Nova Koltuk

Nova Koltuk Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nova Koltuk Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Nova koltuk olarak 25 yılı aşkın süredir kişiye özel imalat yapmakta ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti veren firma olarak modoko mobilyacılar sitesinde hizmet vermekteyiz. Günümüz şartlarında kullanılan her malzeme özenle seçilir ürün üzerinde kusursuz bir işçilik örneği göstermekteyiz.

Köşe koltuk takımları üzerinde iskelet olarak fırınlanmış gürgen ağaç kullanmaktayız. Oturum süngeri olarak en kaliteli malzeme olan 45 dns hr sünger kullanmaktayız. Kumaş seçiminde sizleri tamamen özgür bırakarak 12 kumaş firmasının 82 adet kartelasından istediğiniz her renk ve desende kumaşı seçmenize imkan sağlamaktayız.

Hatta oturum süngerin de sert yumuşak ve orta yumuşak olarak farklı formlarda seçim yapmaniz mümkündür. Dolayısıyla almayı düşündüğünüz model tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanır ve en kısa sürede firmamız tarafından sevkiyatı yapılır. Günümüz şartlarında birçok firma kişiye özel imalata sıcak bakmaması özel ölçü köşe takımı imalatı olayındaki kar marjını yeterli görmemesi sebebiyle birçok insan evine almayı düşündüğü köşe takımı için belirlenen ölçüye ve kullanılan kumaşı seçmeye mecbur bırakılıyor.

Biz ise sizlerin beğendiği her modeli her türlü kumaş ve malzemeden üretip siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda teslim ediyoruz. Hiçbir platformda en ufak bir şikayet almamış bir firma olarak her ürüne ayrı özen ve itina göstermekteyiz.

Nova Koltuk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR