Özsüt

1938 Yılından Günümüze En Eşsiz Tatların Temsilcileri Arasında Yer Alan Özsüt, Marka Bilinirliğini Ve Satış Ağını Franchise Vererek Genişletmeyi Sürdürmektedir.

Özsüt Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Özsüt bayilik almak için gerekli bütçe işletmenin açılacağı il ve lokasyon bazında değişiklik gösterir. Özsüt temsilcisi olmak isteyen girişimcilerin ortalama 1 milyon TL yatırım maliyetine ihtiyaç duydukları bilinmektedir.

Özsüt Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt Franchise Başvuru Formunu Doldurmak
İşlek Lokasyonlarda Açık Ve Kapalı Kullanım Alanına Sahip Olan Mağaza Bulmak
10 Yıllık Bayilik Sözleşmesi Boyunca Marka İle Uyumlu Bir çalışma Disiplini Sağlamak
Özsüt Dekorasyon Standartlarını Karşılamak
Yalnızca Özsüt Tarafından üretilen Gıdaları Satmak

Özsüt Bayilik Açıklaması

Lezzetli ve çeşitli ürünleri ile 1938 yılından bu yana kalitenin temsilcileri arasında yer alan Özsüt bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Türkiye geneline yayılan bayilik ağı ile tatlı molaların diğer adı olmayı başaran marka birbirinden klasikleşmiş tatları ile Türkiye’nin en çok beğenilen markaları arasında konumlandırılıyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra gıda güvenliği konusunda da hassas bir politika izleyen Özsüt, girişimcilerin en çok ilgi gösterdiği bayilik veren firmalar listesinin ilk başlarında bulunuyor. Hammadde tedariki ile başlayan ve ürünlerin tüketicilerle buluşturulması ile sonlanan kalite standart süreçleri Özsüt tarafından her daim yüksek tutulurken, mağazalarının cafe konseptiyle hareketlenmesi Özsüt mağazalarını yalnızca “tatlı” satışı yapılan mekanlardan ayırıyor. 

Hedef kitlesine pasta, sütlü tatlı, unlu mamuller, dondurma, yiyecek ve içecek sunmak; marka bilinirliği yüksek bir firmanın temsilcisi olup prestijli bir iş sahibi olmak isteyen girişimciler haliyle Özsüt bayilik şartlarıhakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. 

Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt bayilik almak isteyen girişimcilerin ÖZSÜT mağaza dekorasyon şartlarına uymaları gerekir. Dekorasyon ÖZSÜT tarafından gerçekleştirilmekte ve ortalama olarak metrekare başına 1250 USD tutmaktadır. Özsüt sadece dekorasyon anlamında değil alan genişliği olarak da yatırımcıları için belirli standartlar belirlemektedir. Özsüt mağazası olarak kullanılacak dükkanların minimum 100 metrekare kapalı; minimum 40 metrekare açık alana sahip olması gerekir. Bulunan lokasyonların işlek caddelerde ya da AVM merkezlerinin içlerinde olması şartı da marka tarafından öne sürülmektedir. 

Özsüt bayilik almak isteyen girişimcilerin gerekli yatırım sermayesine sahip olmaları bayilik almak için karşılamaları gereken ilk kriterler arasında yer alır. 10 yıllık franchise sözleşmesi için isim hakkı bedeli kapsamında yaklaşık 25 bin USD isteyen marka aynı zamanda 50 bin TL tutarında banka teminat mektubunun sunulmasını da beklemektedir. 

Tüm bu somut şartların yanı sıra Özsüt bayilik almak isteyenlerin mağazalarda gün boyu durması, Özsüt kalite standartlarını karşılaması, mağaza hijyen standartlarını düşürmemesi ve güler yüzlü hizmet politikasını uygulaması gerekmektedir. Marka kendi hizmet anlayışı ve firma vizyonu ile uyuşmayan girişimcilerle çalışmayı tercih etmemektedir. 

Özsüt Bayilik Almanın Avantajları

1996 yılından bu yana bayilik veren firmalar arasında bulunan Özsüt yatırımcılarına yüksek karlılık sunmaktadır. Kökleri 1938 yılına dayanan marka, marka bilinirliğinin yüksekliğini ve tatlarının eşsizliğini bayilerinin en büyük avantajları arasında sıralamaktadır. 

Taze, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği ile hedef kitlesinin tercihi olmayı sürdürmesi; kaliteli ve güler yüzlü hizmetleri, modern mağaza tasarımları, oturmuş franchise ağına katılma imkanı ve mimari proje desteği ile Özsüt günümüzde yatırımcıların ilgi odağı konumuna yükselmeyi başarmıştır. 

Hem kendi işinin sahibi olmak hem de ÖZSÜT markasının sunduğu desteklerden yararlanmak isteyen girişimciler Türkiye’nin en sevilen markası adına ticari faaliyetlerini yürütme ayrıcalığına sahip olabilirler. Düzenli eğitimler, lokasyon seçimi, bölge koruması, genel pazarlama desteği, mal ve hizmet standartlarının sağlanması ve güncellenen lezzetlerin sağladığı dinamizm girişimcilerin kısa sürede yatırımlarının karşılığını almalarını mümkün kılmaktadır. 

Özsüt Bayilikleri için toplam giriş maliyetleri 800 bin ve 1,5 milyon TL arasında değişmekte ve bu meblağ yüksek olarak yorumlansa da yatırım geri dönüş süresinin 2 sene gibi az bir süreç olması yatırımcıların soru işaretlerini azaltmaktadır. 

Özsüt Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR