By Sinan Eşarp Mağazaları

Türkiyenin En Kapsamlı Bagımsız Esarp Zinciri

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Merhabalar Bütcenizi En Uygun Tutup Kendi İçinde Paranız ile Bütcenize Siz Karar Veriyorsunuz.. Metre kare Bazlı Sektör Oldugundan Dolayı Bütcenizi Ve Bayilik Alıcagınız Magazaa Göre Degişim Göstermektedir.

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Şartları

By Sinan Eşarp Magazaları Avantajları:  tüm Tv Reklam Videolarımıza ücretsiz Kullanım Hakkı Tanıyoruz..  ürünlerin çekimini Biz Yapıyor Size Servis Ediyoruz..  bayi Adına İnstgram İnternet Satış Hakkını Veriyoruz /ortak Fiyat Belirlemek şartıyla/  ürün Yelpazesinin çeşitliği İle Herşeyi Almadan Satışa Sunup Sonrasında Almanızı Sağlıyoruz..  size Hizmet Sağlarken Fiyat Aralığını Piyasayla Kıyaslamasını Yapıyoruz…  zahmetsiz Satış Hakkı Tanıyoruz İnternet üzerinden..  whatsapp Grubumuzla Hep Aktif ürünlerle Size Cevap Veriyoruz…  istenildiginde Kendi ürünlerinize Tedarik Hakkı Veriyoruz Kalite Ve Bilinirlik Olmak şartıyla..  kota Koymadan Haftalık ürün Kargosu çıkartıyoruz..  iştişareleri Ortak Kararlarla Alıyoruz..  heyecanlı Ve Enerjili Sezon Girişi Yapıyoruz…  by Sinan Eşarp Magazaları Olarak Aynı çatı Altından Rakip Ve Rekabet Ortamında Güçlü Cevap Veriyoruz..  tercihinizi Bizden Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz..  bizden Kaynaklı Söylediklerimizin Tedarigi Ve Fiyat Konusunda Olmadık şartlarla Karşılaştığınızda Bayiliğimizden Hiçbir önşart Olmadan Vazgeçebilirsiniz..

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Açıklaması

BY SİNAN EŞARP MAGAZALARI BAYİLİGİ HAKKINDA

Öncelikle Merhabalar,

  • Sektördeki böyle bir boşluğu doldurmak üzere yola çıkan firmamız gün geçtikçe gücüne güç katmakta , hız kesmeden Hep birlikte dahada iyi vizyonuyla daha iyi yerleri hedefleyen yapımızla sizlerde bu zincirde bir halka olarak görmek  istiyoruz. Geçmişe dayanan tecrübemizi, birikimimizi ve vizyoner yapımızı halka olarak gördüğümüz sizlerle paylaşmaktan onur duyarız..
  • Bayiligimizde şeffaflığa dürüstlüge önem veriyoruz..Ürün Alımımızın  fiyatını sizlerle paylaşıyoruz satış fiyatını size biz belirliyoruz yüksek sayılacak kar oranları ve mevcut rekabet ortamının olduğu yerlerde şartları değiştirmemiz kuşkusuz size daha faydalı daha kazançlı  olabilmek adına yaptığımız ön şartımızdır..

 

  • BY SİNAN Eşarp Magazaları bağımsızlığıyla, Sadece Esarp ŞAL üzerine kurulu konseptiyle Türkiyenin En uzun Perakende zinciri olduğumuz bizim gerçeğimizdir.

 

  • Güncellenen ve hep hareketli olan enerjimizle Sayımızı gün geçtikçe daha ulaşılmaz  daha duyulan bir marka haline getiriyoruz..

 

  • Size samimiyetle ve birikiminizdeki berekete inandığımız için mağaza yerini siz belirlediğinizde eger uygun görmessek bayilik veremiyoruz…Buradaki amacımız açmak olsun diye dükkan açmak yada mevcut birikiminizi alalım sonrası kısmet gibi kaçamak cevaplara ve ticarete girmiyoruz..

 

  • Eşarp Sektörü eskisi gibi sade ve kolay bir iş olmaktan çıkmış, pay büyümüştür.Hergün güncellenen çeşidiyle takip etmek zorlaşmış Efor olarak ve doğru firmaları bulmak ürün fiyatını belirlemek  bir hayli zaman almaktadır,işte bu yüzden tek tabela altında toplanıp iş yükünüzü Alıyoruz…

 

  • PAYLAŞMANIN asaletine inandığımız bir firmamız var, çetin meşakatlı yolları geçtiğimize inanıyor ve baki olsun istediğimiz için işimizde ciddiyete önem veriyoruz. Hırsı ve azmi birbirinden ayırıyor çalışmanın  işveren olmanın hazıyla Memlekete daha vefalı olma  faydalı olma arzumuzla hiç durmadık,Durmayı düşünmedik..

 

  • Youtube Kanalına girip By Sinan Esarp yazdığınızda yada SİNAN DÖŞ sektörel başarı Bir dünya İş / ve birçok yerel kanal programlarımızda cabamızı bize has lisanımızla anlatmaya çalıştık soru işaretlerinizin cevabı o programlarda ve samimiyetimizde saklıdır..
  • BİR OLURSAK TEK OLURUZ BİZ OLURSAK BİN OLURUZ…

.                                                                       Selam ve Dua ile: BY SİNAN ESARP MAGAZALARI

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR