1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Tatlane

Tatlane

Tatlane, merkezi Ankarada olan ve ülke genelinde 250 noktaya franchise bayilik vermeyi hedefleyen bir geleneksel tatlı markasıdır.

Pastane, Tatli ve Dondurma

100000 ₺

Tatlane, merkezi Ankarada olan ve ülke genelinde 250 noktaya franchise bayilik vermeyi hedefleyen bir geleneksel tatlı markasıdır.
Kökleri, 1936 yılına ve Bursa Mustafakemalpaşaya dayanan Tatlane, tüm ürünlerini, Ankarada bulunan ve kendisine ait olan fabrikada gerçekleştirmektedir. 
Tatlane markası altında 18 çeşit geleneksel Türk tatlısı ve üstün lezzet barındıran özel süt kaymağı tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.
Tatlılarda kati surette glukoz şurubu kullanılmamakta, tamamen doğal pancar şekeriyle geleneksel yöntemlerle hazırlanmış şeker şerbeti kullanılmaktadır. Özel süt kaymağı ise tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle süt üzerinden toplanmaktadır.
Tatlane markası altında baklava, burma kadayıf, künefe ve katmer bulunmamaktadır. Buradaki pazarlama stratejisi, rekabetin zaten fazlasıyla yoğun olduğu ürün gruplarından uzak durmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
Tatlane, kaliteden taviz vermeden hazırlanan lezzet ve nefaseti çok yüksek ürünleri, kurumsal bir duruşla ve olabilecek en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır.
Bayi açısından düşük yatırım maliyeti, düşük operasyon gideri ve yüksek getirili bir franchise modeli oluşturulmuştur. Gelir modeli, her birim satışta, bayi kazancı marka sahibinin kazancının yaklaşık 3 katı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Bayilik süresince ciro payı, katılım payı, reklam katkı bedeli ve diğer benzer isimlerle herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda
  3. Dondurma

Tatlane Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tatlane Şartlar & Koşullar

  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak
  • En az bir yıl sektörel deneyime sahip olmak
  • Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olmak
  • Temiz bir ticari sicile sahip olmak

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör