1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. ZAFEROĞLU BAKLAVA

ZAFEROĞLU BAKLAVA

FISTIĞIN DİYARINDAN ENFES LEZZETLER

Pastane, Tatli ve Dondurma

Sürdürülebilir kazanç hedefleyen tüm girişimciler; birbirinden lezzetli ve uygun fiyatlı baklavalarıyla hızla büyüyen ZAFEROĞLU BAKLAVA’NIN avantajlı bayilik ağına katılıp, siz de kendi işinizi kurarak başarı hikâyenizi yazmaya davet ediyoruz.

ZAFEROĞLU BAKLAVA'NIN birbirinden lezzetli ve uygun fiyatlı baklavalarını siz de müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.

Siz de bu sürdürülebilir ve hızlı gelişimin bir parçası olmak, kaliteli, güçlü marka imajı, birbirinden lezzetli ve uygun fiyatlı baklavalarıyla güvenilirliğe sahip ZAFEROĞLU BAKLAVA'NIN bayi ağında yer almak istiyorsanız hemen uzmanlarımızla iletişime geçin. 

 

Bayilik hakkında sıkça sorulan sorular

Lokasyonu seçimi

Lokasyon  bayi adayının tercihine bırakılmıştır. Lokasyon  ve düşünülen işyeri hakkında onay  ZAFEROĞLU BAKLAVA uzmanlarının hazırlayacağı rapordan sonra  verilir.

Maliyet hesaplamaları

Maliyet, mağazanın önce m² daha sonra da yapısına göre farklılık göstermektedir. Tezgah dolapları, ürün stantları, depo, oturma grupları, ambalaj vs. ve mimari uygulama gibi kriterler doğrultusunda belirlenir.

Mimari konseptin belirlenmesi

İşyeri alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız lokasyon netleştikten sonra projeyi detaylandırır ve onayınız aldıktan sonra uygulama ile ilgili süreçleri en ince ayrıntısına kadar yönetir.

İnşaat ve dekorasyon

Belirlenen projeye sadık kalmak kaydı ile uygulama işlemleri hızlı bir şekilde  partner firmalarımız ile özenle yürütülür işyeriniz en kısa zamanda teslim edilir.

Personel seçimi, işe alımı ve eğitimi

Açılış öncesi ve sonrası personel eğitim desteği ZAFEROĞLU BAKLAVA uzmanları tarafından verilir. İstenildiği taktirde personel alımı konusunda da gerekli destek sağlanır. Ayrıca bayi uzmanlarımız düzenli aralıklarla şubeleri denetler ve personele yerinde destek olur, yeni ürünler hakkında bilgi ve eğitim verir, tecrübelerini personel ile paylaşır.

Pazarlama Desteği

Düzenli olarak tüm şubelerimize sezonluk menüler ve özel kampanyalar ile ilgili basılı materyaller ulaştırılır. Genel marka bilinci ve şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda dijital pazarlama faaliyetleri birlikte çalıştığımız reklam ajansımız tarafından yürütülür.

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda

ZAFEROĞLU BAKLAVA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ZAFEROĞLU BAKLAVA Şartlar & Koşullar

  • Bilgisayar veya teknoloji alanında faaliyet göstermesi gerekmektedir.
  • Xml ile ürün yüklemeden önce başvuru yapması gerekmektedir.
  • Başvuru değerlendirme sürecinde kesinlikle belirtilen kar marjları altına düşmemelidir.

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör