1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Moda Seni Takip Etsin!

Giyim & Aksesuar

Misyonumuz
Bijuteri sektöründeki sıradan ve aynı işleyen mağazacılığa yeni bir bakış açısı getirmek. Kendi isteklerimizi değil müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarak, ‘’Kokoş Hanım®’’ markasını en çok tercih edilen marka haline getirmek.
HAKKIMIZDA

Kurumsal Kokoş Hanım, Türkiye'de tanınan bir marka haline geldi. Bugün, siz de bu başarılı markanın bir parçası olabilirsiniz. Kokoş Hanım bayilik fırsatları ile kendi işinizi kurabilir, markamızın sunduğu benzersiz fırsatları ve ayrıcalıkları yakalayabilirsiniz.
Kokoş Hanım, modayı yakından takip eden, güzellik ve kişisel bakım konusunda duyarlı olan herkes için tasarlanmış ürünleriyle fark yaratıyor. Takı aksesuarları, kozmetik ürünleri ve daha birçok seçenekle müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Markamızın gücü, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörün önde gelen isimlerinden biri haline geldik.
Kokoş Hanım bayilerine %80-%150 arasında kar marjı sağlamaktadır.
Kokoş Hanım bayilik fırsatları, işletme sahiplerine rekabetçi bir piyasada işlerini büyütmeleri için gereken tüm desteği sunar. Yenilikçi iş modelimiz, size işinizi daha verimli bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm araçları sunar. Ayrıca, geniş ürün yelpazemiz ve destekleyici eğitimlerimizle başarıya ulaşmanız için gereken her şeyi sağlıyoruz.
Kokoş Hanım ile birlikte başarılı bir iş kurmak istiyorsanız, bize katılın ve benzersiz bir fırsatla hayallerinizi gerçekleştirin. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

Ne satıyoruz?
Kokoş Hanım mağazalarında takı bijuteri grupları, çelik grupları, toka, kozmetik, tekstil, güneş gözlüğü, kol saati gibi bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

  1. Takı
  2. Simit Salonu

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik Şartlar & Koşullar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör