Tatlane

Tatlane, Merkezi Ankarada Olan Ve Ülke Genelinde 250 Noktaya Franchise Bayilik Vermeyi Hedefleyen Bir Geleneksel Tatlı Markasıdır.

Tatlane Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* 20.000 TL marka bedeli ve 55.000 TL yatırım bedeli.

Tatlane Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tatlane Bayilik Şartları

Tatlane Bayiliği, Yaklaşık 40 M2 Dükkanda Gerçekleştirilebilmektedir.
Bunun Dışında Bayinin, (kendisinin Dahil Olduğu Veya Olmadığı) 2 Kişilik Bir çalışma Ekibi Oluşturması Gerekmektedir.
Bayinin, 40m2den Daha Büyük Bir Dükkanı Var İse Kafe Formatında Kendisinin Temin Edeceği İçecekleri De Satabilmektedir.
Marka Sahibi Tarafından Satılan ürünler Dışında, Dışarıdan Herhangi Bir Yiyecek ürün Temin Etmemesi Gerekmektedir.

Tatlane Bayilik Açıklaması

Tatlane, merkezi Ankarada olan ve ülke genelinde 250 noktaya franchise bayilik vermeyi hedefleyen bir geleneksel tatlı markasıdır.
Kökleri, 1936 yılına ve Bursa Mustafakemalpaşaya dayanan Tatlane, tüm ürünlerini, Ankarada bulunan ve kendisine ait olan fabrikada gerçekleştirmektedir. 
Tatlane markası altında 18 çeşit geleneksel Türk tatlısı ve üstün lezzet barındıran özel süt kaymağı tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.
Tatlılarda kati surette glukoz şurubu kullanılmamakta, tamamen doğal pancar şekeriyle geleneksel yöntemlerle hazırlanmış şeker şerbeti kullanılmaktadır. Özel süt kaymağı ise tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle süt üzerinden toplanmaktadır.
Tatlane markası altında baklava, burma kadayıf, künefe ve katmer bulunmamaktadır. Buradaki pazarlama stratejisi, rekabetin zaten fazlasıyla yoğun olduğu ürün gruplarından uzak durmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
Tatlane, kaliteden taviz vermeden hazırlanan lezzet ve nefaseti çok yüksek ürünleri, kurumsal bir duruşla ve olabilecek en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır.
Bayi açısından düşük yatırım maliyeti, düşük operasyon gideri ve yüksek getirili bir franchise modeli oluşturulmuştur. Gelir modeli, her birim satışta, bayi kazancı marka sahibinin kazancının yaklaşık 3 katı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Bayilik süresince ciro payı, katılım payı, reklam katkı bedeli ve diğer benzer isimlerle herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Tatlane Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR