Vanessa Mobilya

1999 Yılında Bursa’da Kurulan, Kalitesini Tecrübe Ile Birleştirerek Şu Anda 40 Ülkeye Ihracat Yapar Duruma Gelen Vanessa Mobilya Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Vanessa Mobilya Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Ortalama 300.000-450.000 TL işletme sermayesi gerekmekle birlikte, Vanessa Mobilya Bayileri yaklaşık bir yıllık sürede yatırımlarının karşılığını almaktadır.

Vanessa Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Vanessa Mobilya Bayilik Şartları

En Az 400 M2 İşletme Bulmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Benimsemek
Marka Değerlerini Benimsemek

Vanessa Mobilya Bayilik Açıklaması

Vanessa Mobilya Bayilik

 

1999 yılında Bursa’da faaliyete başlayan Vanessa Mobilya, tamamı ahşaptan oluşan ürünlerle tasarıma odaklanmış; hem Türkiye’deki hem de dünyadaki mobilya sektöründe yön belirleyici firmalardan biri haline gelmiştir. “Sınırsız hayal gücü, üstün tasarım” anlayışı ile yola çıkan Vanessa Mobilya; yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarının altına imzasını atmaya ve bayilik veren firmalar arasında en popülerlerinden biri olmaya devam ediyor.

Vanessa Mobilya, ürünlerinin üretim kalitesi kadar dağıtım ağının öneminin de bilincinde olarak; bayileri ve satış noktaları aracılığı ile ürünlerinin tüketicileri ile kesintisiz buluşmasını sağlamaktadır.

Modern mobilya çizgisinde, kendine özgü ve öncü tasarımlar üreten firma mobilya sektörü denilince ilk akla gelenler arasında yer almaktadır. Üretim gücünün yüksek olması, teslimatlarında gecikme yaşanmamasını ve müşteri memnuniyetsizliğinin oluşmamasını sağlamaktadır. Kendi tarzını ortaya koyduğu ürünlerinin yanı sıra, Vanessa Mobilya müşterilerine proje hizmeti de sunmaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de müşterisi ile birlikteliğini sürdürmesi ve sunduğu garanti koşulları sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, müşterilerinin taleplerine göre özel ürün üretimi de yapmaktadır.

Vanessa Mobilya Bayilik Destekleri

Vanessa Mobilya bayilik alan girişimcilerine; mimari projelendirme ve uygulama konusunda destek vermektedir. Vanessa Mobilya konsept mağaza standartlarının oluşturulması ve tüm mağazalarda aynı görsel bütünlüğün yakalanması firmanın en önem verdiği noktalardandır. Firma faaliyete geçmeden önce yatırımcılarına hizmet içi eğitim ile de destek olmaktadır. Merkez tarafından yönetilen reklam ve halkla ilişkiler uygulamaları, tüm mağazaları yeni müşteriler ile buluşturmak üzere gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, Vanessa Mobilya tarafından yatırımcılarına kurumsal materyaller (katalog, CD, fiyat listeleri, kartela, poster, afiş kurum kimliği CD’si, ürün kütüphaneleri) konularında da destekler sunulmaktadır.

Vanessa bayilik sistemi ile yatırımcıların birikim, enerji ve motivasyonlarını yönlendirerek işlerindeki verimliliklerini arttırmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Vanessa Mobilya Bayilik Şartları

Vanessa Mobilya bayilik almak için;

  • Uygun bir noktada, en az 400 m2, en çok 1200 m2 büyüklüğünde bir mağaza gerekmektedir.
  • Vanessa Mobilya bayilik bütçesi 300 bin TL ila 450 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Vanessa Mobilya bayileri yaklaşık olarak bir yıllık bir sürede yatırımlarının karşılığını alabilmektedir. 

Vanessa Mobilya Bayilik Avantajları

Kurumsal şirket kültürünün oturmuş olması tüm süreçlerin işleyişi noktasında netlik sağlamaktadır. Pazar araştırmalarına dayanan mobilya tasarımları mevcut ve potansiyel müşterilerin beklentilerini karşılamakta ve mağazaların satış gücünü arttırmaktadır. Mağaza yer ve bölge seçimi konusunda markanın uzmanlığının bayileri ile paylaşılması ve bölge koruması desteği ile rekabet gücünün arttırılması; girişimcilere rakipleri karşısında pazara bir adım önde girme avantajı sağlamaktadır. 

Sürekli eğitim ile bayilerin bilgilerinin güncel tutulması hem ürün bilgisi hem de müşteri memnuniyeti konularında, verilen hizmetin kalitesini arttırmaktadır. 

Bayilere özel ıskontolar uygulanması ve firma tarafından verilen ciro primi, mağazaların kazançlarının arttırılmasındaki önemli faktörlerdendir. Satış sonrası destek hizmetleri, müşterilerin memnuniyetini ve marka sadakatini arttırmaktadır. Sürekli pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler hizmeti ve desteği sayesinde bayilik alan girişimciler, potansiyel müşterilere ulaşma şansını elde etmektedir.

Vanessa Mobilya bayileri arasında yer alarak; işinde lider ve uzman marka olarak kendini kanıtlamış bir markanın bayiliğini yapmanın prestijini yaşayabilir, Konusunda uzman bir şirketin temsilcisi olabilir, kurumsal bir yapının bir parçası olarak başarınızı ve kazancınızı sağlam temellere oturtabilirsiniz.

Vanessa Mobilya Bayisinin Özellikleri

Vanessa Mobilya’nın tüm bayilerinde, firmanın mağaza standartlarına uygun özel iç ve dış dekorasyon bulunmaktadır.  Mağazaların minimum 10 m. cepheli, 400-1200 m2 genişliğinde olması gerekmektedir. Popüler, yaya ve araç trafiğinin yüksek olduğu, alışveriş potansiyeli yüksek ve prestijli lokasyonlar tercih edilmektedir.

Vanessa Bayilik Oluşum Süreci

Bayilik almak isteyen girişimcilere öncelikle Vanessa Mobilya hakkında bilgi verilerek; Vanessa Mobilya bayilik avantajları ve ayrıcalıkları anlatılmaktadır. Ardından en doğru lokasyon belirlenerek iş planı hazırlanmaktadır. Mağaza yeri ve iş planı onaylandıktan sonra, mimari proje tasarlanır. Bu aşamadan sonra sözleşme imzalanarak, projenin uygulanma süreci başlatılır. Açılış öncesi hazırlıklar eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra, mağaza açılışı yapılarak satışlara başlanılır.

Siz de hızla büyüyen karlı ve prestijli bayilik zincirine katılmak ve kendi bölgenizde Vanessa Mobilya mağazası sahibi olabilmek için, firma ile irtibata geçebilirsiniz. 

Vanessa Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR