Çilek Mobilya

Türkiye’nin Lider Mobilya Markalarından Olan Çilek Mobilya 5 Kıtada Hizmetlerine Ve Hizmet Ağını Genişletmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Çilek Mobilya Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markadan bayilik almak için ilk aşamada 300.000 TL civarı işletme sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Çilek Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çilek Mobilya Bayilik Şartları

En Az 200 Metrekarelik Mağaza Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Çözüm Odaklı Bir Yaklaşıma Sahip Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak

Çilek Mobilya Bayilik Açıklaması

Çilek Mobilya Bayilik

Çilek Mobilya mobilya sektörü denilince akla gelen ilk isimlerden olup Türkiye’nin lider markaları arasında bulunmaktadır. Bebek, çocuk, genç odaları ve aksesuarlarının tasarımını ve üretimini gerçekleştiren Çilek Mobilya mobilya sektöründebayilik veren firmalar içinde diğer markalara oranla daha yüksek yatırım oranlarına ve bu yatırım oranlarına kıyasla çok daha yüksek karlılık oranlarına ve müşteri potansiyeline sahip bulunmaktadır. Tüm dünyada satış ağına sahip bulunan Çilek Mobilya 5 kıtada 71 ülkede beş yüzden fazla satış noktasına sahip bulunmakta ve önümüzdeki 5 yıllık süreçte bu sayıyı binin üzerine çıkarmayı hedeflemektedir.

Çilek Mobilya Bayilik Şartları

Çilek Mobilya bayilik almak isteyen girişimcilerin seçimi konusunda büyük bir titizlikle davranmaktadır. Çilek Mobilya bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak ya da telefon ve e-mail yolu ile marka ile iletişime geçerek başvurularını iletebilmektedirler. Çilek Mobilya dinamik, çalışkan, tecrübeli ve girişimci ruha sahip bayiler ile çalışmayı tercih etmektedir. Çilek Mobilya bayilik almak isteyen girişimcilerin mağaza, depo ve demirbaşlar dahil olarak ilk yatırım için 300.00 TL civarında bir yatırım sermayesine sahip olması gerekmektedir. Çilek Mobilya mağazalarının potansiyeli yüksek, trafiğin yoğun olduğu, kira maliyeti uygun olan ve en az 200 metrekare alana sahip mağaza lokasyonları olmasını tercih etmektedir. Ayrıca Çilek Mobilya bayilik almak isteyen girişimcilerin perakendecilik ve satış tecrübesine sahip olması beklenilmektedir. 

Çilek Mobilya Bayilik Avantajları

Çilek Mobilya bayilik alan girişimciler Genç Odası kavramının yaratıcısı olan ve bu konuda uzmanlaşmış Türkiye’nin lider markası ile birlikte yola adım atmanın faydalarını ilk andan itibaren yaşamaya başlamaktadırlar. Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyimi bulunan Çilek Mobilya farklı tasarımları ve fiyat seçenekleri ile her zevke ve bütçeye uygun olan ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmekte buna bağlı olarak Çilek Mobilya bayilerinin hitap ettiği müşteri kitlesi ve satış oranları da artış göstermektedir. Çilek Mobilya uluslararası sertifikalar ile belirlenmiş kalite ve güvenlik standartları sayesinde en kaliteli ve trend ürünleri müşterilerine sunmakta ve markanın kemikleşmiş sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Ayrıca Çilek Mobilya bayilik alan girişimcilerine alanında uzman pazarlama ve satış ekipleri sayesinde en doğru stratejileri ve yönlendirmeleri sunarak bayilerinin sürekli gelişimini ve büyümesini desteklemektedir. 

Çilek Mobilya Bayilik Destekleri

Çilek Mobilya bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi esnasında deneyimli ekibi aracılığı ile mağaza alternatiflerinin değerlendirilmesi, kira - performans dengesi, trafik yoğunluğu, rekabet ve satış potansiyeli gibi konulardaki analizleri ile destek sağlamaktadır. En uygun ve karlı lokasyon seçildikten sonra Çilek Mobilya mimari ekibi tarafından mimari proje ücretsiz olarak hazırlanmakta ve Çilek Konsept mağazacılık standartlarına göre hazırlanacak olan mağazanın tüm inşaat süreci markanın uzman ekibi tarafından yakından izlenilmektedir. Çilek Mobilya bayilik alan girişimcinin talep etmesi durumunda Çilek Mobilya mağazalarını işletmecilerine anahtar teslim olarak da sunabilmektedir. Marka tarafından hem ulusal hem de yerel düzeyde gerçekleştirilen imaj ve kampanya çalışmaları ile bayilerin daha geniş potansiyele ulaşması hedeflenmektedir. 

Marka ürünlerinin ve hizmetlerinin tüketiciye bir rehber niteliğinde sunulmasını sağlayan katalog, broşür ve fiyat listesi gibi basılı malzemeler ile promosyon materyalleri de marka merkezi tarafından hazırlanıp güncel olarak bayilere iletilmektedir. Çilek Mobilya bayilik alan girişimcilere mağazanın açılışından önce satış ve montaj ekipleri için marka merkezi tarafından ücretsiz eğitimler verilmektedir. Açılış sonrasında ise eğitimler Çilek Akademi kapsamında düzenli olarak devam ettirilmektedir. 

 

Çilek Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR