Labotti Home Design

Labotti Home, Ürettiği Mutfak, Yatak Odası, Salon, Yemek Odası Ve Bahçe Mobilyalarında Kendine Has Çizgisiyle Çözümler Sunarken, Şömine, Beyaz Eşya, Küçük Mutfak Aletleri, Pişirme Ürünleri, Ev..

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Labotti Home, iş ortaklarına 2 farklı konsept ve yatırım seçeneği sunmaktadır. Labotti Home franchise işbirliği için minimum 1.800.000 TL toplam yatırım bütçesi düşünülmelidir.

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Şartları

Kurumsal Ve Profesyonel çalışma şekline Yatkın
Elit Bir Marka Temsilcisi Olduğunun Bilinciyle Ekip çalışmasını Yürütebilecek özellikte
Mağazacılığın Gerektirdiği İş Yönetimini üstlenebilecek
Liderlik Ve Yöneticilik Vasıfları Gelişmiş Olan

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Açıklaması

Türkiye genelinde ve yurt dışında Labotti Home markasıyla franchise veren şirketimiz, iç mekan tasarımlarını seçkin ve estetik bir tarzla yeniden yorumlamaktadır.

Labotti Home, ürettiği mutfak, yatak odası, salon, yemek odası ve bahçe mobilyalarında kendine has çizgisiyle çözümler sunarken, şömine, beyaz eşya, küçük mutfak aletleri, pişirme ürünleri, ev aksesuarları ve yemek takımlarında da dünya markalarını sizlerle buluşturmaktadır.
Labotti Home, 15 yıllık iç mimarlık, mobilya ve ev aksesuarları deneyimiyle iş birliği yaptığı franchise mağazalarına kurulum sürecinde baştan sona tüm konularda destek vermektedir. Reklam ve tanıtım, doğru lokasyonun ve mağazanın seçilmesi, mağaza dekorasyonunun projelendirilmesi ve uygulanması, personel tedariği, personel eğitimi, ürün tedariği ve mağaza yerleştirme sağlanan başlıca desteklerdir.

Ayrıca Labotti Home, bayilerine stok takibi, satış hareketleri, muhasebe kayıtları ve müşteri ilişkileri yönetimini kolaylıkla takip edebilmeleri için özel bir FYS yazılımı (Franchise Yönetim Sistemi) temin etmektedir.

Labotti Home markasının sağladığı avantajlar bir yana Türkiye’de ve dünyada mobilya ve dekorasyon sektörü giderek büyümekte, müşteri talepleri de artmaktadır. Yeni evlenenlerin ve evini değiştirenlerin ihtiyaçları, artan inşaat projeleri, tüketicilerin tasarım ürünlerine karşı artan ilgisi ve ev dekorasyon sektörünün 10 milyar dolar üzerindeki hacmi Labotti Home’dan franchise almayı girişimciler için daha da avantajlı hale getiriyor.
Siz de elit ve sıra dışı bir marka olan Labotti Home bayisi olmayı ve yatırımını bu yönde yapmayı düşünen bir girişimciyseniz, şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR