1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Jumbo Künefe

Jumbo Künefe

1985 yılından beri, Gaziantepli Keklik ailesi tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri

Pastane, Tatli ve Dondurma

500000 ₺

Jumbo Künefe Bayilik

Jumbo Künefe Türkiye’nin son dönemdeki en trend fikirlerinden biri olan künefe alanında yatırımcılarına bayilik fırsatı veriyor. Eşsiz lezzeti sayesinde tüketicilerden çok büyük bir talep gören Jumbo Künefe gıda sektöründeki pazar payını hizmet kalitesi ve hijyenik ürünlerinin de katkısıyla büyük bir hızla artırıyor. Markalaşma ve franchise konusundaki çalışmalarımıza devam ediyor, ürün tedariğinden şube denetlemesine kadar kurduğumuz güçlü ağ ile sektörün en iyi ismi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Jumbo Künefe Bayilik Şartları

Jumbo Künefe bayilik almak isteyen girişimcilerimizden franchise bedeli olarak 55.000 USD + KDV tahsil ediyoruz. Tüm giderlerle birlikte bayilerimizin yaklaşık 190.000 USD yatırım sermayesine sahip olmaları gerekiyor. Bayilerimizin karlarından % 5 oranında pay alıyoruz. Jumbo Künefe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra markamızın franchise ekibi aracılığı ile en kısa süre içerisinde kendileri ile iletişime geçiyoruz. Bu değerlendirmenin ardından bayi adayımızı daha yakından tanıyabilmek ve ticari / mali durumu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için bayi adaylarımıza bir bilgilendirme maili ile ön protokol gönderiyoruz. Ön protokolün incelenmesinin ardından marka yetkililerimiz randevu için bayi adayımız ile iletişime geçiyorlar. Bayi adayımız ile bir görüşme yapıyor ve potansiyel restoranın bulunduğu lokasyon ile çevresini inceliyoruz. Taraflar olarak lokasyon ve şartlar konusunda mutabakat sağlanması durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Girişimcilerimiz düşündükleri bir bölgeye ya da mevcut sistem içerisindeki bir mağazaya yatırım yapabiliyorlar. 

Jumbo Künefe Bayilik Avantajları

Jumbo Künefe bayilik alan girişimcilerimiz markamızın kolaylığa ve karlılığa dayanan sisteminden yararlanabiliyorlar. Güçlü ve standart tedarik zincirimiz sayesinde her zaman en iyi malzemeleri en uygun fiyata tedarik edebilen bayilerimiz ekonomik olarak da büyük bir avantaj elde edebiliyorlar. Başarısı kanıtlanmış bayilik sistemimiz sayesinde sorunsuz bie şekilde işletmelerini yönetebiliyor ve tüm zamanlarını pazarlama faaliyetleri ile müşteri memnuniyetinin artırılması çalışmalarına yönlendirebiliyorlar. Ürünlerimizi merkezi depodan gönderiyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz yüksek karlılık oranlarımız sayesinde yatırım bedellerini ortalama 12 - 16 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Jumbo Künefe bayilik alan girişimcilerimize ayrıca; personel desteği, eğitim desteği, mimari ve proje uygulama desteği, reklam desteği ve yer seçimi desteği sağlıyoruz.

Jumbo Künefe Bayilik Destekleri

Jumbo Künefe bayilik alacak girişimcimiz ile bayilik sözleşmemizi imzalamamızın ardından en geç bir hafta içerisinde mimari ekibimizi röleve alımı için mağazaya gönderiyoruz ve proje çizimini başlatıyoruz. Projenin 3D görüntülerinin ve yerleşim planının yer aldığı bir sunum gerçekleştiriyoruz. Sunumdaki projenin onaylanmasının ardından     net maliyet çalışmasını yapıyoruz ve yatırımcıya sunuyoruz. Yatırım onayının ardından ilgili şantiye ekiplerimizi projeye yönlendiriyoruz. Yatırımcımız projeyi kendisi uygulayamıyor. Markamız tarafından akredite edilen müteahhitlik firması ile çalışılmasını zorunlu tutuyoruz. Bu şekilde hem projeye kız kazandırmayı hem de projenin standartlara uygunluğunu ve yatırımcımıza maliyet avantajı sağlanmasını hedefliyoruz. 

Açılacak olan işletmenin inşaat projesinin netleşmesinin ardından şube müdürü ve künefe ustasının işe alımlarını tamamlıyoruz. Jumbo Künefe saha reklam ajansı bölgede incelemelerde bulunuyor. Açılış öncesi reklam çalışmalarını hazırlayıp uygulama sürecini yönetiyor. Bayilik alan girişimcimizin işletmesinin açılışından önce markamız kontrolörleri düzenli ziyaretler gerçekleştiriyorlar. Tespit edilen eksiklikler varsa bunlar gideriliyor. Jumbo Künefe mimari ekibi tarafından verilen onay sonrasında işletmemizin açılış işlemleri başlatılıyor.

 

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda

Jumbo Künefe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Jumbo Künefe Şartlar & Koşullar

  • dürüst
  • geniş müşteri portföyü olan

Jumbo Künefe Fotoğraflar

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör