Axesua Takı

2011 Yılından Itibaren Fiziki Mağazacılık Ve E-Ticaret Satışı Ile Geniş Kitlelere Ulaşan Markamız, 2021 Yılı Itibariyle Tecrübesini Titizlikle Seçtiği Girişimci Adaylarıyla Paylaşıyor.

Axesua Takı Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* M2 ye değişen maliyet doğrultusunda satılacak tüm ürünler, dekorasyon ekipmanları (mobilya, tabela, ışıklandırma, elektronik cihazlar, klima, teşhir mankenleri, güvenlik kamerası, alarm ve inşaat dekorasyonu)

Axesua Takı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Axesua Takı Bayilik Şartları

Tarifi Kolay, Kurumsal Markaların Bulunduğu Lokasyonda Minimum 50 M2 Bir Mağaza
Hergün İşe Yeni Başlıyormuş Gibi Heyecanını Hiç Kaybetmeyen Bir Girişimci

Axesua Takı Bayilik Açıklaması

Sizinde bir Axesua Şubeniz olsun. 

 

          Faaliyetlerimize başladığımız 2011 yılından itibaren fiziki mağazacılık ve e-ticaret satışı ile geniş kitlelere ulaşan markamız, 2021 yılı itibariyle tecrübesini titizlikle seçtiği girişimci adaylarıyla paylaşıyor. Sadece takı kategorisine yoğunlaşıp uzmanlaşan, binlerce ürün çeşitliliğine sahip, sürekli eklenen fashion takılar ile hızla gelişen modaya yön veren Axesua, üstün satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerinin güvendiği, en fazla tercih ettiği takı markaları arasına girmiştir.  

 

NEDEN AXESUA ?

- Sektörün talep gören en trend kaliteli ithal ve yerli takıları

Üstün işçiliğe sahip, zirkon ve kristal taşlarla süslenmiş, antialerjik materyallerle üretilen ve adeta mücevherden ayrıştırılamayacak kalitede ürün çeşitliliği. Üst düzey kaplamalara sahip yerli ürünler, müşterilerinizin seçmekte zorlanacağı en iyi ithal takılar.

- Bölgesel Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri

Açacağınız Mağazanın bulunduğu bölgeye ve şehre özel reklam çalışmaları. Ünlüler, Influencerlar ve TV Program Sponsorluklarıyla PR Çalışmaları .

- Uzman Ekip Desteği

 Merkezi Yönetim, Saha eğitimi, Satınalma, Stok ve Ciro takibi yapan Uzman Kadro. Arkanıza yaslanın ve Satınalmadan, Satış Sonrası Hizmete takibi bize bırakın.

Hareketsiz stoklar için ürün değişimi desteği

Uzun süre satışının olmadığı ürünlerin değişimi sayesinde mağazalarda her zaman güncel ürünler ve dinamik stok.

- Kolay Sipariş İmkanı Sunan B2B arayüzü ve Anlaşılır Yönetim Ekranı

Dilerseniz sipariş oluşturabileceğiniz bayii ekranı. Kolay Stok takibi, kar analizi yapabileceğiniz  anlaşılabilir arayüze sahip mağaza yönetim programı.

- Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası müşteri hizmetlerinde merkezi müşteri hizmetleri desteği.

Axesua Takı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR