1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Scarf Company

Scarf Company

İch danke euch für die gute Qualität und das Vertrauen ich werde euch auf jedenfall für den Kopftuch Großhandel weiterempfehlen. Dankeschön.

Giyim & Aksesuar

100000 ₺

 

Türkiye'de #1 toptan esarp, toptan sal, grosshandel kopftuch, voile en gros lot, wholesale scarf, china scarf, turkey hijab satışı yapan 1889's Wholesale Muslimwear şirketi, 30 yılı aşkın süredir, 1000'den fazla üst kalite eşarp, şal, sedef eşarp, crinkle stilinde eşarp, şifon, krep ve koton şalları üretiyor. Dünyadaki ve yerel eşarp toptancılarını bir arada toplayan 1889's Wholesale Muslimwear uygun toptan satış fiyatları ile toptancılar, eşarp distribütörü ve e-ticaret, toptan satış web sitesi ile size yakın.

Profesyonel hizmet ve kaliteli ürünlerimizden faydalanın. Türkiye’deki fabrikada eşarp, şal üretimi yapan İsmail Selvi bu konuda ciddi bir fırsatın olduğunu belirtip Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Katar, Arabistan’dan eşarp ve şal ithalatı yapacak olan kişiler ve firmaların kendilerine mutlaka ulaşmaları gerektiğini ve işbirliklerine açık olduklarını söyledi.

Bu konuda çalışma yapacak firmaların www.toptanesarpvesal.com b2b websitesinden ve  info@toptanesarpvesal.com adresine mail atmalarını ve mutlaka geri dönüş yapılacağını belirtti. Dünyanın en büyük 10 eşarp şirketinden biri olmayı hedefledik. 2023 yılında Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Katar, Arabistan lojistik merkezleri kuracağız. 6 ülkemiz daha var. Bunun için önümüzdeki 5 yıllık dönemde yatırım yapacağız”

  1. Takı
  2. Kuyumcu
  3. İç Çamaşırı

Scarf Company Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Scarf Company Şartlar & Koşullar

  • STORM CAR RENTAL bayilik için yeterli sermaye gücü ve yatırım gücü gerekir. STORM CAR RENTAL bayilik için teminat göstermek gerekmektedir. STORM CAR RENTAL bayi adaylarının ticari bir engeli olmaması ve hem şahsi hem de ticari geçmişi temiz olmalıdır.• STORM CAR RENTAL bayilik için bölge seçimi doğru yapılmalı ve mevcut bayisi olan bölgelerde ihtiyaca yönelik yeni bir bayilik hakkı tanınacağı unutulmamalıdır. Bayi adaylarının sosyal sorumluluk bilincinde olması gerekir. Bayilerin bölgesinde kurumsal olarak müşteri portföyü geliştirmesi gerekir. Bayiler, araçların temizlik ve teknik bakım gibi sorumluluklarını üstlenmeli ve olması gerekeni yerine getirmelidir. Araçlar için uygun park yeri tertip edilmesi ve araçların güvenliği bayilere aittir. Bayilerin, hem şubelerde hem de sahada konusunda eğitimli uygun personel çalıştırması gerekmektedir. Bayiler, STORM CAR RENTAL merkez tarafından istenecek tüm raporları zamanında ve eksiksiz yapmalıdır.

Scarf Company Fotoğraflar

Scarf Company 0

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör