Kompedan

Şirketimiz, 40 Yıllık Tecrübeye Sahip Olan Özkan Tekstil Ltd.şti Ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.şti. Ortaklığıyla 2016 Yılının Ekim Ayında Kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının Isim..

Kompedan Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* M2 bazında örnek ortalama yatırım tutarı, 600 – 650 $ arasında değişebilmektedir. Bu tutar içerisine mağaza içi & dışı teknoloji yatırımları, stok envanter tutarı, dekorasyon ve diğer genel harcamalar dahildir.

Kompedan Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kompedan Bayilik Şartları

Min. 150 M2 Mağaza
Yeterli Sermaye
Banka Teminatı
Konsepte Uygun Dekorasyon

Kompedan Bayilik Açıklaması

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan  Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını satın almış ve Türkiye genelinde 40 adet satış mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Esas iştigal alanı; Bay & Bayan & Çocuk iç giyimi üzerine olan firmamızda yaklaşık olarak 50 markaya ait toplamda 50.000’in üzerinde ürün çeşidi satılmaktadır.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz: İç giyim pazarında, kaliteli ürünleri halkımızla buluşturma konusunda; perakende satış alanında lider marka olmaktır.

Misyonumuz: İnsana ve doğaya saygılı, İstihdam yaratma konusunda hevesli, Ülkemize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katan, Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen, Kanunlara uyan ve sürdürülebilir kalite için rekabetçi bir şirket olmaktır.

Sosyal Sorumluluk: Evrensel değerleri temel alarak insana yatırımı esas kabul eden şirketimiz, çalışanlarının sürdürülebilir gelişimini hedefleyerek kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunu azami derecede önemsemektedir. Bu nedenle 300 den fazla çalışanı olan şirketimiz; iş süreçlerinde çalışanını en iyi şekilde konumlandırmayı, çalışanına etkin ve etkili bir çalışma ortamı sağlayıp sosyal gelişimine katkı sağlamayı öncelik olarak kabul etmektedir.

Kompedan Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR