1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Kupa Genç Odası

Kupa Genç Odası

ÇOCUK VE GENÇ MOBİLYASI

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Şu an 35 yıldır gençliğin hevesini heyecanını hiç yitirmeden ilerleyen, asla yaşlanmayan ve sürekli yenilenen yüzüyle Kupa Çocuk ve Genç Odası ile tanışıyorsunuz. Dinamik bir ruhla üretiyoruz ve tam olarak bu tanışmanın da dinamik ruhumuzu yansıtmasını istedik. Tüm mobilyalarımızı içimizdeki gençlikle harmanlayarak sunuyoruz. Kupa’da hiç bitmeyen gençliği, meraklı çocukluluğu, sağlıklı üretimi deneyimleyin istiyoruz. Hepinize; Merhaba, Hallo, Ciao, Hola, Bonjour, Ni hao! Kupa Çocuk ve Genç Odası köklü olduğu kadar etken, etkenliği kadar kaliteli, ödün vermeyen yapısıyla birlikte yenilikçidir. Bütçenizi, neşenizi konforunuzu ve yaşamınızı güzelleştirmek için sadece Kupa Çocuk ve Genç Odası yeter! Aklın sınırlarında keyifli bir oyuna dönüşen tasarımlarımızla özel oluşunuza Kupa kaldırmak için buradayız.

İçinde Yaşam Var!

Üretmek ve tüketmek birbirinden ayrılmayan iki ana parça. Üretirken bilinçli olduğumuzda, tüketirken de bilinçli olabiliyoruz. Bu yüzden biz yaşamın ön planda olduğu üretimleri savunuyor ve gerçekleştiriyoruz. Farklı yaşamlara, kullanım kolaylığına ve çevre dostu üretime tam destek vererek geliştirdiğimiz tasarımlarımız mekânın içini olduğu gibi yaşamın da içini güzelleştiriyor. İçinde Aile Var! Her ebeveynin çocuklarına en iyiyi sunmak için çalıştığını biliyoruz. Aile olmak özen göstermektir. Korumak, kollamak ve tüm dünyanın içinde güvende hissettirmektir. Çocukları için tüm bu incelikleri gösteren ebeveynlere biz de Kupa Çocuk ve Genç Odası olarak destek sağlıyoruz. Güvenilir olmak, hızlı olmak, etkili olmak ve öncü olmak. Aile bir bütündür, Kupa Çocuk ve Genç Odası ise bu bütünün tamamlayıcısıdır.

Zaman Kadar Hızlı!

Çocuklar ne kadar da hızlı büyüyorlar. Her an çok özel ve öylesine su gibi geçip gidiyor ki geç kalmak istemiyoruz. Zaman kavramındaki hassaslığımızı, tüm süreçlere yansıtıyoruz. Bu özel anların içinde var olmak için zamanla yarışıyoruz.

  1. Mobilya

Kupa Genç Odası Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kupa Genç Odası Şartlar & Koşullar

  • İletişim Sektöründe bilgi sahibi
  • Digiturk İnternet ve Tv ürünlerinin satışını yapabilecek
  • Kurumsal izlenim bırakabilen
  • Satış hedefleri doğrultusunda prime koşacak

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör