1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Beyoğlu Profiterol

Beyoğlu Profiterol

1988 yılında gıda sektörüne adım atan Beyoğlu Profiterol bayilik vermeye devam etmektedir.

Pastane, Tatli ve Dondurma

100000 ₺

Beyoğlu Profiterol Bayilik

Beyoğlu Profiterol gıda sektörü içindeki faaliyetlerine başladığı 1988 yılından bu yana üretim esnasındaki titizliğinden, kalitesinden ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından taviz vermemektedir. Beyoğlu Profiterol gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına kısa sürede karlı bir iş sahibi olmanın yolunu açan yatırım olanakları ile dikkat çekmektedir. Beyoğlu Profiterol müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin yapımında kullandığı hammaddeleri en kaliteli malzemelerden seçmekte, üretim esnasında hijyen kurallarına uyulması konusunda da büyük bir titizlik sergilemektedir. Lezzetini ve kalitesini bozmadan, daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefleyen marka ailesini bayilik verme yolu ile genişletmektedir.

Beyoğlu Profiterol Bayilik Şartları

Beyoğlu Profiterol bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markanın internet sitesinde yer alan Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak markaya online olarak iletebilmektedirler. Beyoğlu Profiterol bayilik almak isteyen girişimciler için gereken minimum yatırım sermayesinin 35.000 TL olduğu bilinmektedir. Ancak açılacak olan işletmenin yatırım maliyeti seçilen mağazanın açık ve kapalı alanlarının metrekare olarak büyüklüğüne, kullanılacak olan ekipmanın markasına ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle gereken yatırım sermayesi açılacak olan her işletme özelinde farklı rakamlara ulaşabilmektedir.

Beyoğlu Profiterol bayilik almak isteyen girişimciler ile bayilik sözleşmesini 2 yıllık süre için imzalamaktadır. Bayilerin standart ve performans verilerine göre marka tarafından yetki belgesi yenilenmektedir. 

Beyoğlu Profiterol bayilik almak isteyen girişimcilerine AVM konsepti ve Cadde konsepti olarak iki farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. Cadde konseptinde açılan işletmelerin açık ve kapalı alanlarının toplamda en az 50 metrekare; AVM konseptinde açılan işletmelerin açık alanda kurulu standlarda en az 6 metrekare, kapalı alanda ise en az 25 metrekare alana sahip olması talep etmektedir. 

Beyoğlu Profiterol Bayilik Avantajları

Beyoğlu Profiterol bayilik alan girişimcilerinin yaptıkları ciro üzerinden prim almamaktadır. bunun yanı sıra yıl içerisinde gerçekleştirilecek olan reklam çalışmaları için bayilerden katkı payı alınmaktadır. Beyoğlu Profiterol bayilik alan girişimciler karlılığı yüksek olan bir işletmenin sahibi olabilmekte ve bu aşamada sektörün güçlü isimlerinden biri ile işbirliği içerisinde olarak karşılaşabilecekleri sektörel riskleri de minimize edebilmektedirler. Beyoğlu Profiterol bayilik alan girişimcilerinin karlılığının ve ulaşabildikleri müşteri kitlesinin artırılması için bayileri ile ortak hareket etmekte, yürütülen reklam çalışmaları ile bayilerin hedef kitlesine ulaşmasına da destek olunmaktadır.

Beyoğlu Profiterol Bayilik Destekleri

Beyoğlu Profiterol bayilik almak isteyen girişimcinin açacağı işletmenin yer seçimi ve fizibilite incelemeleri markanın franchise departmanı tarafından gerçekleştirilmektedir. Lokasyon seçimi yapıldıktan sonra marka standartlarına uygun olacak şekilde mimari ekip tarafından iç ve dış dizayn projeleri hazırlanmaktadır. Ayrıca açılacak olan işletmelerin tabela çalışmaları da marka merkezi tarafından projelendirilerek gerçekleştirilmektedir. Bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte personel temin edilmesi için marka merkezi tarafından aday havuzundan seçim yapılmakta, seçilen personel merkezde ve iş başında olmak üzere farklı eğitim süreçlerine tabi tutulmaktadır.

Siz de gıda sektöründe sahip olduğu payı giderek artırmakta olan Beyoğlu Profiterol bayilerinden biri olmak ve markanın sahip olduğu deneyim sayesinde gıda sektöründe emin adımlar ile ilerleyerek kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız, markanın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabilir, markanın bayilerine ilk andan itibaren sağladığı desteklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda
  3. Unlu Mamuller

Beyoğlu Profiterol Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Beyoğlu Profiterol Şartlar & Koşullar

  • Değerli yatırımcılarımızdan yalnızca; girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, SUSHI DAYS için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak aradığımız başlıca özelliklerdir.

Beyoğlu Profiterol Fotoğraflar

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör