1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Giyim & Aksesuar
 3. Botti Anne Bebek

Botti Anne Bebek

Anne ve Bebek için gerekli her şey mağazalarımızda bulunmaktadır. Botti Anne Bebek Babymall Özelcan kuruluşudur. Mutluluğun Adresi Annelerin Tercihi

Giyim & Aksesuar

1000000 ₺

Bebek bekleyen ailelerin Mobilyadan Oyuncağa,Bebek arabasıdan Tekstile ,Sağlık beslenme olmak üzere ihtiyaçlarını karşılaya bileceği tek nokta bir çözüm merkezidir.

Hakkında

Botti; 2006 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamış, 2011’de Anne ve Bebek Ürünleri sektörünün öncülerinden birisi olan ve 1999 yılından beri Anne-Bebek sektöründe yer alan Özelcan Şirketler Grubu bünyesine katılmış ve bir Özelcan markası olmuştur. Doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte anne ve bebeğin biberondan bebek arabasına; oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya tüm ürünlerin tedarik ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
15.000m2 yi aşan satış alanı, konusunda uzmanlaşmış 200’ü aşkın personel, 470 adedin üzerinde üzerinde global marka, 60.000 çeşitlik ürün yelpazesi, 10.000m2 lik depo ve yıllık %25 büyüme hızı ile Botti; (Özelcan Babymall) Anne-Bebek sektöründe lider ilk 3 firma içerisinde yer almaktadır.
Küreselleşen dünya içerisinde çağın gerekliliklerini takip eden ve her geçen gün kendisini yenileyen bir iş anlayışına sahip olan Botti sektör vizyonunu ve tecrübelerini girişimci/yatırımcılarla paylaşarak, Ekonomik dalgalanmalardan en az etkilenen sektörlerden biri olan anne ve bebek sektöründe “stok yok kota yok” ve “kazan kazan” mantıklarını temel alan franchise modelini yaygınlaştırmayı ve iş ortakları ile birlikte Türkiye’nin lider markası olmayı hedeflemektedir. 

 

 • Kuruluş Yılı : 1999
 • Toplam Çalışan Sayısı: 150
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 19
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 14
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 4
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 2021 için 25
 1. Takı
 2. Kuyumcu
 3. İç Çamaşırı

Botti Anne Bebek Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Botti Anne Bebek Şartlar & Koşullar

Botti Anne Bebek Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör