Bayilik Açıklaması

Sultanahmet köftecisi bayilik

Sultanahmet Köftecisi bayilik veriyor.  TEZÇAKIN ailesinin ilk üç kuşağın birikim ve tecrübesi ile 4. kuşağın ve Murat KOÇYİĞİT - Serhat KOÇYİĞİT kardeşlerin de işin başına geçmesinden aldığımız güçle, kurumsallaşarak İstanbul'dan sonra Dünya'da da yeni bir yapılanmayla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 Sultanahmet Köftecisi Yeni yapılanma projemizin ilk adımı 92 yıldır özenle koruduğumuz kalite, lezzet ve sunum geleneğimizi Sultanahmet Klasik Köfteci  Sultanahmet Lider Köfteci  Sultanahmet Durak Köfteci  Sultanahmet Köfte Arabası zincirleri ile çok daha geniş kitlelerle tanıştırmak ve belirlediğimiz girişimcileri marka garantimiz altında kârlı birer işletmeye dönüştürmek olacak. Bu zincirlerden birine katılan her dükkân, kuruluşumuzun lezzet ve kalite garantisi altında, 92 yıllık tecrübemizden yararlanarak hizmet verecek.

Sultanahmet köftecisi bayilik şartları

Bu zincirlerden birine katılmak isteyen dükkânlar, ekibimiz tarafından belirlenecek ve öncelikle kurumsal standartlarımıza uyumluluk eğitimi verilecek, ardından marka garantimiz altına girecek dükkânların mutfak ve personel altyapısı, işletme yönetimi sağlanacaktır. Kuşaktan kuşağa aktarılacak bir geleneği paylaşmaya hazırsanız sizleri ailemize katılmaya davet ediyoruz. 

Kalite Politikamız Köfte… Et, ekmek, soğan ve tuzun mütevazı bileşiminden ortaya çıkan muhteşem lezzet! Sultanahmet Köftecisi, Türk mutfağının bu en özgün ürününü 92 yıldır kuşaktan kuşağa aktarılan bir lezzet ve sunum geleneğine dönüştürdü. Dede Mehmet Seracettin Efendi, 92 yıl önce Sultanahmet'teki küçük dükkânını açarken sadece ailenin 4 kuşağını değil, Türkiye'nin mutfak kültürünü de etkileyecek bir karar verdiğini biliyor muydu emin değiliz.

Ama emin olduğumuz bir şey var; sadece İstanbullular için değil, Türkiye'nin ve Dünya'nın dört bir köşesinden yolu İstanbul'a düşenler için köfte artık "Sultanahmet Köftesi"… Bu mükemmel köftenin sırrı, içerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmamasının yanı sıra, Tarihi Sultanahmet Köftecisi'nin 4 kuşaktan süzülen ustalığında ve elbette sunum geleneğinde yatıyor. Dükkânımızın duvarlarında on yıllardır yankılanan Dede Mehmet Seracettin Efendi'nin öğütleri aileye yol göstermeye devam ediyor: Yemediğini yedirme! Malzemenin en hasını, en sağlıklısını, en temizini kullan! İkramını nezaketle, güler yüzle yap! Mutfağın temiz, ocağının ateşi gür olsun! Müşteri velinimetindir, karşılarken de uğurlarken de hoşnut et Her ne kadar Markanın ünü yayıldıkça taklitleri de çoğaldıysa da, 4 kuşağın alın teri ve birikiminin ürünü "Sultanahmet Köftecisi" Başkanı Sn. Mehmet S. Tezçakın'ın yönetiminde taklit edilemez özgünlüğünü koruyarak hizmete devam ediyor…

Bugün bu dükkânda damağınızda hissettiğiniz tat sadece 92 yıllık tecrübenin ürünü olan o klasik köfte tadı değil… Artık 5. Kuşağı yetiştiren bir kültür, bir gelenek… 92 yılda Dünya, Türkiye, İstanbul çok değişti… Sadece köftemizin tadı ve müşterilerimize duyduğumuz geleneksel hürmet değişmedi…

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR