Bayilik Veren Mobilya Mağazaları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Bayilik Veren Mobilya Mağazaları

Mobilya sektöründe perakende bayilik veren markaların ilanlarından oluşan bu sayfada bayilik veren mobilya üreticilerini bulabilirsiniz.

Filtrele
“Bayilik Veren Mobilya Mağazaları” sektöründe 41 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Pierre Cardin Mobilia

Pierre Cardin Mobilia

Luxury Home Furniture

Ewa Home

Ewa Home

1989 yılından bu yana mobilya sektöründe yer alan marka 2006 yılında kurumsallaşma çalışmalarına başlamış olup bayilik vermeye devam etmektedir.

Kupa Genç Odası

Kupa Genç Odası

ÇOCUK VE GENÇ MOBİLYASI

Kelebek Mobilya 1.000.000 ₺

Kelebek Mobilya

1935 yılında kurulan Kelebek Mobilya Cumhuriyet tarihinin en eski kuruluşları arasında yer almaktadır. En güncel teknolojileri kullanan firma geniş ürün yelpazesini daha geniş bir kitleye ulaştırabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Doğtaş

Doğtaş

Doğtaş bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Doğtaş bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Çilek Mobilya 500.000 ₺

Çilek Mobilya

Türkiye’nin lider mobilya markalarından olan Çilek Mobilya 5 kıtada hizmetlerine ve hizmet ağını genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Vanessa Mobilya 500.000 ₺

Vanessa Mobilya

1999 yılında Bursa’da kurulan, kalitesini tecrübe ile birleştirerek şu anda 40 ülkeye ihracat yapar duruma gelen Vanessa Mobilya bayilik vermeye devam ediyor.

İpek Mobilya

İpek Mobilya

Koltuk Takımlarından kanepeye, yemek odalarından genç odasına, yatak odalarından yatak çeşitlerine, bazalardan, diğer ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

İdaş Mobilya

İdaş Mobilya

İdaş Mobilya bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İdaş Mobilya bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Lineadecor Mutfak

Lineadecor Mutfak

Lineadecor Mutfak bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Lineadecor Mutfak bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

MOBİLYATURK FURNİTURE

MOBİLYATURK FURNİTURE

MOBİLYATURK FURNİTURE bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, MOBİLYATURK FURNİTURE bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Lazzoni

Lazzoni

Lazzoni bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Lazzoni bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Nova Koltuk

Nova Koltuk

Nova Koltuk bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Nova Koltuk bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kilim Mobilya

Kilim Mobilya

Kilim Mobilya bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kilim Mobilya bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Mondi

Mondi

Mondi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mondi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Türkiye’de “dekorasyon” alanına karşı yapılan yatırımlar her geçen gün sayısını arttırmakta ve bu alanda kurulan firmaların çoğalması ile beraber, rekabet pazarları oluşturulmaktadır. Sizleri bu hizmet algısıyla desteklemek ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliğini elde etmenize yardımcı olmak adına buradayız. Bu standartlar dahilinde ise çok daha tanınan ve aynı zamanda sizleri destekleyen Mobilya bayilikleri üzerinden bir yatırım yapmak söz konusudur.

“Mobilya” kategorimizde yer alan markalar, Franchise ödemeler ile beraber sizlere kendi isimlerini, konseptlerini ve ürünlerini kullanma izinleri vermektedir. Dünyaca ünlü markaların yanı sıra Türkiye’de yeni oluşturulmuş ve popülerlik kazanmış birçok mobilya bayiliği veren firmalar ile anlaşmak söz konusudur. Sizlere bu tip bir hizmet anlayışını sunabilmeyi amaçlayan web sitemiz, bu çalışmalar sayesinde de öne çıkan bir firma kimliği elde etmenize yardımcı oluyor. Yüzlerce farklı girişimci, kazançlarını doğrudan ele almanız ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmeniz bakımından da yardımcıdır. Sizler de bu tip bir hizmetten faydalanmak ve yeni girişimlerinizi değerlendirmek adına var olan kategoriye göz atabilirsiniz. Ek olarak ücretsiz mobilya bayiliği veren firmalar kapsamında da bir firma kıyaslaması yapmak söz konusudur.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen ve öne çıkmanızı sağlayan bu kategori, yeni iş kolları kurmanız bakımından yatırımcıları desteklemektedir. Dünya üzerinde mobilya bayilikleri açan birçok girişimci, kısa sürede yatırımlarını kar oranlarına çevirmeyi başarmıştır. Böylesi bir çalışma ile daha fazla tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir marka kimliği oluşturmanıza da yardımcı olmaktayız. Yapılan çalışmalar sayesinde sizlere kaliteli bir ortam yaratıyor, aynı zamanda ise mobilya bayiliği veren firmalar konusunda ise dilediğiniz marka ile anlaşmanızı sağlıyoruz.

Onlarca farklı markanın “Mobilya” kategorisi üzerinde Franchise haklarını sunduğu web sitemizi inceleme altında tutabilirsiniz. Bu sayede ise ücretli veya ücretsiz mobilya bayiliği veren firmalardan herhangi birisini seçebilir, öne çıkan bir firma konumu elde etmenin de keyfini sürebilirsiniz. Bu alanda kaliteli çalışmalar yapan ve öne çıkan bir firma kimliği elde etmenizi destekleyen sitemiz, her geçen gün yeni markaları sizlerle buluşturuyor.