Essi Güzellik Salonu

Güzellik, Estetik Ve Kozmetik Sektörünün Öncüleri Arasında Yer Alan Essi Güzellik Sonu; Franchise Vererek Büyümeyi Hedefleyen Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Essi Güzellik Salonu Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Essi Güzellik Salonu bayilik almak için gerekli yatırım bütçesi işletmenin konumuna ve alanına göre değişiklik göstermektedir. En kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Essi Güzellik Salonu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Essi Güzellik Salonu Bayilik Şartları

Essi Franchise Başvuru Formunu Doldurmak
Essi Güzellik Salonu İçin Uygun Bir Lokasyon Bulmak
Şube Açılışı Ve Franchise ücreti İçin Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti önceliğinde Kaliteli Hizmetler Sunmak

Essi Güzellik Salonu Bayilik Açıklaması

Essi Güzellik Salonu Bayilik

Güzellik ve estetik sektöründe bayilik almak isteyenlerin takibinde yer alan Essi Güzellik Salonu bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 23 yıllık deneyimi, sürekli artan hizmet kalitesi ve hizmetlerinin çeşitliliği ile geniş bir hedef kitlesine hitap eden marka yatırım riskini azaltarak girişimcilerin başarılı olmasının önündeki tüm engelleri sunduğu desteklerle kaldırmayı hedefliyor. 

Türkiye geneline yayılan şubelerinde hem estetik uygulamaları yapan hem de eğitim düzenleyen Essi Güzellik Salonu; kadınlara ve erkeklere hizmet vermek isteyen yatırımcılara isim hakkını veriyor. Hizmet kalitesinin yüksek tutulmasını isteyen, işini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odağında hizmet veren ve kişiye  özel çözümler üreten girişimcilerle çalışmayı önceliklendiren Essi Güzellik Salonu yetkilileri; yatırımcılara profesyonel bir kadro oluşturma konusunda yardımcı oluyor. Essi franchisesözleşmesini imzalayan girişimcilere personel ilişkileri, ürün geliştirme ve fiyatlandırma, envanter yönetimi, işletme, personel alımı, müşteri ilişkileri gibi konularda destek sunan firma; personel ihtiyacının karşılanması adına Essi mezunu uzman estetisyenlerin önceliklendirilmesini istiyor.

Essi Güzellik Salonu Bayilik Şartları

Essi Güzellik Salonu bayilik şartları kozmetik sektöründe bayilik almayı düşünen girişimciler tarafından merak ediliyor. İşletmenin kurulacağı lokasyon, il ve işletmenin alanına bağlı olarak bayilik ücretleri değişse de Essi markasıyla faaliyete başlamak için yaklaşık 500 bin TL’lik bir yatırımın gözden çıkarılması gerekiyor. Hedef kitlesine en kaliteli teçhizatlarla güvenli hizmetler sunmayı hedefleyen Essi Güzellik Salonu cihaz seçimi konusunda da girişimcilerini yalnız bırakmıyor. Cihaz alım satımlarında aracılık eden marka; yatırımcılarına birçok destek sunuyor. 

Essi Güzellik Salonu franchise almak isteyen yatırımcıların markanın kriterlerini karşılayan bir dükkan bulması gerekiyor. Essi Güzellik Salonu bayilik şartları ile ilgili yalnızca niyetinde ciddi olan yatırımcılara bilgi aktarıyor. Bu nedenle işletme kriterleri hakkında net bir bilgi aktaramıyoruz ancak markanın Türkiye genelindeki şubelerinin yerleri düşünüldüğünde merkezi yerlerin işletme için tercih edildiği sonucuna vardığımızı da belirtmek istiyoruz. 

Essi Güzellik Salonu Bayilik Almanın Avantajları

Essi Güzellik Salonu; güzellik ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve marka bilinirliği oldukça yüksek olan firmalar arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük illerinin merkezi konumlarında bulunan Essi Güzellik Salonları; güzelleşmek ve kişisel bakım rutinlerini gerçekleştirmek isteyen geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. 

Essi Güzellik Salonu bayilik alan girişimciler hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmenin ayrıcalığını yaşayabilirler. Hizmet kalitesine önem veren ve sağlığı için en kaliteli cihazların kullanıldığı merkezlerden hizmet almak isteyenlerin beğenisini kazanan Essi Güzellik Salonu, bayilik almak isteyenler için bol kazanç sunan iş fikirleri arasında yer alır. 

SPA uygulama desteği, yeni ürünlerin ve hizmetlerin sürekliliği, yüksek gelir elde edilme imkanı ve sektör gereği minimal bir risk barındırması Essi Güzellik Salonu bayilik almanın avantajlarını arttırmaktadır. 

Firma yatırımcılarına bölge koruması, teçhizat, eğitim, personel desteği, reklam ve pazarlama destekleri de sunduğu için yatırımcıların karar verme süreçleri kolay bir şekilde ilerliyor. 

Siz de sürekli büyüyen güzellik ve kozmetik sektörü içerisinde bayilik alarak faaliyet göstermek isterseniz Essi Güzellik Salonu bayilik ilanlarını takip edebilir, Essi Güzellik Salonu bayilik başvurusu yaparak bayilik şartları ile ilgili en net bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Essi Güzellik Salonu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR