1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Trejoli Tesettür Giyim

Trejoli Tesettür Giyim

Tesettür giyimde kalite ve zerafetin öncü ismi Trejoli 2019 yılında tüm Türkiye ve Uluslararası piyasada franchise bayileşme kararı aldı. Sınırlı sayıda verilecek bayiler arasında siz de yerinizi almak için irtibata geçebilirsiniz.

Giyim & Aksesuar

1000000 ₺

Trejoli Giyim tesettür giyim sektöründe yer almak ve tesettür giyim mağazası açmak isteyen yatırımcılarına karlı yatırım avantajları sağlamaktadır.

Sektörde bilinen bir markanın ürünlerini satarak hem rakipleriniz arasında öne çıkacak hem de sektöre öncü olan özgün tasarımları kalite ve ekonomik fiyatlar ile bir araya getirmeyi başaran bir firmanın bu gücü ile kısa sürede geri dönüşüm sağlayabileceksiniz.

 

Trejoli Giyim Bayilik Şartları:

Trejoli Giyim 2022 yılı için başlattığı kampanya ile 2022 yılında verilecek ilk 5 franchise bayilikten isim hakkı bedeli almayacaktır.

 

- Kurulacak bayilik yeri fizibilite etüdü ve yer uygunluk bildirimi.

- Firma kurulum aşamasında a'dan z'ye tüm aşamalarda danışmanlık verilmesi.

- Çalışan personel eğitiminin Gaziantep merkezli şubelerimizde eğitilmesi.

- Ulusal ve uluslararası genel reklam desteği.

 

Pardesü, Kap, Elbise, Takım gibi bir çok ürün grubunda elbise tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Trejoli giyim franchise bayiliğinde birinci öncelik doğru yer seçimi olmaktadır. Kiralamayı planladığınız yerin iç mekan, dış mekan fotoğrafları ile konum bilgilerinin franchise bayilik ekibimizle paylaşılmasını müteakip ön fizibilite etüdü yapılmakta ve yerin durumuna göre bayiliğe onay verilmekte ya da reddedilmektedir. Trejoli giyim her lokasyona maalesef bayilik vermemektedir. Genel olarak merkezi, şehrin araç ve yaya sirkülasyonunun olduğu, park imkanlarının bulunduğu yerlere bayilik verilmektedir.

Franchise bayilikte daha çok lokasyon önemlilik arz ediyor. Belirli bir m2 şartı bulunmayan Trejoli Giyim ile kalite ve zerafeti bulunduğunuz il ya da ilçeye taşıyabilirsiniz.

Girişimci ruhlu, müşteri ilişkilerine önem veren, franchisor firmanın iş ve satış poltikalarını kararlılıkla uygulayan.

Kalite ve uygun fiyatı yıllara varan deneyimi va alt yapısı ile sektöre damga vuran bir firma şemsiyesi altında bulunduğunuz il ya da ilçede lider olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  1. Tesettür Giyim

Trejoli Tesettür Giyim Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Trejoli Tesettür Giyim Şartlar & Koşullar

Trejoli Tesettür Giyim Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör