Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Açıklaması

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Hakkında : Banka ve Kurum Anlaşmalı , Kanun ve Tüzüklere Tam Uygun Fatura Ödeme Merkezi ve Diğer İşlemler. Abonelik İşlemleri Fatura Ödemeleri Elektrik Aboneliği Bilet Satışı Sigorta İşlemleri Kontör Satışı Hat Satışı Eft-Havale İşlemleri Vergi Ödemeleri Kart Ödemeleri 2-9 Taksit Kredi Kartlı Tahsilat. 

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik 

İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır, başarıyı ödüllendirir. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır, tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır, çevreye duyarlıdır ve Dünya’ya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir. 

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Veriyor 

Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır. Ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar. Dinamiktir, yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir, araştırma-geliştirmeye yatırım yapar. Değişime olan direnci, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Hizmette kaliteden ödün vermez. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. 

Firma ismi: Garanti Kolay Ltd.Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 93 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 

BAYİDE ARANAN ŞARTLAR

• Bankalarda kısıtlamasının olmaması.

• Adli sicil kayıtlarının temiz olması.

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Başvurusu

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcı iseniz bu linkten Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Başvurusuyapabilirsiniz. Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik, Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Garanti Kolay Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR