Scarf Company

İch Danke Euch Für Die Gute Qualität Und Das Vertrauen Ich Werde Euch Auf Jedenfall Für Den Kopftuch Großhandel Weiterempfehlen. Dankeschön.

Scarf Company Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Scarf Company Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Scarf Company Bayilik Açıklaması

 

Türkiye'de #1 toptan esarp, toptan sal, grosshandel kopftuch, voile en gros lot, wholesale scarf, china scarf, turkey hijab satışı yapan 1889's Wholesale Muslimwear şirketi, 30 yılı aşkın süredir, 1000'den fazla üst kalite eşarp, şal, sedef eşarp, crinkle stilinde eşarp, şifon, krep ve koton şalları üretiyor. Dünyadaki ve yerel eşarp toptancılarını bir arada toplayan 1889's Wholesale Muslimwear uygun toptan satış fiyatları ile toptancılar, eşarp distribütörü ve e-ticaret, toptan satış web sitesi ile size yakın.

Profesyonel hizmet ve kaliteli ürünlerimizden faydalanın. Türkiye’deki fabrikada eşarp, şal üretimi yapan İsmail Selvi bu konuda ciddi bir fırsatın olduğunu belirtip Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Katar, Arabistan’dan eşarp ve şal ithalatı yapacak olan kişiler ve firmaların kendilerine mutlaka ulaşmaları gerektiğini ve işbirliklerine açık olduklarını söyledi.

Bu konuda çalışma yapacak firmaların www.toptanesarpvesal.com b2b websitesinden ve  info@toptanesarpvesal.com adresine mail atmalarını ve mutlaka geri dönüş yapılacağını belirtti. Dünyanın en büyük 10 eşarp şirketinden biri olmayı hedefledik. 2023 yılında Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Katar, Arabistan lojistik merkezleri kuracağız. 6 ülkemiz daha var. Bunun için önümüzdeki 5 yıllık dönemde yatırım yapacağız”

Scarf Company Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR