız. Franchise partnerliği ile sizde kendi dikey bahçe kariyerinizi başlatabilir, her geçen gün artan sektör hacmine ortak olabilirsiniz. Şirketimiz eğitim, kurulum ve sektör tecrübesini her zaman sizlerle buluşturmaya hazırdır.

Dikey bahçelerin projelerdeki talepleri sürekli artmakta ve birçok marka, bakış açısına dikey bahçeyi dahil etmektedir. Franchise ortaklığı ile kanıtlanmış markamız ve iş modelimizden yararlanabilirsiniz. Geniş eğitim ve desteklerle sektördeki yolculuğunuzu hızlı şekilde şekillendirebilirsiniz. Şimdi dikey bahçe kariyerinize adım atın ve bizimle iletişime geçin.

Silvanus Dikey Bahçe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR