1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Sugar & Cheese

Sugar & Cheese

Günlük Taze Tatlı mottosuyla, İstanbul'da bir çok noktada paket ve gel-al servis şeklinde çalışıyoruz. Günümüzün en çok tercih edilen tatlı çeşitlerini, en kaliteli hammaddelerle üretip, en iyi şekilde servismetmeyr gayret ediyoruz.

Pastane, Tatli ve Dondurma

50000 ₺

Bayiliklerimiz, fiziki bayii ve online bayii olarak ikiye ayrılır.

  • Fiziki bayiilik için, ortak kararla belirleyeceğimiz bir noktada açılacak yeni bir dükkan bulunmalı ve bu dükkanda yalnızca Sugar & Cheese ürünleri satılmalıdır. Bu bayiiliğin açılış masrafları, yeni bir dükkan açarken harcamak istediğiniz miktar kadardır. 
  • Online bayiilik için, hali hazırda gıda sekteründe  paket servis yöntemiyle çalışan firmalar başvurabilir. Var olan paket servis operasyonunuzun maliyetini azaltmak, işyerinizin karlılığını ve iş potansiyelini arttırmak için tasarladığımız bu sistemin başlangıç maliyeti fiziki bayiliğe göre çok çok daha düşüktür. Online bayiliğe başvurabilmek için var olan işletmenizin tatlı mutfağı haricinde bir işletme ( çiğköfte, pizza, burger vs) olması gerekmektedir.
  1. Tatlı
  2. Pastane
  3. Dondurma

Sugar & Cheese Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Sugar & Cheese Şartlar & Koşullar

  • 100 M2 MAĞAZA İÇİN : Dekor maliyeti : 75 000 TL Ürün Bedeli : 150 000 TL FRANCHİSE ŞARTLARI (100 m2 mağaza) Franchise sözleşme süresi :10 yıl Proje Kurulum Bedeli :225 000 TL + KDV (%18) Satılacak ürünler :Anne / Bebek / Çocuk ürünleri Ürünlerin Kar Marjı :Tekstil ürünlerinde %70 – %100 arası, diğer ürünlerde %30 – %60 arası değişmektedir. Kurulum Firmamiza aittir Proje (inşaat) Süresi :30 gün (Projenin büyüklüğüne göre değişmektedir) Ürün Temini :Ürünler temin edilip kargo ile mağazaya ulaştırılır (ilk ürün teminin de, kargo firmamıza aittir)

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör