Mudo

Mudo Bayilik Açıklaması

Mudo Bayilik

Yeniliği ve farklılığı, sadece ürün gamında değil mağazacılık alanında da gösteren Mudo "büyük metrekareli mağazacılık" anlayışını geliştirmiştir. Bu anlayışta "Dünya Burada" sloganı ile Mudo City ve "Ev ve yaşam için her şey" sloganı ile Mudo Concept mağazalarında yola çıkılmış, müşterilerin alışverişlerinde keyifli vakit geçireceği, aradıkları her şeyi aynı çatı altında kolaylıkla bulabilecekleri özel konseptte mağazalar tasarlanmıştır. Mudo, bünyesinde hazır giyim ve aksesuar markalarını barındırırken dekorasyon ürünleri ile geniş ürün gamını ortaya koymaktadır. Mudo Bayilik Şartları Bugün Mudo, Türkiye'deki mağaza ağını geliştirmeye devam ederken Dubai'den başlamak üzere yurtdışı mağaza sayısını arttırarak büyüme hedeflerini yurtdışına da taşımaktadır. Mudo, bir Türk markası olarak özellikle Türkiye’de oldukça popüler durumdadır. Oldukça geniş ürün yelpazesi ile herkese hitap etmeyi başaran Mudo, bu alanda giderek yaygınlaşmaktadır. Açılan yeni mağazalar ile zincirini genişleten Mudo, bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşabilme imkânı sağlıyor.

Mudo Bayilik Şartları

Özellikle alışveriş merkezlerini tercih eden Mudo, bu doğrultuda yeni yerlerin tespitlerini yaparak mağazalar açmaya çalışıyor. Mağazalarında özel bir konsept belirleyen Mudo, bu şartlarına oldukça bağlı kalıyor. A’dan Z’ye mağazadaki her ayrıntıya önem veren Mudo, bu yönden açılacak mağazalar için biraz titiz davranıyor. Kadınların ve erkeklerin giysi konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği Mudo mağazaları bu yönden giyim konusunda herkes için yeterli olabiliyor. Kıyafetleri yanında dekorasyon, mobilya ve aksesuar konusunda da ürünler sunan Mudo, günümüzün şıklığını evlerimize taşımamıza yardımcı oluyor. Belirtildiği gibi oldukça fazla sayıda olan ürünler sayesinde yüksek kazançlar sağlamayı başaran Mudo, pek çok kişi için de iyi bir girişimcilik fırsatı olarak önümüze çıkıyor. 

Mudo bayilik şartlarıarasında en önemlisi mekândır. Bayi olarak hizmet vermek istediğiniz yerin ayrıntılı bir şekilde raporlamasını sunmanız gerekiyor. Mağazanın alanı, teşhir alanı, giriş ve çıkışları, acil durumlar için çıkış kapıları başta olmak üzere her türlü ayrıntının hazırlanması gerekiyor. Bunun haricinde ürünlerin güvenliğini sağlamak adına pek çok konuya da dikkat etmeniz gerekiyor. Yangın, deprem gibi durumlarda ürünlerin zarar görmemesi adına tüm mağazayı hazırlamanız gerekiyor. Bunun gibi ayrıntılar Mudo bayiliği için epey bir hazırlanma süreci gerektirecektir. Bu süre içerisinde yine yasal prosedürleri de yerine getirmelisiniz. Daha ayrıntılı bilgiler iletişime geçtiğinizde size sunulacaktır. Böylece tüm gerekenleri yaparak Mudo bayiliği için başvurabilir ve uygun görüldüğü takdirde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

 

Mudo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR