Soft Halı

Halı, Kilim Ve Yolluk Üretim Fabrikası

Soft Halı Bayilik Açıklaması

Soft Halı Olarak Küçük Bir Hayalle Başladığımız Serüvenimiz Bugün Hayallerimizin Ötesinde Bir Noktaya Ulaşmış Ve Yeni Hayaller Kurmamızın Önünü Açmıştır.

Firmamız 2003 Yılında Kurulmuştur. Ve Dijital Baskı Kaymaz Taban Halı Üretimine Başlamıştır. Ürettiği Model Ve Desenlerle, Müşterilerinin Beğenisini Kazanan Halılar Üreten Firmamız Yıllar İçerisinde Bayi Sayısını 1600’e Çıkarmış Ve Türkiye’nin Dört Bir Yanına Ürettiği Halıların Pazarlamasını Yapmıştır. Kalite Ve Güven Prensibi İle Bayileri İle Aile Ortamı Üreten Firmamız Her zaman Müşteri Şikayetlerini Dikkate Almış Yıllar Ve Üretim Kalitesini Sürekli Yukarıya Çıkarmıştır. Zaman İçerisinde Aylık Üretim Miktarını 150.000 M2 Miktarına Çıkarmıştır.

2020 Yılında Bugünde Faaliyetini Sürdürdüğü İstanbul Büyükçekmece’deki Fabrikasına Taşınan Firmamız Yurtdışına İhracat Yaparak Ülkemizin Ekonomisine de Katkıda Bulunmaktadır. İlk Kurulduğunda Sadece Dijital Baskı Halı Üretimi Yaparak Faaliyetini Sürdüren Firmamız Zamanla Ürün Grupları İçerisine Çocuk Halısı, Banyo Halısı, Çift Taraflı Kilim, Klozet Takımı, Makine Halısını da Eklemiş Ve Ürün Grubunu Çoğaltmıştır. Ürettiği Halılarda Önce Kalite Ve Önce Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Faaliyetlerine Devam Eden Firmamız, Ülkemizdeki İstihdam Ve İhracata Katkı Sunmaya Devam Edecektir.

Soft Halı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç