1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Zavansa

Zavansa

Aradığın ne varsa

Ev, Bahce ve Dekorasyon

5000 ₺

Bizlerde Sizler Gibi Birer Satıcıyken, Bu Piyasa İle Savaşırken Çok Zorluklar Çektik. Hiçbir Şirket Yardım Etmedi ve Yanımızda Kimse Yoktu. Yalnız Yürümenin Zorluklarını Yaşadık. Stok Tutma Dertleri, Sermaye Konusunda ki Yaşadığımız Zorluklar Bizim Zavansa.com’u Kurmamıza Sebep Oldu.

Tabi Zavansa.com Kurulmadan Önce Üretim Kısmına Geçmeye de Karar Verdik. Biliyorduk ki Üretim Her Zaman Daha Fazla Karlı Olmuştur. Üretim Kısmında Tüm Ayrıntıları ve Eksiklikleri Görmeye ve Bunları Gidermeye Çalıştık. Sonra Bir Satıcı Ve Üretici Olarak Satış Pazarlama Kısmındaki Sorunlara da Çözüm Bulmak İstedik. Satış Pazarlama Kısmında Gecikmeli Kargo, Geç Gelen Fatura, Ürünün Doğru Ulaşmaması, Hasarlı Gitmesi ve Bunlar gibi Birçok Sorun Bizler İçin Büyük Bir Problemdi. Bu Problemleri Satıcı Geçmişimizde Yaşandığımız İçin Bu Problemleri Elimizden Geldiğince Gidermeye Çalıştık ve Çalışıyoruz. 

Üretim Ve Satış Pazarlama Konusundaki Birçok Problem Çözüldükten Sonra Zavansa.com’u Kurmaya Karar Verdik. Gelen Siparişlerin En Hızlı Şekilde Faturalanması, Kargolanması, Üretilmesi İçin Ekip Arkadaşlarımız, Ustalarımız ve Biz Canla Başla Çalışıyoruz. Artık Zavansa.com Kurumsal Bir Firma.

Zavansa.com Olarak Dropshipping Sistemine Farklı Bakıyoruz. Kaliteyi, Anında Faturalamayı ve Kargolama Hizmetine Çok Dikkat Ediyoruz. Ürün Kategorilerimiz ve Çeşitliliğimiz Her Geçen Gün Yükselmekte Olup, Bayilerimize Ve Kullanıcılarımıza En Hızlı Ve Pratik Çözümleri Sağlamak İlk Hedeflerimizdendir. Bu Sistemde En İyi Yerde Olmaya Çalışıyoruz. 

Yaklaşık 30000 den Fazla Listelemeye Hazır Ürün ve Çeşitlilik ile Tüm Kategorilerde Yüksek Kar Marjı Sağlayan Ürünlerimizi Bayilerimize Sunuyor ve Müşterilerine Ulaştırıyoruz. VE Tabi ki En Önemlisi Perakende Olarak Müşterilerimize(son kullanıcıya) Satış Yapmıyoruz. 

Müşteri Memnuniyetinizi Hep Ön Planda Tutuyor, Elimizden Geldiğince Hızlı Kargo ve En İyi Fiyat Prensibiyle Çalışıyoruz. 

Stoksuz Satış ve Dropshipping İş Modellerinde Lider Firmalardan Biri Olan Zavansa.com Dinamik Ekibi ve Sürekli Güncellenen Ar-Ge Çalışmalarıyla Her Geçen Gün Büyümektedir.

  1. Mutfak Gereçleri
  2. Ev Tekstili
  3. Dekorasyon ve Aydınlatma

Zavansa Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Zavansa Şartlar & Koşullar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör