1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. LABOTTI HOME DESIGN

LABOTTI HOME DESIGN

LABOTTI Home, ürettiği mutfak, yatak odası, salon, yemek odası ve bahçe mobilyalarında kendine has çizgisiyle çözümler sunarken, şömine, beyaz eşya, küçük mutfak aletleri, pişirme ürünleri, ev aksesuarlarında dünya markalarını sizlerle buluşturmaktadır.

Ev, Bahce ve Dekorasyon

1000000 ₺

Türkiye genelinde ve yurt dışında Labotti Home markasıyla franchise veren şirketimiz, iç mekan tasarımlarını seçkin ve estetik bir tarzla yeniden yorumlamaktadır.

Labotti Home, ürettiği mutfak, yatak odası, salon, yemek odası ve bahçe mobilyalarında kendine has çizgisiyle çözümler sunarken, şömine, beyaz eşya, küçük mutfak aletleri, pişirme ürünleri, ev aksesuarları ve yemek takımlarında da dünya markalarını sizlerle buluşturmaktadır.
Labotti Home, 15 yıllık iç mimarlık, mobilya ve ev aksesuarları deneyimiyle iş birliği yaptığı franchise mağazalarına kurulum sürecinde baştan sona tüm konularda destek vermektedir. Reklam ve tanıtım, doğru lokasyonun ve mağazanın seçilmesi, mağaza dekorasyonunun projelendirilmesi ve uygulanması, personel tedariği, personel eğitimi, ürün tedariği ve mağaza yerleştirme sağlanan başlıca desteklerdir.

Ayrıca Labotti Home, bayilerine stok takibi, satış hareketleri, muhasebe kayıtları ve müşteri ilişkileri yönetimini kolaylıkla takip edebilmeleri için özel bir FYS yazılımı (Franchise Yönetim Sistemi) temin etmektedir.

Labotti Home markasının sağladığı avantajlar bir yana Türkiye’de ve dünyada mobilya ve dekorasyon sektörü giderek büyümekte, müşteri talepleri de artmaktadır. Yeni evlenenlerin ve evini değiştirenlerin ihtiyaçları, artan inşaat projeleri, tüketicilerin tasarım ürünlerine karşı artan ilgisi ve ev dekorasyon sektörünün 10 milyar dolar üzerindeki hacmi Labotti Home’dan franchise almayı girişimciler için daha da avantajlı hale getiriyor.
Siz de elit ve sıra dışı bir marka olan Labotti Home bayisi olmayı ve yatırımını bu yönde yapmayı düşünen bir girişimciyseniz, şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Mutfak Gereçleri
  2. Ev Tekstili
  3. Dekorasyon ve Aydınlatma

LABOTTI HOME DESIGN Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

LABOTTI HOME DESIGN Şartlar & Koşullar

  • Girişte tek seferlik 100.000 TL isim hakkı bedeli
  • Aylık olarakta paket başına 3 TL sabit ücret ( KDV Hariç)

LABOTTI HOME DESIGN Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör