1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Giyim & Aksesuar
 3. By Sinan Eşarp Mağazaları

By Sinan Eşarp Mağazaları

Türkiyenin En Kapsamlı Bagımsız Esarp Zinciri

Giyim & Aksesuar

100000 ₺

BY SİNAN EŞARP MAGAZALARI BAYİLİGİ HAKKINDA

Öncelikle Merhabalar,

 • Sektördeki böyle bir boşluğu doldurmak üzere yola çıkan firmamız gün geçtikçe gücüne güç katmakta , hız kesmeden Hep birlikte dahada iyi vizyonuyla daha iyi yerleri hedefleyen yapımızla sizlerde bu zincirde bir halka olarak görmek  istiyoruz. Geçmişe dayanan tecrübemizi, birikimimizi ve vizyoner yapımızı halka olarak gördüğümüz sizlerle paylaşmaktan onur duyarız..
 • Bayiligimizde şeffaflığa dürüstlüge önem veriyoruz..Ürün Alımımızın  fiyatını sizlerle paylaşıyoruz satış fiyatını size biz belirliyoruz yüksek sayılacak kar oranları ve mevcut rekabet ortamının olduğu yerlerde şartları değiştirmemiz kuşkusuz size daha faydalı daha kazançlı  olabilmek adına yaptığımız ön şartımızdır..

 

 • BY SİNAN Eşarp Magazaları bağımsızlığıyla, Sadece Esarp ŞAL üzerine kurulu konseptiyle Türkiyenin En uzun Perakende zinciri olduğumuz bizim gerçeğimizdir.

 

 • Güncellenen ve hep hareketli olan enerjimizle Sayımızı gün geçtikçe daha ulaşılmaz  daha duyulan bir marka haline getiriyoruz..

 

 • Size samimiyetle ve birikiminizdeki berekete inandığımız için mağaza yerini siz belirlediğinizde eger uygun görmessek bayilik veremiyoruz…Buradaki amacımız açmak olsun diye dükkan açmak yada mevcut birikiminizi alalım sonrası kısmet gibi kaçamak cevaplara ve ticarete girmiyoruz..

 

 • Eşarp Sektörü eskisi gibi sade ve kolay bir iş olmaktan çıkmış, pay büyümüştür.Hergün güncellenen çeşidiyle takip etmek zorlaşmış Efor olarak ve doğru firmaları bulmak ürün fiyatını belirlemek  bir hayli zaman almaktadır,işte bu yüzden tek tabela altında toplanıp iş yükünüzü Alıyoruz…

 

 • PAYLAŞMANIN asaletine inandığımız bir firmamız var, çetin meşakatlı yolları geçtiğimize inanıyor ve baki olsun istediğimiz için işimizde ciddiyete önem veriyoruz. Hırsı ve azmi birbirinden ayırıyor çalışmanın  işveren olmanın hazıyla Memlekete daha vefalı olma  faydalı olma arzumuzla hiç durmadık,Durmayı düşünmedik..

 

 • Youtube Kanalına girip By Sinan Esarp yazdığınızda yada SİNAN DÖŞ sektörel başarı Bir dünya İş / ve birçok yerel kanal programlarımızda cabamızı bize has lisanımızla anlatmaya çalıştık soru işaretlerinizin cevabı o programlarda ve samimiyetimizde saklıdır..
 • BİR OLURSAK TEK OLURUZ BİZ OLURSAK BİN OLURUZ…

.                                                                       Selam ve Dua ile: BY SİNAN ESARP MAGAZALARI

 1. Takı
 2. Kuyumcu
 3. İç Çamaşırı

By Sinan Eşarp Mağazaları Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

By Sinan Eşarp Mağazaları Şartlar & Koşullar

 • Sermayenize kadar alım yapıp pazarlama stratejisine göre sayabileceğiniz kazan kazan sistemi

By Sinan Eşarp Mağazaları Fotoğraflar

By Sinan Eşarp Mağazaları 0
By Sinan Eşarp Mağazaları 1
By Sinan Eşarp Mağazaları 2
By Sinan Eşarp Mağazaları 3

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör