Sugar - Cheese

Günlük Taze Tatlı Mottosuyla, İstanbul'da Bir Çok Noktada Paket Ve Gel-Al Servis Şeklinde Çalışıyoruz. Günümüzün En Çok Tercih Edilen Tatlı Çeşitlerini, En Kaliteli Hammaddelerle Üretip, En Iyi..

Sugar - Cheese Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* -Bayiilik ücreti yok. -Bütçenin bir kısmı dükkan açılış masrafı, gerekli araç gereç, buzdolabı, fırın, kurye motorsikleti vs. olarak sizin planlamanızla, sizin tarafınızdan harcanır. - 30bin tl, ayrılırken geri verilmek üzere 'depozito' olarak alınır.

Sugar - Cheese Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sugar - Cheese Bayilik Şartları

Adayların Gıda Sektöründe Paket Servis Hizmetinde En Az 1 Yıl çalışmış Ya Da çalışmaya Devam Ediyor Olması Ve Bilinen Onlibe Satış Platformalarının çalışma Düzenine Aşina Olması.
Adayların, Daha önce Bir Gıda İşletmesi Geçmişinin Olması, Gelir Gider Hesabını Yapabilecek, Personel Yönetebilecek, Yoğun İş Temposunu Kaldırabilecek Yetenekte Olması.

Sugar - Cheese Bayilik Açıklaması

Bayiliklerimiz, fiziki bayii ve online bayii olarak ikiye ayrılır.

  • Fiziki bayiilik için, ortak kararla belirleyeceğimiz bir noktada açılacak yeni bir dükkan bulunmalı ve bu dükkanda yalnızca Sugar & Cheese ürünleri satılmalıdır. Bu bayiiliğin açılış masrafları, yeni bir dükkan açarken harcamak istediğiniz miktar kadardır. 
  • Online bayiilik için, hali hazırda gıda sekteründe  paket servis yöntemiyle çalışan firmalar başvurabilir. Var olan paket servis operasyonunuzun maliyetini azaltmak, işyerinizin karlılığını ve iş potansiyelini arttırmak için tasarladığımız bu sistemin başlangıç maliyeti fiziki bayiliğe göre çok çok daha düşüktür. Online bayiliğe başvurabilmek için var olan işletmenizin tatlı mutfağı haricinde bir işletme ( çiğköfte, pizza, burger vs) olması gerekmektedir.

Sugar - Cheese Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR