Tatlı Bayilikleri Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Tatlı Bayilikleri Veren Firmalar

Bayilik veren tatlı markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak tatlı bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Tatlı Bayilikleri Veren Firmalar” sektöründe 98 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

Tatlane 100.000 ₺

Tatlane

Tatlane, merkezi Ankarada olan ve ülke genelinde 250 noktaya franchise bayilik vermeyi hedefleyen bir geleneksel tatlı markasıdır.

ZEYREKOĞLU BAKLAVA

ZEYREKOĞLU BAKLAVA

İşletme Standartlarının Karşılanması, Hijyenin Maksimum Seviyede Tutulması Ve Hedef Kitleye Güler Yüzlü Hizmet Sunulması Markamızın önem Verdiği şartlar Arasında Yer Alıyor.

Beyoğlu Profiterol 100.000 ₺

Beyoğlu Profiterol

1988 yılında gıda sektörüne adım atan Beyoğlu Profiterol bayilik vermeye devam etmektedir.

Helvacı Necmi 25.000 ₺

Helvacı Necmi

1883 yılından bu yana aynı işyerinde helva, tahin, prkmez ve dondurmalı irmik çeşitlerinin imalatı ve satışını yapıyoruz. Büyümeye devam ediyoruz, ülke genelinde bayilikler veriyoruz.

URFA YÖREM BAKLAVALARI

URFA YÖREM BAKLAVALARI

En taze ceviz ve fıstıkları kullanarak 20 den fazla baklava çeşidimizle damaklarınıza aşk ceplerinize dost oluyoruz .

Gaymak Dondurma

Gaymak Dondurma

Hakiki Kahramanmaraş Dondurması

Jumbo Künefe 500.000 ₺

Jumbo Künefe

1985 yılından beri, Gaziantepli Keklik ailesi tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri

Sugar & Cheese 50.000 ₺

Sugar & Cheese

Günlük Taze Tatlı mottosuyla, İstanbul'da bir çok noktada paket ve gel-al servis şeklinde çalışıyoruz. Günümüzün en çok tercih edilen tatlı çeşitlerini, en kaliteli hammaddelerle üretip, en iyi şekilde servismetmeyr gayret ediyoruz.

SELÇUKLU TULUMBACISI 25 ₺

SELÇUKLU TULUMBACISI

Türkiye'nin en yenilikçi tulumbacısı olan Selçuklu Tulumbacısına lezzet ortağı olmak ister misiniz?

ZAFEROĞLU BAKLAVA

ZAFEROĞLU BAKLAVA

FISTIĞIN DİYARINDAN ENFES LEZZETLER

Dragon Steam 50.000 ₺

Dragon Steam

Serinliğin en eğlenceli hâli olan Ejderha Nefesi ürünü ile çok ufak maliyetlere çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

SMH Makine

SMH Makine

2015 yılında taahhüt-hizmet sektöründe hizmet vermek için kurulan firmamız kamu müteahhitliği alanında uzmanlaşarak büyük projelere imzasını atmıştır. 2019 yılında 40 yılı aşkın süredir el aletleri üreten 1000 m2 kapalı alanlı makine atölyesiyle ortakl

Helvacı Ali

Helvacı Ali

Helvacı Ali ailesine katılarak kendi işinizin patronu olmaya ne dersiniz?

Beyoğlu Çikolatacısı 1 ₺

Beyoğlu Çikolatacısı

Köklü geçmişi ve benzersiz lezzetleriyle tanınan 1983 Beyoğlu Çikolata-Kahve, şimdi siz değerli yatırımcılarını ailesine katılmaya davet ediyor!

Son Eklenen Firmalar

Tatlı sektörüne giriş yapmak isteyen kullanıcılar, Türklerin klasikleşmiş yemek sonrası yiyeceklerinden ciddi kar marjları elde edebilmektedir. Bu sebeple tatlı bayilikleri veren firmaların sayısı giderek artmakta ve daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Biz de “Tatlı” kategorimiz üzerinde yer alan onlarca farklı bilindik markanın Franchise bayiliklerini oluşturabileceğiniz bir alan yaratmaktan geri kalmadık!

Sizlere kıyaslama ortamları yaratmak ve aynı zamanda hizmet standartlarından faydalanabileceğiniz bir zemin hazırlama konusunda çalışan web sitemiz, tatlı bayiliği veren firmalar konusunda da kıyaslamalarınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirme olanakları sağlamaktadır. Böylelikle dilediğiniz herhangi bir marka ile anlaşabilir ve kendi firma kimliğinizi öne çıkartma seçeneklerine erişebilirsiniz. Birbirinden güvenilir firmalardan satın alacağınız Franchise bayilikler ile beraber öne çıkan bir firma konumuna ulaşmak söz konusudur! Her geçen gün daha fazla girişimci, bu alanda kendi işletmelerini kurmak ve yatırımlarını sektörün önemli bir iş kolu olan tatlı sektörüne yönlendirmek adına firma araştırmalarını sürdürüyor. ücretsiz tatlı bayiliği veren firmalar başta olmak üzere, pek çok firmanın yer aldığı “tatlı” kategorimize göz atabilirsiniz.

Kendi işletmenizi kurarak kazançları kısa sürede katlamak ve aynı zamanda bilindik bir firma kimliği elde etmek söz konusudur. Tatlı bayilikleri, gıda sektörünün çok sık tercih edilen kurumları arasında yer almaktadır. Franchise bayilik alarak sıfırdan kurduğunuz bir işletmenin marka değerini yükseltecek ve Türkiye’de tanınan firmaların isimlerini, logolarını, ürünlerini, sloganlarını ve işletme konseptlerini kullanabileceksiniz. Tatlı bayiliği veren firmaların sayısı her geçen gün artış gösterirken, yatırımcılar bütçesine uygun bir girişim ortamı sağlama konusunda bu kategoriye ağırlık vermekten geri kalmamaktadır.

Alanında lider bir konum elde eden web sitemiz, var olan hizmet standartlarını ele almanız konusunda ise sizlerin destekçisidir. Bu sayede ücretsiz tatlı bayiliği veren firmalar başta olmak üzere diğer pek çok sektörel alana yönlendirmeler sağlayabilir, kendi işletmenizi kurabilir ve müşteri potansiyeli elde ederek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar sektörün lideri olarak görülen “tatlı” kategorisi, gıda alanında girişimcilerin ufuk kaynağı olarak bilinmekte ve ürün üzerinden elde edilen kar komisyonunun yüksek olmasını sağlamaktadır.