Takı Bayilikleri Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Takı Bayilikleri Veren Firmalar

Takı bayilikleri veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ilanları arasında seçiminizi yapın ve dileğiniz bayilik veren takı firmasına bayilik başvurusu yapın.

Filtrele
“Takı Bayilikleri Veren Firmalar” sektöründe 83 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Kompedan 1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Moda Seni Takip Etsin!

YHN MODA ACCESSORİES 250.000 ₺

YHN MODA ACCESSORİES

MODA ACCESSORİES 2019 dan bu yana takı ve aksesuar tercihlerinizin ilk adresi olmaya başladı. Kendi bünyesinde el işçiliğiyle,farklı doku ve malzemeleri bir araya getirerek tasarladığı takı ve aksesuarlarla stilinizin sesini yükseltiyor.

Takıştır 250.000 ₺

Takıştır

Takıştır Karlı Bayilik Fırsatı; 22 yıllık sektör tecrübemiz ile Türkiye'nin dört bir yanında bayilik vermeye devam ediyoruz.

MODA TOPTAN BİJUTERİ BAYİLİK 100.000 ₺

MODA TOPTAN BİJUTERİ BAYİLİK

Moda Accessories olarak 2000 li yılların başında merkezi Tahtakale de olan mağazamızla hizmete başlayarak Türkiye’nin önde gelen takı ve bijuteri firmalarına ürün tedariği yapmaya başladık.

Küppeli Accessories 250.000 ₺

Küppeli Accessories

Küppeli Accessories takı ve aksesuar sektöründeki Pazar payını artırabilmek için bayilik vermeye devam ediyor.

Modasima Tekstil 1.000.000 ₺

Modasima Tekstil

Pierre Cardin Kadın İç Giyim Ürünlerinin 16 Ülkede tek üreticisi ve lisansörüdür.

Kokoş Accessories 500.000 ₺

Kokoş Accessories

Aksesuar mağazılcığında sektöründe lider

Tuğba Ulusan Official Boutıque 1.500.000 ₺

Tuğba Ulusan Official Boutıque

Detaylı bilgiler iletişim kuran firma yetkilisi ile paylaşılacaktır…

Botti Anne Bebek 1.000.000 ₺

Botti Anne Bebek

Anne ve Bebek için gerekli her şey mağazalarımızda bulunmaktadır. Botti Anne Bebek Babymall Özelcan kuruluşudur. Mutluluğun Adresi Annelerin Tercihi

By Sinan Eşarp Mağazaları 100.000 ₺

By Sinan Eşarp Mağazaları

Türkiyenin En Kapsamlı Bagımsız Esarp Zinciri

Mite Love 1.000.000 ₺

Mite Love

Mite Love bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mite Love bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

EREN TİCARET PAZ TAAH LTD ŞTİ 500.000 ₺

EREN TİCARET PAZ TAAH LTD ŞTİ

Firmamız 40 yılı aşkındır aynı sektörde faaliyet göstermektedir. Perakendecilik ile başlayıp ithalat - imalat -ihracat ile devam eden bir firmayız.

BPM

BPM

MODANIN RİTMİ

Axesua Takı 1.000.000 ₺

Axesua Takı

2011 yılından itibaren fiziki mağazacılık ve e-ticaret satışı ile geniş kitlelere ulaşan markamız, 2021 yılı itibariyle tecrübesini titizlikle seçtiği girişimci adaylarıyla paylaşıyor.

Son Eklenen Firmalar

Takı, bir diğer adıyla bijuteri sektörü ülkemizde giderek yaygınlık göstermektedir. Bütçesi kısıtlı olan girişimciler de teknik olarak her bütçeye hitap eden takı bayiliklerine yöneldiği görülmektedir. Pahalı takıların yanı sıra, cazip fiyatlardan sunulan takı ürünlerini de kendi işletmeleriniz üzerinden satacağınız Franchise bayiliklerine ulaşma fırsatlarına sahip olun.

Bu alanda sizlere sunumlar yapan web sitemiz, takı bayiliği veren firmalar kapsamında ise sizlere alternatif onlarca farklı firmanın kıyaslamalarını kolaylıkla yapma şansları vermektedir. Böylelikle dilediğiniz firma ile “takı” kategorimiz üzerinden iletişim kurabilir ve Franchise şartlarına istinaden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Türkiye’de sizlere takı hizmetleri sunan bu firmalar, yıllık ödeme sistemleriyle hem ürünlerini, hem marka ismini, hem de dükkan konseptlerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olmaktadır. Bu tip bir hizmet skalası ile beraber ücretsiz takı bayiliği veren firmalar adı altında hizmetlerin tamamını doğrudan ele alabileceğiniz bir ortam tarafımızca oluşturuluyor.

Bu alanda sunduğumuz hizmetler sayesinde birçok girişimci, kendi bütçelerine uyan ve aynı zamanda gelecek vaat eden sektörlerde aktif bir rol üstlenmektedir. Takı bayilikleri, ülkemizde özellikle genç girişimcilerin ilgisini çeken bir hizmet türü olarak düşünülmektedir. Bijuteri alanında uygun fiyatlardan bileklik veya düşük sermayeli kolye gibi ürünler satılabildiği gibi, yüksek bir kar marjı elde etmek isteyen yatırımcılar “kuyumculuk” sektörü gibi devasa ürünlere sahip olacakları bir takı bayiliği veren firmalar ile anlaşabilirler.

İki farklı bütçeye de hitap eden ve aynı zamanda öne çıkmanıza yardımcı olan bu sektör, sizlerin kazanç kapılarını ise doğrudan ele almasına yardımcı olmaktadır. Ek olarak bir diğer konu ise ücretsiz takı bayiliği veren firmalar adı altında değerlendirilmektedir. Artık tüm bütçelere duyarlı olan hizmet türlerini ele almak ve değerlendirmeleri bu noktadan sağlayabilmeniz hususunda sizlere yardımcı oluyor, “takı” kategorimiz üzerinden tüm markaların çalışma standartlarına göre anlaşmalar yapmanıza katkı sağlıyoruz. Girişimciler kazançlarını kısa sürede elde etmek ve var olan yatırımları bu süreçte kontrol altında tutabilmek adına araştırmalarını sürdürmektedir. Kategorimizden sizlere ufuk kaynağı olacak birçok markaya istinaden bilgi gereksinimleri sunuyoruz.