İstikbal Mobilya

İstikbal Mobilya Bayilik Açıklaması

İstikbal Mobilya Bayilik

İstikbal mobilya mağazası açmak için gereken bilgiler ve İstikbal mobilya bayiliğialmak hakkında : 1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 50 yılı aşkın başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

 İstikbal Bayilik Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren İstikbal bayilik veriyor.

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Sektör: Mobilya Kuruluş Yılı: 1957 Merkez: Türkiye Royalty : Alınmıyor Min. Metraj: 1.500 m2 Ortalama İşletme Sermayesi: 360.000 TL Ortalama Dekorasyon Maliyeti: 150.000 TL Ortalama  Toplam Maliyet: 510.000 TL 

İstikbal Mobilya’nın Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler 

- Pazarlama

- Eğitim

- Lojistik ve satın alma

- İnsan Kaynakları

- Reklam 

İ

İstikbal Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR